i još jedna novost iz SUZUKIA!!!!

frulex

Well-known member
GSX-R1000K5 u crnoj boji moguce je kupiti u skoro svim zemljama u europi (frnacuska, engleska, spanjolska, mađarska.....)

"...i sad su samo zato što smo mi to tražili, osigurali i mogučnost isporuke novog GSXR-a 1000 i u četvrtoj boji koja je prvobitno bila namijenjena samo za Američko tržište."
:blahblah: :blahblah: :blahblah: :pandur:
 
Ako ništa drugo oni su se to prvi sjetili napisati - tko vam je kriv kaj ste spori
 
za one koji znaju citati mislim da nije stvar brzine i sporosti nego dezinformacije :ugovor:
 
Imaju bolji marketing i to je to, a u marketingu se ljudi često služe svim i svačim samo da prodaju proizvod. Ima takvih primjera jako puno.
Da me krivo ne shvatiš - nemam ništa protiv Vas niti protiv njih.
 
svaka cast na iskrenom komentaru
:cool:
samo iznosim tocne informacije, za sto je ovaj forum (kolko ja znam) i namjenjen
 
Onda, Saša, koju ćeš boju?

:neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:
 
frulex said:
GSX-R1000K5 u crnoj boji moguce je kupiti u skoro svim zemljama u europi (frnacuska, engleska, spanjolska, mađarska.....)

"...i sad su samo zato što smo mi to tražili, osigurali i mogučnost isporuke novog GSXR-a 1000 i u četvrtoj boji koja je prvobitno bila namijenjena samo za Američko tržište."
:blahblah: :blahblah: :blahblah: :pandur:

mozda zelena boja konrenjera(takve su boje u americi-zelena ili plava) :pistoles:
 
Danijela said:
Lino Bad said:
Onda, Saša, koju ćeš boju?

:neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:



pink s bijelim srčekima.... :cool: :cheer: :mrgreen:


gredenc plava sa cuflekima :LOL:
 
Ajde, ne virujem da je žestoka, čim je spremna s još 3 ljudi dijelit koka kolu! :wink:
 
Rivi said:
Ajde, ne virujem da je žestoka, čim je spremna s još 3 ljudi dijelit koka kolu! :wink:
A sto znas, mozda ju pije sama, a ovi ostali nesmiju ni pisnut. :!: