hyosung XRX 400

Inace on ga sam slaze u radioni jer je mehanicar pa zato vjerovatno ni ne znas za njega a nabavio ga je prije neke 3 godine dok ih jos nije bilo u hrvatskoj preko nekih ljudi sta su mu bili duzni lovu (za tocan model ne znam)
I samo da znas da nikog nisam htio uvrijedit sa oni teksom :)
 
Zlatni2001 said:
Inace on ga sam slaze u radioni jer je mehanicar pa zato vjerovatno ni ne znas za njega a nabavio ga je prije neke 3 godine dok ih jos nije bilo u hrvatskoj preko nekih ljudi sta su mu bili duzni lovu (za tocan model ne znam)
I samo da znas da nikog nisam htio uvrijedit sa oni teksom :)
nisam se ja uvrijedio... nemam zašto... svejedno mu reci da mi se javi da vidimo za taj dio jer vjerovatno ako tog dijela nema, taj model nije uvožen pa zato ga niti nemam na lageru... ali se sve može nabaviti...
 
Bugsy ovaj forum nebi trebao sluziti za promicanje vlastite koristi i nije ljepo kada se ljudi iz moto industrije javljaju SAMO kad se trebaju obraniti
 
Dinoba said:
linza said:
nije ljepo kada se ljudi iz moto industrije javljaju SAMO kad se trebaju obraniti

Potpisujem suglasnost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja se ne branim... samo pokušavam dokučiti problem i pokušati to riješiti.... i ako imate primjedbe na kvalitetu servisa, molim vas da to ne miješate s kvalitetom hyosunga..... upravo sam zato tu jer želim uvidjeti prirodu problema... ne stignem na 5 strana u isto vrijeme... sve što želite, pitajte ovdje.... svima ću odgovoriti.... hvala
 
Ja znam da ti i tebi slicni imaju posla ali nemoj zaboraviti da vecina nas forumasa isto tako radi a ne koriste svi ovaj forum za vlastiti boljitak.
Kad je tko mene cuo da ja nudiom svoje usluge preko foruma.
Dobro,dobro. Tu i tam kojoj mladoj dami zafuliram ali to nije sada tema :mrgreen:
 
mladoj????







srki
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
linza said:
Ja znam da ti i tebi slicni imaju posla ali nemoj zaboraviti da vecina nas forumasa isto tako radi a ne koriste svi ovaj forum za vlastiti boljitak.
Kad je tko mene cuo da ja nudiom svoje usluge preko foruma.
Dobro,dobro. Tu i tam kojoj mladoj dami zafuliram ali to nije sada tema :mrgreen:
vidim da sam krivo shvaćen... ne reklamiram ja sebe niti želim bilo kako unaprijediti svoj posao na ovom forumu... jednostavno želim da onaj koji vozi hyosunga ima potpunu aftersale podršku.... da svi mirnije spavamo....
 
Kako objašnjavaš ovo:

Vozim ravno najnormalnije sjedim jedna noga mi je priljubljena za rezervar a druga 2cm od rezervara. (Šta neka superkul asimetrija u dizajnu?)

Isto tako (to mi se desilo već dosta puta - previše da bude zanemarivo) prebacim iz prve u drugu dodam gasa malo povuče i zatim iskoči u ler.

:misli:
 
-= OxyG3N =- said:
... nemam love da jeftino kupujem 8)

Kaj voziš onda? Agustu, Harleya ili BMW? :mrgreen: