Ilegalne utrke diljem Lijepe Naše!

sajko

New member
Pozdrav!
Pa evo.
Kako mi stojimo po pitanju te teme. :?:
Mislim da ste svi gledali filmove u kojima ljudi koji preko dana imaju normalne poslove,a preko većeri postaju prave noćne ptice koje se utrkuju sa svojim ljubimcima,na pomno organiziranim mjestima diljem Lijepe Naše.No kad stigne nepoželjna policija,svi kibaju.
Mislim da ste svi gledali film "Biker Boyz" u kojima se organiziraju takve utrke(zaustavlja se promet,noćne utrke kreću kad u gradovima nema prometa)
Pa pošto sam nov,zanima me kakva je kod nas situacija.
Da me ne bi neki krivo shvatili:"Ja ne podržavam takve ilegalne utrke".
Zašto?Zato što na takvim utrkama lako može doći do nesreća.Bilo bi ok da se nađe neko određeno mjesto,te da se osiguraju sigurni uvjeti.
Ako je sigurnost očita,zašto ne?No ipak kad su u pitanju utrke,gdje svatko želi pokazati da je bolji,da je brži,nema baš prevelike sigurnosti,jer je to sve veliki rizik.Ipak se kaže da se utrke ostave za pravu stazu,za trkalište.
Pozdrav dobri ljudi! :piva:
 
Ja znam gdje se kod nas održavaju takve utrke po noći, ali naravno neću sad na forumu o tome. I zaista su ti ljudi svakakvi - od doktora do smetlara, ali 402 ima je gušt do bola. Osobno me ne zanima previše...ali zanimljivo je za gledat...
 
Ima toga i kod nas,trkaju se isto na 402 metra i mogu vam reci da nemam nista protiv toga.Daleko je bezbednije nago da se trkaju pos saobracaju.Video sam na vasoj strani i forumu dosta tekstova koji su posveceni bezbednosti, ali ljudi pa ipak smo mi na motorima malo vise gladni adrenalina nego ostali.Ne treba preterivati , ali netreba ni odbaciti sve te adrenalinske injekcije.Dakle jednostavno ja barem , na motoru nemogu biti impotentan, svaka cast i saobracaju ibezbednosti ,ali kad hemija proradi mnogo jelep osecaj.Bolje je da se poneki put potrkamo nego da se drogiramo
 
Budimir said:
Bolje je da se poneki put potrkamo nego da se drogiramo

OT: A da se drogiramo pa da se onda trkamo? :mrgreen:
 
Pa šta tome, fali, ja svaki vikend u bj sa autom odem sa ekipom na određeno mjesto i dođe još ljudi i bacamo dragove, ok je to!!!!
Ali ne po gradu da zgazimo nekog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
jenput sam to videl na našem aerodromu, ali to mene opče ne zanima! :wink:
neam ništ protiv da se ljudi nateravaju. 8)
 
je, pa cijeli ti je život rizik. pa kaj bi trebal sjedit doma ko neki penzić i čekat da mi prođe život u dosadi.ja sam za šut adrenalina no neke kontrole mora biti