Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

zbog saniranja dijela stare kaštelanske ceste,nenormalne gužve se stvaraju na brzoj cesti...tj na trogirskoj obilaznici kod F1
ne znaš jeli opasnije ic skuterom ili autom put aerodorma...taxisti ka muve bez glave voze,turisti zbunjeni,ne znaju u koju traku se ubacit,lokalci se ubacivaju priko reda...
ukratko...jebem mater svim odgovornim za ovo stanje!!!
 
zbog saniranja dijela stare kaštelanske ceste,nenormalne gužve se stvaraju na brzoj cesti...tj na trogirskoj obilaznici kod F1
ne znaš jeli opasnije ic skuterom ili autom put aerodorma...taxisti ka muve bez glave voze,turisti zbunjeni,ne znaju u koju traku se ubacit,lokalci se ubacivaju priko reda...
ukratko...jebem mater svim odgovornim za ovo stanje!!!
Koji te đava tira tamo ić?:unsure:
 
zbog saniranja dijela stare kaštelanske ceste,nenormalne gužve se stvaraju na brzoj cesti...tj na trogirskoj obilaznici kod F1
ne znaš jeli opasnije ic skuterom ili autom put aerodorma...taxisti ka muve bez glave voze,turisti zbunjeni,ne znaju u koju traku se ubacit,lokalci se ubacivaju priko reda...
ukratko...jebem mater svim odgovornim za ovo stanje!!!
Nema veze 😁
 
Jel tko zna, ako sam propustio, što kaže PS Marušić, da li se u HR smije obilaziti i/ili pretjecati kolona pred nekoim objektom ( carina, kontrola, ulazi na parkirališta, zastoji na cestama itd) ??
 
Jel tko zna, ako sam propustio, što kaže PS Marušić, da li se u HR smije obilaziti i/ili pretjecati kolona pred nekoim objektom ( carina, kontrola, ulazi na parkirališta, zastoji na cestama itd) ??
 

Attachments

  • Karavana.JPG
    Karavana.JPG
    157 KB · Views: 0
Uglavnom dobro govori u ovom članku, iako često iznosi dosta jake nebuloze., kao tzv. stručnjak.
Prijedlozi su uvjetno rečeno dobri, no na žalost kod nas vrlo teško provedivi u djelo.
 
stvarno su tragikomične ove izjave ''da su umjesto u ovom autu bile u onom autu do tragedije ne bi došlo''...
može onda i napisati da su bili na drugom mjestu do tragedije ne bi došlo...
potrebna je velika stručnost da mi reče da bi umjesto u mom peugeotu 206+ sigurniji bio u najnovijem mercedesu
 
Kad bi maknuli trosarinu, ne znam nikog tko trenutno ne bi iskoristio tu priliku i odmah se nagradio novim autom. Naravno, nekim fensi koji obiluje aktivnom i pasivnom sigurnoscu. Posebni mladi ljudi, oni su nam najbitniji.
Svaki metar ceste pokriti kamerama, zaposliti te iste mlade ljude, tisuce njih, po Kolindiin financijskim uvjetima koji ce pratit snimke i reagirati. Ne samo promet, on rjesava i demografiju.
 
Ali za jednog eminentnog stručnjaka i poznavatelja avio industrije izjava "automobil bi sam zakočio prije uključivanja na prometnicu s prvenstvom prolaza" mi je vrhunac... koji to sustav "autonomnog kočenja" sam koči na znak stop? Jel roditelji cura stvarno moraju čitat ove nebuloze?
 
  • Like
Reactions: diesel power