i opet jedan biker manje

speed attack

Active member
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/372184/index.do


Do nesreće je došlo kad je 26-godišnji A.T. iz Šibenika pod utjecajem alkohola osobnim automobilom Alfa Romeo zbog nepropisne vožnje sredinom kolnika prešao na lijevi prometni trak i sudario se s mopedom "Piaggio".


ubio ga pijani vozac :twisted:


R.I.P :cry:
 
Tog vozača treba smaknut!!!

R.I.P.
:no:
 
Naslov:

Poginuo malodobni motociklist u Šibeniku


pas mater novinarsku!!!!

zasto nije naslov: PIJANI VOZAC UBIO MALODOBNOG MOTOCIKLISTU


i vecernji i jutarnji mi idu na jetru s ovakvim naslovima...

pogotovo otkada je poginuo poznanik u brodu kada mu je izletio 71-godisnjak s autom i oduzeo prednost.
naslov je bio: "Zabio se u auto i poginuo"

dobio bih bann da kazem sta mislim o tim novinarima koji pisu te naslove
 
To je tužno, jedan pijan drugi bez vozačke i kacige :no:

Eto, radi toga je bitno uvijek nositi kacigu.Nikad neznaš kad će te neki idiot pokupit! :shakefist: [/b]
 
demza said:
Naslov:

Poginuo malodobni motociklist u Šibeniku


pas mater novinarsku!!!!

zasto nije naslov: PIJANI VOZAC UBIO MALODOBNOG MOTOCIKLISTU


i vecernji i jutarnji mi idu na jetru s ovakvim naslovima...

pogotovo otkada je poginuo poznanik u brodu kada mu je izletio 71-godisnjak s autom i oduzeo prednost.
naslov je bio: "Zabio se u auto i poginuo"

dobio bih bann da kazem sta mislim o tim novinarima koji pisu te naslove

e da,

a koliko crnila to baca na nas motoriste....sve preokrenu samo da bude što dramatičnije...nikad nije bilo "SLJEPA BABA (Jebo joj ja mater, a i onom ko joj vozačku dao) ODUZELA PREDNOST MLADOM MOTORISTU"
 
zašto nisu drugačije?? zato što čitatelji uvijek prvo primjete aktalne teme...riječi ili one riječi koje ih uvijek potaknu na gledanje! kao što su npr! hrv,vojni invalid,umirovljeni branitelj,motociklist,Gotovina...i td itd...i te spike.....
psihologija stari :wink:
 
:cry: R.I.P. :cry:
 
:( R.I.P. Kako je žalosno izgledao suvozač, sav splašen i zbunjen, došlo mi je da plačem... :cry:
 
demza said:
Naslov:

Poginuo malodobni motociklist u Šibeniku


pas mater novinarsku!!!!

zasto nije naslov: PIJANI VOZAC UBIO MALODOBNOG MOTOCIKLISTU


i vecernji i jutarnji mi idu na jetru s ovakvim naslovima...

pogotovo otkada je poginuo poznanik u brodu kada mu je izletio 71-godisnjak s autom i oduzeo prednost.
naslov je bio: "Zabio se u auto i poginuo"

dobio bih bann da kazem sta mislim o tim novinarima koji pisu te naslove

tak je bio naslov kad je bajker pokupio ženu na semaforu: MOTOCIKLIST UDARIO ŽENU NA PJEŠAČKOM PRIJELAZU" al se tek kasnije u tekstu spomene da je ona na crbveno pretrčavala....

R.I.P.
 
žao mi je momka....
pa čuj ima svega i s jedne i s druge strane, a uostalom novine se pišu zato da se prodaju. bar bi novinari "trebali" biti objektivni i pisati istinu(što i napišu, ali u drugom kontekstu bar što se tiče naslova), a ne da moraš čitati između redaka.
 
majku im krvavu novinarsku polupismenu


rip