Hvala SVIMA...

zorozic

New member
Hvala SVIMA koji su dali imalo truda i zivaca da sincina dobije motor. Jest da nije Tori koji smo toliko trazili ali mislim da nismo pogrijesili s ovim izborom...
Sto Vi mislite?
Kupljen na Kustošiji...
Cijena 4,700kn...
49 ccm...
45km/h (pRevise)
Potosnja-neznatna...
Za sve ostalo American na nekoliko rata...
Novo je novo ...
Pozdrav SVIMA !!!! :D
 
Pivi said:
Super!

Tomos, neka  :D
Hvala Pivi tebi posebno... Zao mi je sto nemogu otvoriti onaj link koji si mi poslao na pp. Javlja neku gresku a bas me zanima sto je tamo :misli:
 
zorozic said:
Hvala Pivi tebi posebno... Zao mi je sto nemogu otvoriti onaj link koji si mi poslao na pp. Javlja neku gresku a bas me zanima sto je tamo :misli:

hmm...cudno...idi u aukciju...tamo imaš tori cross pojavio se jućer. Ali neka ovo je super šta si kupio
 
Pivi said:
hmm...cudno...idi u aukciju...tamo imaš tori cross pojavio se jućer. Ali neka ovo je super šta si kupio
E to ti je tako, nesto sto trazis mjesecima nemozes pronaci, a kada isto to nadomjestis necim drugim prvobitnog proizvoda kao sljunka na cestama u HR...
 
zorozic said:
E to ti je tako, nesto sto trazis mjesecima nemozes pronaci, a kada isto to nadomjestis necim drugim prvobitnog proizvoda kao sljunka na cestama u HR...
Ipak si ga kupio  :wink: ...sin je valjda presretan  :D Čestitke  (y)
 
PRObike Bojan said:
Ipak si ga kupio  :wink: ...sin je valjda presretan  :D Čestitke  (y)
Jesam Bojane i nadam se da se neljutis sto ga nisam uzeo u Čakovcu kod tebe ali ovdje mi je bio nesto povoljniji i kacigu sam dobio maltene za djaba i puno mi je blize. Hvala Ti Bojane na trudu i MOLIM Te da se neljutis sto ga nisam uzeo kod tebe... Kada se vidimo placam pice i cevap s lukom i strelom ...
Poz... (y)
 
zorozic said:
Jesam Bojane i nadam se da se neljutis sto ga nisam uzeo u Čakovcu kod tebe ali ovdje mi je bio nesto povoljniji i kacigu sam dobio maltene za djaba i puno mi je blize. Hvala Ti Bojane na trudu i MOLIM Te da se neljutis sto ga nisam uzeo kod tebe... Kada se vidimo placam pice i cevap s lukom i strelom ...
Poz... (y)
:wink:  :mrgreen: ma nema beda  (y) glavno da je mali dobio svoju pillu  :wink:




p.s. taj model tek u Četvrtak dobivam...tak da nisi pogrješio....  :wink:
 
Zlatni2001 said:
hehe, heben motorcek  (y) (y) (y)
da sam bar ja imao takav kad sam bio mali  :mrgreen:
Vrlo jednostavno.
Sve 5 u skoli...(mogu dvije cetvorke)
Pristojan, Iskren, bez laganja, vrijedan, dobar prijatelj, discipliniran, truditi se u klubu (nogomet) i to je to...
Mogu Vam stvarno reci da ga je fakat ali fakat zasluzio...
p.s. i tata je dobar, mozd i tata dobi nesto novo ...
 
zorozic said:
Vrlo jednostavno.
Sve 5 u skoli...(mogu dvije cetvorke)
Pristojan, Iskren, bez laganja, vrijedan, dobar prijatelj, discipliniran, truditi se u klubu (nogomet) i to je to...
Mogu Vam stvarno reci da ga je fakat ali fakat zasluzio...
p.s. i tata je dobar, mozd i tata dobi nesto novo ...
hehe,na tu foru sam i ja dobio prvi motor...samo igrao tenis umjesto nogometa...a vidi sad bitange  :mrgreen:
btw.pila ipo,nek se uči od malih nogu,ali i opasnostima koje motor pruža i obaveznom oprezu  :wink:
e da,ja sam imao sportivu  :jesus: :mrgreen:
 
zorozic said:
Vrlo jednostavno.
Sve 5 u skoli...(mogu dvije cetvorke)
Pristojan, Iskren, bez laganja, vrijedan, dobar prijatelj, discipliniran, truditi se u klubu (nogomet) i to je to...
Mogu Vam stvarno reci da ga je fakat ali fakat zasluzio...
p.s. i tata je dobar, mozd i tata dobi nesto novo ...

pa nije to puno love. možda burazu kupim nešto takvo.

a koliko sin ima godina?
 
crnka said:
pa nije to puno love. možda burazu kupim nešto takvo.

a koliko sin ima godina?
Ima 10 godina. u 12 mjesecu 11g...
Mislim da nije rano jer ja sam krao tatin motor sa sedam godine...
Bolje nek ima svoj nego da uzme moj od 110 konja...
 
Bump said:
car :mrgreen:

jakna je isto mrak  (y)
A tek da vidite filmic (neznam kako ga postaviti da ga vidite) koji su bili problemi prvi dana kada smo ga dovezli (subota) jaka kompresija pa nemoze pokrenuti motor !!!! :LOL:
Vristali smo od smijeha ... :LOL: :LOL: :LOL:
 
zorozic said:
Ima 10 godina. u 12 mjesecu 11g...
Mislim da nije rano jer ja sam krao tatin motor sa sedam godine...
Bolje nek ima svoj nego da uzme moj od 110 konja...

meni brat ima 9. znači ok. prvo sebi motor, onda njemu. (ubit će me starci)  :LOL:
 
zorozic said:
Vrlo jednostavno.
Sve 5 u skoli...(mogu dvije cetvorke)
Pristojan, Iskren, bez laganja, vrijedan, dobar prijatelj, discipliniran, truditi se u klubu (nogomet) i to je to...
Mogu Vam stvarno reci da ga je fakat ali fakat zasluzio...
p.s. i tata je dobar, mozd i tata dobi nesto novo ...

Koliko ti je mali star i koliko je visok?
Ja sam mislila takav kupiti mojoj klinki. Još je mala po godinama, ali ne i po stasu (5 godina, preko 120 cm)
 
zorozic said:
Ima 10 godina. u 12 mjesecu 11g...
Mislim da nije rano jer ja sam krao tatin motor sa sedam godine...
Bolje nek ima svoj nego da uzme moj od 110 konja...

OK. Sad sam vidla da si napisao... Koliko je visok?
 
Sayock said:
OK. Sad sam vidla da si napisao... Koliko je visok?
Visok je oko 130 cm. +- 5 cm, sada sam na poslu pa nemogu ga izmjeriti, kada dodjem kuci javim tocnu visinu...