hyosung GT650 2004.g.

a što ga ima održavat kad je tek 4300 km napravio. A gle, ak si uvjeren da je dobar, kupi, začepi rupu za zrak i vozi. Kaj da ti velim. Oko svijeta nebuš išao, lova nije bog zna kaj, nebuš ga mogao prodati i što te briga. Donesi mu 20000 kn i vozi.
 
to stoji...ovaj se već duuuuuuuuuuuuugo prodaje pa nema kupca, a ak ga kupiš...pitanje kak budeš ga prodal i kad ak ga makar sezonu vozio.
 
sve pohvale za motor, ovo mi se čini uloženo-dobiveno i više nego dobro, ali jedino bi još obavio pregled u servisu i probnu vožnju
 
e sad i ti pretjeruješ. Povedi nekog tko kuži motore i to je to. Niti ovaj u servisu ti neće niš pametnije reći. sigurno neće ići mjeriti kompresiju, kopati po mašini....Upali, vidi kako radi...jbg, lutrija.
sokreban said:
Tko bi očekivao da će se i o mom žuletu povesti tema na forumu?

e jbg...trebao si nahvaliti motor ono, ko fol ti ga znaš i odma si prodao :mrgreen:
 
A što ću ga hvaliti, čovjek najbolje sam zna.

Što ga više hvališ, to si sumnjiviji, pa neka motor govori sam za sebe.
 
ooooo, evo i vlasnika. :mrgreen: već bi prošlu god on bio u garaži...al nije otac roditelj dal...možda i pametnije. :misli:
 
a to je tvoj..  :mrgreen: pa u oglasniku je vec 2god.. cini se da bas i ne grizu ljudi nesto..