Ide li netko u toskanu, ljeto 2016

kova77

New member
Pozdrav svima.
Planiram sa suprugom prema Toskani krajem 6. ili pocetkom 7. mjeseca (ovisno o vremenskim prilikama) pa me zanima jel ide jos netko u tom smjeru. Dojadilo nam putovanje u dvoje pa trazimo neko drutvo.
Mozemo prilagodit datumu a mozda bi ubacili i Alpe u to putovanje.
 
Mislim da ni mi necemo krenut prije tog datuma. Htjeli smo ic 3.7. ali vidim jos snijeg na Stelviu pa bolje odgodit za sredinu sedmog mjeseca. Ides solo ili sa boljom polovicom. Mozemo se dogovorit pa da uskladimo vrijeme putovanja. 
 
Idem solo, ja sam inace iz Krapine imam 32g, radim u glazbenoj skoli u Murskoj Soboti, moram u skoli dezurat do polovice 7 mj.
 
Tek sad vidio post i ja sam zainteresiran ali tek oko 01.08 moze taj vikend ako ste za i naravno ako niste otisli. Supruga i ja planiramo to vec dugo a to joj je velika želja
 
bmajcen2 said:
Tek sad vidio post i ja sam zainteresiran ali tek oko 01.08 moze taj vikend ako ste za i naravno ako niste otisli. Supruga i ja planiramo to vec dugo a to joj je velika želja
Mi krecemo u utorak 19tog

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 
kova77 said:
Mi krecemo u utorak 19tog

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Sve skupa nekih 10tak dana. Prvo par dana u Alpe pa onda u Toskanu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 
Nazalost to nam je rano zbog godisnjih. Nista mozda vise srece slijedeci put.  Da li ste si rezervirali smjestaj ili idete bez obaveza pa gdje bude lijepo tu ostanete.
 
bmajcen2 said:
Nazalost to nam je rano zbog godisnjih. Nista mozda vise srece slijedeci put.  Da li ste si rezervirali smjestaj ili idete bez obaveza pa gdje bude lijepo tu ostanete.
Rezerviro sam sam prvi dan i imam u pripremi za ostale dane ali je moguce da ce se plan mjenjat putem

Sent from my SM-N910C using Tapatalk