Idioti u prometu

Status
Not open for further replies.

biciklista01

Active member
Vjerojatno svi mi koji vozimo smo ispali zbog svojih postupaka idioti u prometu. Tako i ja sam učinio nekoliko propusta u svoji 20+ godina vožnje auta i sad motora. Danas sam sreo dva idiota u prometu zato i otvaram ovu temu. Prvog idiota sam sreo kad mi je pred nosom na glavnoj cesti skrenuo ljevo na 10 metara, njegov izraz lica je bio da se zasrao kad je vidio što je uradio. kočio sam i dobro sam prošao, jer danas nisam tu povezao brže inače znam tu malo povesti. Zamisli putuješ glavnom cestom i iz suprotnog smjera ide crni terenac i vidi te, barem bi trebao jer nema nitko ispred mene i od jednom kreten skreće ljevo u birtiju, to je bio prvi idiot. Reakcija ljudi koji su vozili iza idiota mi jesve rekla svi su glavom odmahnjivali jer jeto bilo na njegovoj nizbrdici ja sam išao uz brdo.

Drugi idiot je vozio iz suprotnog smjera imao je ispred sebe 2 auta isto je skretao u ljevo ali onako brže da me izbjegne, svejedno sam morao kočiti, nije bilo toliko blizu, kao sa prvim idiotom i još nekoliko idiota nije čulo za žmigavac to su extra krelci, danas je bio dan za idiote, međutim prije 4 dana mi je isto jedan idiot izleti sa zaprežnim kolima jebo mu konj mater kad moram psovati. Kreten izlazi iz dvorištai gleda i vidi me:mad: i od jednom samo potjera konje na glavnu cestu, jednostavno dođe vrijeme kad srećeš idiote taj isti dan su mi još na cestu izletili purani u selu Bunić i u Vidovcu iznad Karlobaga koze, kao da me traže idioti i životinje....
 
Ima vec ovakih tema...

grad...smanjit brzinu i otvorit oci... takve pizdarije cesto dozivim..pogotovo se na juzini pazit... no svakako vise uopce ne reagiram...nastavim dalje..




Kako bi rekao jedan gospodin sjedi i popij jedan kavaŠlag
 
Status
Not open for further replies.