IDE se Bugarska...Turska..Grcka..Makedonija..16.7.

itilas

New member
..prelazem jednu turu od 10-14dana(ili i vise??), preko srbije bez nocenja(s 2-3 zaustavljanja), sa zadrzavanjem u Makedoniji, Skopje, Tetovo (spavanje-besplatno u mojoj vikendici na Popovoj Sapki -2000m/nv), Mavrovo, Ohrid, pa prema Grckoj...dogovoricemo detalje...
najbolji termin bi mogo biti krajem 6.mj. ali moze i neki drugi termin...
 
Prvo nam se predstavi na 5. Za nove clanove itd, pa cemo onda vidjeti za putovanje... :mrgreen:
 
..imas pravo. danas sam se tek registrirao, pa nisam ni stigao pogledati sta sve slijedi...evo idem se tamo predstaviti :idea:
 
Pozdrav. Nisam u financijama podkovan da bi išao al znam par ljudi koji će ić u grčku pa ću njih patat dali bi im ovo odgovaralo. :cool:
 
niksa said:
evo jednog kandidata... ali polako.. ima vrimena.


čovik je napisa 10-14 dana!
Šta se ti onda javljaš!
Il misliš da će ti to sad sa Tudumom proć brže: jedno 4-5 dana? :mrgreen:
 
bad said:
Pozdrav. Nisam u financijama podkovan da bi išao al znam par ljudi koji će ić u grčku pa ću njih patat dali bi im ovo odgovaralo. :cool:

slobodno im daj moju mail adresu, ako nisu na ovom forumu, a poslat cu ti kasnije i br.mob. ako ce trebati...
ako im ovaj termin ne odgovara, nek jave kad oni idu, pa mozda mi promjenimo termin...
 
16.7 krečem na spomenuti put sa dodatkom Turske. Ako ti termin odgovara možemo se nešto dogovoriti. Još par motora iz mog kluba se odlučuje da li će ići, ja definitivno idem.
 
neno said:
16.7 krečem na spomenuti put sa dodatkom Turske. Ako ti termin odgovara možemo se nešto dogovoriti. Još par motora iz mog kluba se odlučuje da li će ići, ja definitivno idem.

termin ce mi vjerovatno odgovarati..na koliko dana mislite ici i koja bi ruta bila?? ja sam prosle god. isao autom: HR, Srbija, Mak., Bugarska, Turska, Grcka, Maked., Srbija, HR...s motorom mislim da je 2 tjedna mozda i malo..?? ali ja sam za u svakom slucaju..
 
Poslati ću ti na pp svoj broj telefona pa se možemo negdje naći i malo popričati o cijelom putu.
 
ovo je napisao NENO:

neno
Forum beba
Član od: 07.10.2002.
Postovi: 55
Lokacija: Zagreb
Postano: pet svi 13, 2005 11:02 am Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

Dogovorio sam se sa ekipom par stvari. Prema sadašnjem stanju put će imati oko 4500 km ako idemo iz Turske u Grčku jednim djelom trajektom(ako nije preskup) ako je, još 1000 km više. Kreće se 16.7.05 za dvoje ljudi sa jednim motorom treba 10 000 kn. Više vas neću gnjaviti što se tog puta tiče jer vidim da nema baš zainteresiranih jer ako je problem otići do Dubrovnika ovo je kao misija za Mars. Za sada idu 4 motora, dečki i cure iz mog kluba.
 
Joj super, blago vama ! Da bar idete krajem 6. mjeseca, ja istom tom turom idem u Grčku na maturalac na 8 dana pa da si :piva:
 
Sonia said:
Joj super, blago vama ! Da bar idete krajem 6. mjeseca, ja istom tom turom idem u Grčku na maturalac na 8 dana pa da si :piva:

Kojeg datuma? Koja je to skola? Pomaknut cu ja svoju grcku par mjeseci.
 
Od 22. do 29.6. idemo preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. moja škola, gimnazija u Daruvaru ;)
a kada ti ideš?
 
Sonia said:
Od 22. do 29.6. idemo preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. moja škola, gimnazija u Daruvaru ;)
a kada ti ideš?

Ja znam: Linza ide od 22. do 29.6. preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sonia said:
Od 22. do 29.6. idemo preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. moja škola, gimnazija u Daruvaru ;)
a kada ti ideš?

eto i nas za vama, negdje cemo vas sigurno uloviti :cool: :cheer: :cice: :piva: :banana:
 
Adventurer said:
Ja znam: Linza ide od 22. do 29.6. preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:oops: :oops: 8) zakon ;) :mrgreen:

2 itilas: a kada vi na kraju idete? bilo bi baš lijepo u grčkoj sresti nekog iz hrvatske :cool:
 
Sonia said:
Adventurer said:
Ja znam: Linza ide od 22. do 29.6. preko srbije , makedonije do atene pa onda valjda na peloponez i tak svugdje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:oops: :oops: 8) zakon ;) :mrgreen:

2 itilas: a kada vi na kraju idete? bilo bi baš lijepo u grčkoj sresti nekog iz hrvatske :cool:

ja cu vjerovatno vec prije toga biti u Mak..pa kad netko dodje, krecemo :roll: