Šije 2005-kroz moj objektiv

Depp

Member
U subotu 13.08.sam sa svoja tri kompića(John,Max,Car) posjetio moto susret u Šiju pokraj (naše)Ravne Gore.Nismo čekali noćnu feštu,ali nam je svejedno bilo super.Mislim da su MK Mountain Riders dobro obavili posao i da je susret ispunio očekivanja onih koji su ga pohodili.Lijep ambijent,svojstven Gorskom Kotaru i dobro vrijeme još su poboljšali dojam.Uz besplatan grah(jako dobar)i općenito-friendly feelling.Evo malo slikica.














. :cool:


edit by :pistoles: 15.08.2005. at 12:42
 
a evo i kako je to izgledalo kroz moj objektiv :mrgreen:





Sto je dalje bilo s dildom :shock: neznam jel' smijem objavit na forumu :misli:
 
Samo da se pohvalim da sam bio tamo. Susret je bio mali,ali dobro organiziran. Svaka čast domaćinima koji su se iskazali. Tamo sam sigurno iduće godine. 8)
:biker:
 
pa stavis lepo na imageshack i postavis link.
Pozdrav !
 
Ja ono...kao ćekam taj link.... :shock: :shock: :shock: :shock:
 
speed attack said:
cyber_g said:
Ja ono...kao ćekam taj link.... :shock: :shock: :shock: :shock:

da vidis sta dildo radi,a :D

Ali nitko ništa...vidim ja....ugh.... :evil:
 
Bili smo i Linza i ja ! Bilo je dobro, mali susret, dečki su se potrudili,a i Razvaline su , iako kasno , odlično odradili program ! Simpatičan susret usred Gorskog Kotara !
 
http://rapidshare.de/files/4054862/striptiz_sije_-_ravna_gora.zip.html

Evo nakon teških tema da se malo razvedrite: slike iz serije "I velike cure vole igračke", 40mb, sori nije mi se dalo kompresirat, smanjivat & optimizirat.
 
Nightbird said:
http://rapidshare.de/files/4054862/striptiz_sije_-_ravna_gora.zip.html

Evo nakon teških tema da se malo razvedrite: slike iz serije "I velike cure vole igračke", 40mb, sori nije mi se dalo kompresirat, smanjivat & optimizirat.

brate mili neće da mi otvori :cry: ili pojasni kako da otvorim :p odnosno skinem filmić :mrgreen:
 
Pozdrav svima koji su bili i baš mi je drago šta se se dobro zabavili. Sljedeće godine ćemo sve još bolje napravit.
 
corky said:
brate mili neće da mi otvori :cry: ili pojasni kako da otvorim :p odnosno skinem filmić :mrgreen:

Kad otvori stranicu, klikni u dnu na Free, pa će ti se otvorit nova. U dnu te stranice piše koliko moraš čekat dok se pojavi link. Kad se pojavi, klikni i skidaj.