Ima li Biaggi muda???

Pudla

Active member
Shokrefumi said:
ja sam stavio Nakana na 5. poziciju :cool:
i nadam se da ce tako i zavrsit!


a sad da malo udarim po Biaggiu (steta sto nam shepi bas i ne prati ovaj forum :mrgreen: ) dakle, dobije ono sto zeli od davne '98-me i sad 16. na kvalifikacijama... sto reci, mozda je imao los dan pa se nije nasao, ili je jednostavno prestar (heheh :mrgreen: ) nadam se da ce u utrci zavrsit, ako nista, u bodovima :mrgreen:


e da... GO Melandri, Elias i Rolfo! :cool:

Da malo zakuham.....

Kaj ste se svi namerili na Biaggia, istina da nije baš simpatičan, ali ispada da nije ni za voziti automatika. Osobno imam respekt prema svim dečkima (i curama) koji voze utrke na tako visokom nivou. Biti svjetski prvak u bilo čemu nije mala stvar :neznam:
 
Bravo Pudla!!

Svaka čast!
Tko god može napisati da Biaggi ili bilo tko drugi tko vozi utrke na svijetskom nivou nema muda, nije nikada vozio ništa a ne motor... :palacdolje:

Berto Camlek koji je bio 15. na jednoj utrci WSBK kada su svi popadali se vozi na grobniku 1.30
Ako Biaggi nema muda onda Berti nema ni pišu.

Već sam jednom to napisao ali ću ponoviti:
Imajte malo respekta prema ljudima koji su najbolji na svijetu u onome što mi najviše volimo. Ne morate ih voliti ali ih nemojte ni vrijeđati!
 
Niko ne osporava Biaggijeve rezultate. Ono sto mene smeta je on kao osoba. Tesko da netko ko je u motoGpu ne vozi dobro. Sve su to nijanse i nijansice koje ih razlikuju.

Cinjenica je i to neosporiva, da je Biaggi lagano frustriran svojim neuspjehom i prevelikom zeljom da ne ostvari rezultate koje je mislio da ce sa lakocom postici u kraljevskoj klasi.
Ako ove sezone ne postigne neke zapazenije rezultate, pod time mislim na koje prvo mjesto i par podija, tesko da ce mu Honda to tolerirati i slijedece godine. Sigurno ce investirati i pod svoje skute uzeti nekog od mladih perspektivnih vozaca.

Jednostavno mislim da Honda nije navikla imati gubitnike u teamu.

To je moje misljenje, a da cu ga shrackat kad bude za to bilo razloga, hocu.
:mrgreen:
 
Dirty said:
Pa ko je taj Max Biaggi , od kada su uvedeni 4 takt motori on nezna gde je.Imao je par uspesnih sezona i to je sve.Nece ni u istoriju Moto GP uci kako treba.Daj boze da udje medju prvih 8 ono za deseto mesto je bilo malo ironicno sa moje strane, ali mator je ko konj psiha i muda su debelo oslabili

Od kada je uveden GP, Biagi nikada nije bio ispod 3. mjesta.

Max has not got the most desired one, the world championship of the queen class, despite the two second world positions represent the best a Yamaha rider has realised in the last ten years.

GP victories: 42 (13 x 500/MotoGP, 29 x 250)

First GP victory: South Africa, 1992 (250)

First GP: France, 1991 (250)

First pole: Europe, 1992 (250)

Pole positions: 56 (23 x 500/MotoGP, 43 x 250)

World Championships: 4 x 250 (1994, 1995, 1996, 1997)


NEMA MUDA? :tomato:
 
BorisZ said:
Bravo Pudla!!

Imajte malo respekta prema ljudima koji su najbolji na svijetu u onome što mi najviše volimo. Ne morate ih voliti ali ih nemojte ni vrijeđati!

ISTINA, ljudi olako shvaćaju motoristićke utrke!!!
Tu se radi o djelićima sekunde, a i najmanja pogreška može uništiti puno truda, a puno puta se dogodi da pogreška nije vozaćeva nego se stroj pokvari, gume zeznu...
:!:
 
BorisZ said:
Grawe said:
i btw, biaggi vec dugo nije najbolji u tome sto radi.
:mrgreen: :mrgreen:

Napisao sam "prema ljudima" a ne "prema čovjeku"....
necemo sad cjepidlacit :mrgreen:
Dobar je massimiliano, al tesko da ce vise bit najbolji.
I onak usput, otisli smo off-topic makar mi je ova rasprava full draga.

Skoro pa cu izdat maxov psiholoski profil, samo da nadem vremena.
 
BorisZ said:
I nemojte zaboraviti da je Rossi imao u timu Jeremy Burgessa i u HRC-u i u Yamahi.

Pa ak se dobro sjećam jedan od uvjeta da pređe u Yamahu je i bio da s njim u "paketu" dođe i Jeremy :misli:
 
Pudla said:
Shokrefumi said:
ja sam stavio Nakana na 5. poziciju :cool:
i nadam se da ce tako i zavrsit!


a sad da malo udarim po Biaggiu (steta sto nam shepi bas i ne prati ovaj forum :mrgreen: ) dakle, dobije ono sto zeli od davne '98-me i sad 16. na kvalifikacijama... sto reci, mozda je imao los dan pa se nije nasao, ili je jednostavno prestar (heheh :mrgreen: ) nadam se da ce u utrci zavrsit, ako nista, u bodovima :mrgreen:


e da... GO Melandri, Elias i Rolfo! :cool:

Da malo zakuham.....

Kaj ste se svi namerili na Biaggia, istina da nije baš simpatičan, ali ispada da nije ni za voziti automatika. Osobno imam respekt prema svim dečkima (i curama) koji voze utrke na tako visokom nivou. Biti svjetski prvak u bilo čemu nije mala stvar :neznam:
oprosti, ali ja sam i vise nego pun respekta prema deckima koji voze bilo koji oblik utrka, makar one bile amaterske na Happeningu!
mozda si krivo shvatio post, ali ja nigdje ne blatim Maxa, cak napominjem da je mozda imao los dan (koji je nazalost presao u los vikend).
 
2 Shokrefumi:

Nisam mislio na tebe, nisam ja nikoga citirao, to nam je gospon moderator tak složio kad je to micao iz topica o Nakanu. Da su neki drugi malo pretjerali, jesu.
:mrgreen:
 
Moderatora objesiti za muda (ako ih ima) :mrgreen:
 
vis ti tog moderatora... najmanje pljujem Maxa, jos sam mu prakticki sluga u Njemackoj u 8. mj i mene prvog napadne... :oops:
:mrgreen: