ideja koju bi volio realizirati.

Sasa MK Motori

Administrator
Napravio bi nagradnu igru za najbolju fotografiju. Već sam kontaktirao sve uvoznike i distributere foto opreme pa ću vidjeti kakve će biti reakcije. Od vas me zanima da li netko ima nekakve veze da se obratimo pravoj osobi a ne da kucamo na kriva vrata za sponzorske nagrade i naravno, da i pomognete da odradimo nagradnu igru što kvalitetnije.. Dakle, udarajte sa savjetima i prijedlozima.
 
ideja je odlična (y)
nadam se da ćete uspit to i realizirat, rado bi učestovao u osvajanju nagrada :LOL:
 
Pucaj temu...  :vatrica:

(y)
 
Saša 69 said:
Napravio bi nagradnu igru za najbolju fotografiju. Već sam kontaktirao sve uvoznike i distributere foto opreme pa ću vidjeti kakve će biti reakcije. Od vas me zanima da li netko ima nekakve veze da se obratimo pravoj osobi a ne da kucamo na kriva vrata za sponzorske nagrade i naravno, da i pomognete da odradimo nagradnu igru što kvalitetnije.. Dakle, udarajte sa savjetima i prijedlozima.

Tematika bi vjerovatno bila vezana isklučivo uz motore/skutere?
Posebna tema u podforumu Fotografija sa direktnim linkom na prvoj stranici foruma?
Natječaj i glasanje samo za članove foruma?
 
DiAbLeRo said:
Tematika bi vjerovatno bila vezana isklučivo uz motore/skutere?

Natječaj i glasanje samo za članove foruma?

Tematika bi trebala biti ta motori/skuteri  :misli:

a natječaj jasno samo za članove dok odabir najbolje treba prepustit nekom kompetentnom ili imat dvije nagrade, odnosno stručni žiri i članovi
 
Saša 69 said:
Napravio bi nagradnu igru za najbolju fotografiju. Već sam kontaktirao sve uvoznike i distributere foto opreme pa ću vidjeti kakve će biti reakcije. Od vas me zanima da li netko ima nekakve veze da se obratimo pravoj osobi a ne da kucamo na kriva vrata za sponzorske nagrade i naravno, da i pomognete da odradimo nagradnu igru što kvalitetnije.. Dakle, udarajte sa savjetima i prijedlozima.

Ideja ti je odlična. Po temi o putovanjima i u temi "fotografija" stvarno ima odličnih fotki.

U mojem potpisu imaš link na firmu koja se bavi tiskom i konkretno razvijanjem fotki na jedan novi način.....

Vjerujem da će ti se uskoro javiti i jedan zaposlenik te firme..... (y)
 
DiAbLeRo said:
Tematika bi vjerovatno bila vezana isklučivo uz motore/skutere?
Posebna tema u podforumu Fotografija sa direktnim linkom na prvoj stranici foruma?
Natječaj i glasanje samo za članove foruma?

To bi bilo OK (y)
 
Trenutno slikavaju potencijalne missice i pišu im pimp životopise. Tak da treba malo pričekat.
 
Poslano xy dopisa na potencijalne sponzore za nekakvu foto opremu, odgovor samo jedan i to negativan. Na žalost.
Ako netko od vas ima nekakve veze, bilo bi dobro da ih aktivira  :?
 
Saša 69 said:
Napravio bi nagradnu igru za najbolju fotografiju. Već sam kontaktirao sve uvoznike i distributere foto opreme pa ću vidjeti kakve će biti reakcije. Od vas me zanima da li netko ima nekakve veze da se obratimo pravoj osobi a ne da kucamo na kriva vrata za sponzorske nagrade i naravno, da i pomognete da odradimo nagradnu igru što kvalitetnije.. Dakle, udarajte sa savjetima i prijedlozima.

Bilo bi dobro da se netko ponudi. Ne bih htio da se prije vremena razočarate ali po dosadašnjem iskustvu,  teško se "izmuze" kakva ozbiljnija nagrada. No, nagrada za najbolje fotke i ne mora biti foto oprema, ako ne ide radite po principu "daj šta daš"  :jesus:
 
Saša 69 said:
Poslano xy dopisa na potencijalne sponzore za nekakvu foto opremu, odgovor samo jedan i to negativan. Na žalost.
Ako netko od vas ima nekakve veze, bilo bi dobro da ih aktivira  :?

Vijci Kranjec  :misli: :mrgreen:
 
eto, mislim da me se ova tema, kao fotografa i motoristu, poprilično dotikavla, pa da vam nabacim koju sugestiju...

Definitivno tražite na krivim mjestima. Distributeri i proizvođači fotoopreme su zadnji koji će vam sponzorirati foto natječaj. Zašto? Zato jer im to nije u interesu. Zašto im nije u interesu? Jer ukoliko radite foto natječaj na temu "Moto i skuteri" niti na jednoj fotografiji nećete vidjeti fotoaparat već samo ljude na motorima i skuterima!
Ono što, a to znam iznimno pouzdano jer sam u kontaktu sa nizom distributera foto opreme, će vam oni sponzorirati je nešto što ima veze sa prezentacijom njihove opreme širokoj ili pak specijaliziranoj publici. Upravo završeni Fotodays-i su vam priča takvog tipa. Tamo npr. Canon ima interesa poslati svoje ponajbolje proizvode jer će ih direktni zainteresirani potrošači istih vidjeti, probati i kupiti.
No, nije sve tako crno... :)

Predlažem vam da pogledate kako se rade foto natječaji na stranicama Damir Hoyke, www.fotosofia.info gjde je taman završio natječaj za najbolju fotku Master card-a. Zašto Master sponzorira ovaj natječaj? Zato jer im je u interesu dati malu lovu za prava na fotografije na koje dobiva potpuna prava za razne komercijalne svrhe.
Moj zaključak je da treba sponzore nagrada tražiti u onim proizvodima koji su ili direktno na fotografiji ili se nekako interesima vežu na istu, poput npr. moto opreme, motocikala, raznih destinacija koje bi recimo platile za nagradu a time privukle motoristima da doputuju baš njima i potroše neku lovu na smještaj ili klopu i sl.

Nadam se da sam vam barem malo pomogao, a za sve ostalo, pitajte, pa koliko znam mogu pomoći...
 
mirDa GWR said:
Moj zaključak je da treba sponzore nagrada tražiti u onim proizvodima koji su ili direktno na fotografiji ili se nekako interesima vežu na istu, poput npr. moto opreme, motocikala, raznih destinacija koje bi recimo platile za nagradu a time privukle motoristima da doputuju baš njima i potroše neku lovu na smještaj ili klopu i sl.

Nadam se da sam vam barem malo pomogao, a za sve ostalo, pitajte, pa koliko znam mogu pomoći...

bravo  (y), možda i bu na kraju neš od svega,
možda neki motor tipa RSV 4 ka glavna nagrada  :mrgreen:.

zeka, al treba probat na taj način  (y) (y)

 
Saša 69 said:
Poslano xy dopisa na potencijalne sponzore za nekakvu foto opremu, odgovor samo jedan i to negativan. Na žalost.
Ako netko od vas ima nekakve veze, bilo bi dobro da ih aktivira  :?

Probaj pitati Nikolu .... onog što vam je radio body paint za MP ... ;)

On je u tom svijetu ...  (y)
 
....sve mi je jasnije zakaj se oko niceg ne mozete organizirati, pa ni natjecanje za fotku niste uspjeli organizirati od plana 2010....