hyosung XRX 400

Imam XRX125 i nisam baš presretan s njim. To mi je bilo samo za prijelazno radoblje dok nisam mogao vozit ništa drugo. Moj stav: "Motor za jednokratnu uporabu". Kupi KLE bolje ćeš proć ili nešto na KL ako tražiš dobar motor za malu cijenu.
 
na prvi pogled i neizgleda tako lose,ali pitanje je gdje nabaviti dijelove ili napraviti servis za hyosung.
@Dinoba Sto mislis sa time da je motor za jednokratnu uporabu?
 
Dinoba said:
Imam XRX125 i nisam baš presretan s njim. To mi je bilo samo za prijelazno radoblje dok nisam mogao vozit ništa drugo. Moj stav: "Motor za jednokratnu uporabu". Kupi KLE bolje ćeš proć ili nešto na KL ako tražiš dobar motor za malu cijenu.


ajde reci u cemu je bilo problema koi su kvarovi i tako nesto opširnije


e da zna netko koja je cijena????????????
 
na svaku glupost trebas čekat uvoz iz koreje ili tak nešto slično. Servis ti je u Daewooovom centru malo prije samobora. Zatim:
1. Zadnji kotač kada je amortizer skoro do kraja uvučen grebe po akumulatoru što je jako zdravo.
2. Frend (kreten!) je pao s njega (skoro na mjestu), otišli su držači za plastiku zavareni na rami. I pokoja plastičica. Volan potpuno spigan.
3. U servisu su ljeni mamlazi koji su čak jednom zaboravili zašerafiti auspuh.
4. Lanac mi je bio ful labav i kažem im u servisu da zategnu lanac - "Ne to tako treba bit!" - dobijem odgovor
5. Ručica od kuplunga ko da je dizajnirana da ždere sajle.
I tak ...
 
proba sam vise puta se obratiti ovima u Daiwuuuu.u ali nitko se ne javlja i slao im brdo meilova i isto hm......
ma odustajem od motora kupim si neki skuter od 125 ccm ili ranera 200ccm i gotovo!
:-(((((
 
Ne žalosti se, ima nade! :wink:
Ja imam Hyosung i zadovoljan sam(doduše ne taj) i motorom i servisom.
Problem je u tom što kontaktiraš krivi servis.Za detaljnije, probaj kontaktirat 4rijeke. :mrgreen:
 
Dinoba said:
na svaku glupost trebas čekat uvoz iz koreje ili tak nešto slično. Servis ti je u Daewooovom centru malo prije samobora. Zatim:
1. Zadnji kotač kada je amortizer skoro do kraja uvučen grebe po akumulatoru što je jako zdravo.
2. Frend (kreten!) je pao s njega (skoro na mjestu), otišli su držači za plastiku zavareni na rami. I pokoja plastičica. Volan potpuno spigan.
3. U servisu su ljeni mamlazi koji su čak jednom zaboravili zašerafiti auspuh.
4. Lanac mi je bio ful labav i kažem im u servisu da zategnu lanac - "Ne to tako treba bit!" - dobijem odgovor
5. Ručica od kuplunga ko da je dizajnirana da ždere sajle.
I tak ...

kada si bio u tom servisu?
 
maiky said:
proba sam vise puta se obratiti ovima u Daiwuuuu.u ali nitko se ne javlja i slao im brdo meilova i isto hm......
ma odustajem od motora kupim si neki skuter od 125 ccm ili ranera 200ccm i gotovo!
:-(((((
a sinko, na koji ti mail to šalješ i na koji broj zoveš?
 
maiky said:
Dinoba said:
Imam XRX125 i nisam baš presretan s njim. To mi je bilo samo za prijelazno radoblje dok nisam mogao vozit ništa drugo. Moj stav: "Motor za jednokratnu uporabu". Kupi KLE bolje ćeš proć ili nešto na KL ako tražiš dobar motor za malu cijenu.


ajde reci u cemu je bilo problema koi su kvarovi i tako nesto opširnije


e da zna netko koja je cijena????????????
znam ja i mogu ti reći koji ti je najbliži dealer rovinju.... ;)
 
XRX 400 je model koji ide iduće godine :wink: a što se tiče XRX-a 125 i problema sa njim mogu slobodno reći da smo s tim motorima do sada imali samo jedan problem a to je bila pipica goriva na rezervoaru..... lomove od pada ne bi trebalo smatrati problemom :wink:
 
Bugsy, a tko si ti ?
 
Ma to su gluposti frend ima nekog hyosunga ili kako se vec zove i otisao mu je jedna brzina i nema djelove za to a kredit mu ide!
Ljudi kupujte prave marke a ne neke kopije, svi misle kako su dobro prosli jer su za 5 tkn dobili jeben motor a za mjesec dana moraju mjenjat masinu koju cekaju 6 mjeseci i na kraju ih ispadne vise nego da su kupisli neku dobru marku!
Znam da ce sad mnogi reci pa u njima su suzukijevi ili hondini motori ali to su starinski motori koje je suzuki ili honda izbacili iz proizvodnje prije 300 godina i nema djelova za ta sranja. Jedini nacin je da dobijes neki dio da
 
Zlatni2001 said:
Ma to su gluposti frend ima nekog hyosunga ili kako se vec zove i otisao mu je jedna brzina i nema djelove za to a kredit mu ide!
Ljudi kupujte prave marke a ne neke kopije, svi misle kako su dobro prosli jer su za 5 tkn dobili jeben motor a za mjesec dana moraju mjenjat masinu koju cekaju 6 mjeseci i na kraju ih ispadne vise nego da su kupisli neku dobru marku!
Znam da ce sad mnogi reci pa u njima su suzukijevi ili hondini motori ali to su starinski motori koje je suzuki ili honda izbacili iz proizvodnje prije 300 godina i nema djelova za ta sranja. Jedini nacin je da dobijes neki dio da
a koji je to model hyosunga i koji dio treba? čini mi se da ti malo izvlačiš stvari iz konteksta... ipak je ovdje prodano par tisuća komada što skutera što motora i ne znam da taj izdvojeni ( ako je uopće istinit pošto ja s time nisam upoznat ) neko mjerilo kvalitete... a ti mi reci kolegi da nazove direktno uvoznika vezano za taj dio...