hyosung GT650 2004.g.

zverxy

New member
pozdrav svima, evo zanima dali je netko vidio ovaj oglas koji se vrti već godinu dana po oglasnicima, motor je 2004.g. a negdje sam pročitao da su te godine seriju GT650 loše napravili agregat i da je ekipa sa njima imala probleme sa pucanjem ventila i tak nešto.
Uglavnom išo sam vidjet motor, sviđa mi se izgledom i jako sam se iznenadio veličinom A NAJVIŠE POLOŽAJEM SJEDENJA , cijena je više nego povoljna za taj model, garažiran, održavan i pažen, redovno po malo vožen, upalio ga i mašina prede, e sad frajer ima 40.g. i brije si na chopera i kaže da ga zato prodaje, a meni to smrdi

http://www.4kotaca.net/HR/oglas193509/Hyosung-Comet-GT-650.htm
 
obrati se u temu Suzuki SV650 pa pitaj za agregat  :misli:
 
darko_b said:
obrati se u temu Suzuki SV650 pa pitaj za agregat  :misli:
Mislim da se sa pravom češkaš po glavi. :mrgreen:
Isto tako mislim da ta Hyosungova mašina nema previše veze sa SV-ovom, osim te licence.

4 zverxy: Evo jedna tema koja bi ti mogla malo pomoći:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,140377.0.html
 
maRRio 8 said:
Mislim da se sa pravom češkaš po glavi. :mrgreen:
Isto tako mislim da ta Hyosungova mašina nema previše veze sa SV-ovom, osim te licence.

4 zverxy: Evo jedna tema koja bi ti mogla malo pomoći:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,140377.0.html

nisam mislio na kvalitetu nego na samo ponasanje agregata,snagu itd...naravno da nije ni do gleznja Suzukijevom agregatu  :jesus: (y)
 
darko_b said:
nisam mislio na kvalitetu nego na samo ponasanje agregata,snagu itd...naravno da nije ni do gleznja Suzukijevom agregatu  :jesus: (y)
E jbg, čovjek pita za motor sa tehničke strane pa sam mislio da mu na to i odgovaraš.
Mislim da mu je puno bitnije da je pouzdan nego karakteristike koje bi trebale biti tu negdje. (y)
 
hvala na infu, ovo je odgovorio  BikerHR

Probleme s agregatom imali su samo neki modeli GT 650, proizvedeni 2004. i 2005., i to zbog uvođenja sekundarnog (svježeg) zraka u ispušni sistem, radi postizanja bolje emisije ispušnih plinova. To se je dalo vrlo jednostavno riješiti, blokiranjem tog dovoda zraka. Na modelima proizvedenim iza 2005. takvi slučajevi više nisu zabilježeni.

idem provjeriti u eurorent servis da vidim šta će oni reći na tu izjavu, ako se da riješiti potencijalna opasnost onda kupujem taj motor, jer mi se sviđa, a za normalnu vožnju bi mogao dobro poslužiti
 
zverxy said:
hvala na infu, ovo je odgovorio  BikerHR

Probleme s agregatom imali su samo neki modeli GT 650, proizvedeni 2004. i 2005., i to zbog uvođenja sekundarnog (svježeg) zraka u ispušni sistem, radi postizanja bolje emisije ispušnih plinova. To se je dalo vrlo jednostavno riješiti, blokiranjem tog dovoda zraka. Na modelima proizvedenim iza 2005. takvi slučajevi više nisu zabilježeni.

idem provjeriti u eurorent servis da vidim šta će oni reći na tu izjavu, ako se da riješiti potencijalna opasnost onda kupujem taj motor, jer mi se sviđa, a za normalnu vožnju bi mogao dobro poslužiti

sacuvaj boze  :shock: :?
 
provjerit ću prvo u EURORENTU šta kažu i  kod vašeg poznatog servisera kojeg ste nahvalili ovdje na forumu http://www.obrtnici.info/katalog/obrt/103538/
 
za više informacija www.korider.com; ako ti ide engleski to ti je hyosungov forum pa uživaj
što se tiče te godine izjave su da dolazi do problema s mašinom ako se žršće vozi i to zbog sekundarnog dovoda zraka. kad to zatvoriš nema problema.
 
zverxy said:
pozdrav svima, evo zanima dali je netko vidio ovaj oglas koji se vrti već godinu dana po oglasnicima, motor je 2004.g. a negdje sam pročitao da su te godine seriju GT650 loše napravili agregat i da je ekipa sa njima imala probleme sa pucanjem ventila i tak nešto.
Uglavnom išo sam vidjet motor, sviđa mi se izgledom i jako sam se iznenadio veličinom A NAJVIŠE POLOŽAJEM SJEDENJA , cijena je više nego povoljna za taj model, garažiran, održavan i pažen, redovno po malo vožen, upalio ga i mašina prede, e sad frajer ima 40.g. i brije si na chopera i kaže da ga zato prodaje, a meni to smrdi

http://www.4kotaca.net/HR/oglas193509/Hyosung-Comet-GT-650.htm

da, modeli do 2005. su imali problema kao sto ti je biker napisao. ali ako motor ima 4tkm onda ga stvarno nije ni stigao unistiti. S druge strane, u eurorentu nema jednog servisera koji stvarno zna nesto o hyosungu. To je nedostatak, ali posto vise nemas garanciju, savjetujem ti da motor servisiras negdje drugdje. Dijelovi stvarno dodju za cca 2-3 tjedna ako ih nema na skladistu i to je dobra stvar.
Da sam na tvom mjestu, jos bi malo spustio posto je vec godinu dana u oglasu, ak da za 20tkn nosi  :mrgreen:
I da, masina nema veze sa suzukijem. Hyosung je prije nego sto je poceo proizvodit svoje motore, radio masine za suzuki i to je to.

btw vidio sam ga da se vozi po samoboru i stvarno se ljepo cuje.
 
kad sam svog gt-a 250 skršil u 5. mj prošle god, i kad sam počel gledat po oglasnicima za drugi motor vidio sam i tog, isti žuti, iste slike, to je taj. ak se ne varam, u oglasnicima je već nekih god dana...  :?