III. MOTOHODOČAŠĆE (blagoslov motora) MEĐUGORJE - MK BROTNJO - 13.-15.05.2011.

Added to Calendar: 13-05-11, 14-05-11, 15-05-11

ne mogu vjerovati, već 3. godinu mi se poklapa sa nekim događajem koji ne mogu propustiti  :bonk:
taj vikend mi klinac ima prvu pričest...  :(
 
iz zagreba krecemo 13.05.11. u petak ujutro, 08:30 s omv benze iza naplatnih u lučkom. tko zeli moze se prikljuciti.
 
Eto ja bi doša samo me zanima zabava navečer ko svira i dokad.Ne očekujen striptiz ali mi se neide leć bar do dvi ure.  :misli:
 
Jojo Reborn said:
Eto ja bi doša samo me zanima zabava navečer ko svira i dokad.Ne očekujen striptiz ali mi se neide leć bar do dvi ure.  :misli:

neboj se uvik bude zabave navećer samo ne glasno i žestoko
prošle godine su bili neki momci i lagano tandrkali
godinu prije samo laganini mjuza sa razglasa šta je još najbolja solucija

toliko mira i opuštenosti bez turiranja i glasne glazbe
party za samu pohvalu (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
moje putovanje jučer završeno
osim motora sve je ostalo ok
mir i blagoslov svima koji su gore i sretan povratak kućama (y)
 
Pozdrav od prijatelja iz MK BROTNJO nadamo se da vam je bilo dobro na Hodocascu,a poseban pozdrav onima koji su trebali bit sa nama a nisu.Bit ce motora nek ste vi zivi!Kume drzi se!Ljudi hvala vam  (y) (y)
 
MarioVasilj said:
Pozdrav od prijatelja iz MK BROTNJO nadamo se da vam je bilo dobro na Hodocascu,a poseban pozdrav onima koji su trebali bit sa nama a nisu.Bit ce motora nek ste vi zivi!Kume drzi se!Ljudi hvala vam  (y) (y)
ja sm triba doć al iskrslo mi je nesto u zadnji tren, pozdrav svima vidimo se neki drugi put  :cry:
 
bilo odlično!   cili dan ispunjen- i dobro organiziran!  (y)

pozz

 
MarioVasilj said:
Pozdrav od prijatelja iz MK BROTNJO nadamo se da vam je bilo dobro na Hodocascu,a poseban pozdrav onima koji su trebali bit sa nama a nisu.Bit ce motora nek ste vi zivi!Kume drzi se!Ljudi hvala vam  (y) (y)

pozdrav domaćinu  :D , bilo je odlično, cijeli dan ispunjen, organizacija na nivou   (y)

vidimo se dogodine  :mrgreen:
 
GF ekipa sretno ali mokro stigla doma!!!  :D
Zahvaljujemo se našim dragim prijateljima iz MK Brotnjo na prekrasnom vikendu!!
Što drugo reći nego VIDIMO SE I NA GODINU!!!!!!

(y)  (y)  (y)  (y)  (y)
 
svaka cast........
bilo je mrak.....
tako ste nas ugostili da nam je doslo da ostanemo i duze......
vidimo se sljedece godine OBAVEZNO
 
Nažalost, zbog više sile sam bio spriječen prisustvovati hodočašću, uz sve pripreme  neke stvari nemožeš kontrolirati.