I to se obistinilo .....

33

Active member
http://1000ps.at/modellnews-2267758-Neander_Turbo_Diesel

za nas morone koji ne kužimo njemački i volimo stiskat linkove a da ne znamo kud nas vode, ovo vam je link na neki čoper koji sadrži DIESEL agregat/motor/srce/mašinu/......
 
ja sam imao prije tri godine na aerodromu motor koji je isao na diesel. motor je isal za ameriku. tak da to nije nista novo barem za mene. ali nije bio taj  :D
 
progressof_B said:
Kaj planiras kupnju  :misli:

Cekam donatora    :mrgreen:    (lozaka imam  :mrgreen:)
 
Sta nije vec bila tema dignuta, tu je negdje  :misli:
 
Tommee said:
Sta nije vec bila tema dignuta, tu je negdje  :misli:
Vrlo interesantno pitanje  :misli:
 
....ne kuzim koja je potreba gurat dizela na dva kotaca...valjda zato da skrtci mogu lozaka tocit... :palacdolje:
 
Tuono 06 said:
....ne kuzim koja je potreba gurat dizela na dva kotaca...valjda zato da skrtci mogu lozaka tocit... :palacdolje:

Da možeš orati  s njim ili šlepati neki auto koji ostane u kvaru :mrgreen:
 
Nije loše imati takav motor, loža je još uvijek ispod 5 kuna  :mrgreen:
Iskreno, bez veze, ko bu to kupoval na veliko? Rulja to vjerovatno kupi iz zabave i ničeg drugog...a sumljam da mu je i cijena pristupačna.
Još kak to smrdi kada mu daš gasa...a oblak dima iza tebe..fijuuu....  :mrgreen:
 
A kad malo preliješ rezervar,jaja smrde po nafti.
Štedljivima preporučam skuter Baotian na plin (naravno, u samogradnji).  :mrgreen:
 
rabbit said:
Štedljivima preporučam skuter Baotian na plin (naravno, u samogradnji).  :mrgreen:

To je tvoj rad? Čuo sam za skutere na plin, promovozila od CROPlina, ali dalje od toga nisam niti vidio niti čuo.
Kaj ti imaš iskustva sa time?
 
Street Illegal said:
To je tvoj rad? Čuo sam za skutere na plin, promovozila od CROPlina, ali dalje od toga nisam niti vidio niti čuo.
Kaj ti imaš iskustva sa time?


Ma ne. Samo se zajebavam. Zamislio sam škrtog frajera na minijaturnom skuteru sa plinskom bocom u ruksaku na leđema.(mašta radi svašta) Onda sam to naumio vizualizirat u fotošopu, ali sam skužio da je vani sunčano i 20 C, i otišao se vozit do ručka.  :wink:

A plin na skuteru, zaozbiljno? Mislim da skuteri tako malo troše, da bi ušteda bila zanemariva.  :misli: