Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Evo ,ja bi to riješil ovak.Nećeš nositi kacigu na glavi,bio to motor ili ovaj električni romobil,u slučaju nezgode nemaš pravo na besplatno liječenje u slučaju nezgode.
Vidim jučer lika na tom romobilu,na potezu od Gumiimpexa u Varaždinu prema carini.Ravna cesta ,po biciklističkoj stazi juri skoro 50 na sat ,paralelno s brzinom mog auta.Onako ,njuška u zraku dignuta, mislim si da sad zvekne bez te kacige na glavurdi, polomio bi se dobrano.😎🛴
 
timater kakva kretenčina





Srki
 
  • Haha
Reactions: Octane
Evo ,ja bi to riješil ovak.Nećeš nositi kacigu na glavi,bio to motor ili ovaj električni romobil,u slučaju nezgode nemaš pravo na besplatno liječenje u slučaju nezgode.
Vidim jučer lika na tom romobilu,na potezu od Gumiimpexa u Varaždinu prema carini.Ravna cesta ,po biciklističkoj stazi juri skoro 50 na sat ,paralelno s brzinom mog auta.Onako ,njuška u zraku dignuta, mislim si da sad zvekne bez te kacige na glavurdi, polomio bi se dobrano.😎🛴
Svatko tko vozi to sranje ionako već ima ozlijeđenu glavu.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: cicogti and Village
Evo ,ja bi to riješil ovak.Nećeš nositi kacigu na glavi,bio to motor ili ovaj električni romobil,u slučaju nezgode nemaš pravo na besplatno liječenje u slučaju nezgode.
Vidim jučer lika na tom romobilu,na potezu od Gumiimpexa u Varaždinu prema carini.Ravna cesta ,po biciklističkoj stazi juri skoro 50 na sat ,paralelno s brzinom mog auta.Onako ,njuška u zraku dignuta, mislim si da sad zvekne bez te kacige na glavurdi, polomio bi se dobrano.😎🛴

Apsolutno, davno sam znao reći da bih svakome tko se vozi na motoru ili takovim sranjima od bicikala i romobila i svih vrsta izvedenica istih bez zaštitne opreme (za svako prijevozno sredstvo bi se definiralo što spada u obvezniu opremu) uskratio besplatno liječenje... i svakako bih podebljao kazne za sve debose koji se voze po cesti uz paralelnu dostupnu biciklističku stazu, osobito nakurac ide ekipa kojekakvih umišljenih Eddy Merckxa koja uredno po najprometnijim cestama "mora negdje trenirati"...
 
Znam ja da za mnoge zvuči rigorozno, ali stvar je jasna.Ako već imaš to prometalo koje juri koliko juri,onda je kupnja bar neke elementarne kacige osnova sigurnosti.I na tom hebenom romobilu isto.Do punoljetnosti sam to mojim klincima pilio i stavio u glavu.A kad se nekaj desi onda je sve drugo krivo ,mokra cesta ,šljunak,nepregledan zavoj,kreten u kojeg si se zaletio jer nije poštivao prednost ,samo ne ti ,samo ne ja...😎
 
  • Like
Reactions: JosipS
Evo ,ja bi to riješil ovak.Nećeš nositi kacigu na glavi,bio to motor ili ovaj električni romobil,u slučaju nezgode nemaš pravo na besplatno liječenje u slučaju nezgode.
Vidim jučer lika na tom romobilu,na potezu od Gumiimpexa u Varaždinu prema carini.Ravna cesta ,po biciklističkoj stazi juri skoro 50 na sat ,paralelno s brzinom mog auta.Onako ,njuška u zraku dignuta, mislim si da sad zvekne bez te kacige na glavurdi, polomio bi se dobrano.😎🛴
U kopru lik 70km/h bez kacige brzi od auta po biciklistickoj stazi :mrgreen:
 
Ma nek vozi ko kako hoće i može.Ali shodno tome nek i snosi posljedice svojih djela ili nedjela.Bez obzira na društveni ili ekonomski status.Međutim ,još uvijek vidim da vrijedi ona poema,bolje da sam viđen,ili viđu me...😎🤣🛴👍
 
Ne bih baš pucao na jaknu kao obaveznu, no za rukavice bih definitivno... plus ako je vruće za jaknu, barem nekakav onaj mrežasti sa par oklopnih pločica...