IDE se Bugarska...Turska..Grcka..Makedonija..16.7.

Reko je da mu je dosta hrvatica i da su siptarke prave zene te prodo motor i kupio zenu i imanje u Pristini :mrgreen:
 
neno said:
16.7 krečem na spomenuti put sa dodatkom Turske. Ako ti termin odgovara možemo se nešto dogovoriti. Još par motora iz mog kluba se odlučuje da li će ići, ja definitivno idem.


Ako budete oko 20 i nekog..., u Turskoj, vjerovatno ću biti na povratku iz Irana, pa se možemo nać, ili još bolje, ako je netko zainteresiran za Iran, bilo bi mi drago da mi se priključi jer idem solo ! Ja krećem 08.07. !!!
 
wildstardude1 said:
itilas said:
wildstardude1 said:
Imate gajbu pive ak dodjete u Pristinu. Ja castim.

obrazlozi malo, o cemu se radi? :?:

Na privremenom radu u Pristini. Dodjite na pivu

posalji mi neki kontakt br. na PP i termin kada si tamo, jer cu ja vjerovatno doci, a platices samo cevape i colu :klopa: :D
 
da osvježim ovu temu.... ;)

ja sutra odlazim u grčku...

ako bude sve prema planu, dolazi Itilas u Solun ! :biker:

nadam se da se vidimo...

pozdrav :letim: :wave:
 
Pozdrav, ja i zena smo u grckoj i malo po turskoj od 12.07 - 21.07, malo na peloponezu (kalamata, tripoli, korint), ostalo ce biti solun, malo preko olympa, vjerojatno do istambula na dan. Ako nas put nanese mozda se vidimo.
 
definitivno,
krecem sutra(po auto-putu do Skopja), 24.6. - do 9.7.sam u MAKEDONIJI i okolici (Grcka, Kosovo, Albanija), ako nekoga nanese put neka se javi na PP !!!
povratak preko C.Gore, pa na Vis do 22.7.

:peace: :banana: :cool:
 
:paper:
 
Svima sretan put. :peace:
 
Od 15. - 25.06. prošao turu od Umaga, preko Sarajeva, Niša, Sofije do sjevera Grčke, posjetio Pann Hellenic moto susret. U povratku prošao kroz Edirne u Turskoj ( 2. najveća džamija u svijetu ) 150 km po Turskoj, natrag u Grčku preko Kavale, Soluna do Ohrida u Makedoniji, zatim kroz Tiranu i Skadar u Albaniji do Ulcinja u Crnoj Gori i onda kroz Boku Kotorsku do Dubrovnika , Baške Vode i povratak u Umag. Samo pohvale, problema nikakvih. Ako netko treba informacje neka mi se slobodno jave.
Pozdrav !