III moto susret MK UNITED Žepče

Added to Calendar: 08-07-11, 09-07-11, 10-07-11

Robija said:
fino , lagano  i tiho , smo vas napustili  ,
stvarno smo si dali oduška ,
hvala prijatelji .  (y)
Jebate, pa on je ziv!  :shock:
Nisi mi bas tako izgledao jutros... :LOL:

Inace, svaka cast i hvala Zepcanima na svemu (cascenju, smjestaju, gostoprimstvu, dobrom dorucku, itd) Naravno i sami susret je bio odlican, posebno sam gustao u Atomcima. Starci i dalje prase zestoko, milina ih gledat! (y)
Uskoro cu staviti link na slike, a za sada samo ovih nekoliko:
 
Jos malo: (y)
 
:misli:  a zašto smo tot i ja išli sami nazad  :palacdolje:






Svaka čast bilo je super barem onaj dio kojeg se sjećam  :mrgreen: 
 
Žepče puno hvala, šta reći sve pet, bilo je za mene nezaboravno, vidimo se dogodine, nemojte šta zamjeiti... (y) (y) (y)
 
Rajić said:
:misli:  a zašto smo tot i ja išli sami nazad  :palacdolje:

ti kao da neznaš da je jedino pravilo da nema pravila ko gdje kad i s kim  :mrgreen:

evo ja mislio spavat s đurom a od đure ni naočala ....  al me zato švagan probudio u 7 s pjesmom "proljeće je a u meni nemir" s posebnom plesnom koreografijom u boksericama na cvjetiće... zbilja se potrudio al hebaji ga....nisam bio raspoložen za jutarnju igranku  :LOL:

veliki pozdrav MK UNITED!!  (y)

naklon do yaya!!!  :naklon:
 
Silvio said:
ti kao da neznaš da je jedino pravilo da nema pravila ko gdje kad i s kim  :mrgreen:

evo ja mislio spavat s đurom a od đure ni naočala ....  al me zato švagan probudio u 7 s pjesmom "proljeće je a u meni nemir" s posebnom plesnom koreografijom u boksericama na cvjetiće... zbilja se potrudio al hebaji ga....nisam bio raspoložen za jutarnju igranku  :LOL:

veliki pozdrav MK UNITED!!  (y)

naklon do yaya!!!  :naklon:


Da a mi smrdimo nas se ne treba buditi  :LOL:
 
Rajić said:
:misli:  a zašto smo tot i ja išli sami nazad  :palacdolje:






Pa normalno , kad se prebiješ preko dana, budješ PJAN , pa odeš spavat u pola deset. Pa te se probudi u 2 ujutro pa piješ opet sa Totom do 7 ujutro.  :jesus:

Ugledaj se malo na mene, to tvoj ponašanje već graniči sa alkoholizmom  :LOL:



E da, hvala svim bosancima na gostoprimstvu i druženju.  (y)
 
Konjusino jedna to što sam ja ubio oko sat i po je samo da mogu dočekat čistačice ujutro  :jesus:  a totu je bilo žao da budem sam pa je čekao samnom  :mrgreen:
 
Pozdrav Žepčanima na odličnom gostoprimstvu i druženju  (y)
Pošto je nas iz Dubrovnika bilo malo morali smo se iz "sigurnosnih" razloga pridružiti ovećoj skupini free riders-a iz S. Broda  :mrgreen:
Lijepo nam je bilo i vidimo se dogodine  (y)
 
Rajić said:
Da a mi smrdimo  :LOL:
Paaa, nakon svega sumnjam da ste bas mirisali na ljubičice... :LOL:
 
Žepče i Žepčaci (a ne Žepčani  :LOL: )  veliko hvala na gostoprimstvu i druzenju. Organizacija na nivou,domaci bend "Revolucija" su me odusevili  (y) (y) i drago mi je da ce nas 22 i 23.07 zabavljati u Vukovaru.. , a drago mi je i da Bruno Langer nije izdahnuo na pozornici  :mrgreen: ... pozdrav iz Vukovara !
 
pa dobro Lena gdje su te slike ?  :misli:
 
Hvala svima koji su došli i podržali naš moto susret.Trudili smo se što smo bolje umjeli da učinimo sve kako bi se osjećali ugodno.I sad neka mi netko veli da je padala kiša.
Sparni dan je učinio svoje a i beton pa se nije znalo jel više grije odozgo ili odozdo.
Fotke malo sačekati ali evo link pa se tu može vidjeti.
http://www.facebook.com/pages/MK-United-Zepce/162519903759952?sk=photosVideo isto malo sačekati .Pozdrav.
 
ludilo ja doša doma u ponedjeljak popodne,dva dana i dvi nezaboravne noći u Žepču i Viništu....
veliki pozdrav i vidimo se uskoro  (y)
 
Rocker said:
Žepče i Žepčaci (a ne Žepčani  :LOL: )  veliko hvala na gostoprimstvu i druzenju. Organizacija na nivou,domaci bend "Revolucija" su me odusevili  (y) (y) i drago mi je da ce nas 22 i 23.07 zabavljati u Vukovaru.. , a drago mi je i da Bruno Langer nije izdahnuo na pozornici  :mrgreen: ... pozdrav iz Vukovara !


Pa prijatelju kako te ja tamo ne vidjeh jako mi je žao a bio sam????????
 
Handžar said:
Pa prijatelju kako te ja tamo ne vidjeh jako mi je žao a bio sam????????
nekako sam se dovukao do Zepca, a posto sam prilicno nepokretan nakon susreta sa Tuaregom u Svibnju nisam puno hodao, bas mi je zao da se nismo sreli...