Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

bogme je ovaj još malo skrenuo od zadnji put, bit će da je tekst posao alkoholiziran i bijesan na vlastitu mater koja ga je zlostavljala kao dijete





Srki
 
  • Like
Reactions: s2r and stipe_zxr
Nisi baš procitao sve.
" Drastično prekoračenje brzine izravan je, kao u Promajni, ili neizravan uzrok prometne nesreće, kao u Rugvici i zagrebačkoj Ilici. Vozač kombija u Rugvici nije propustio motocikl, jer nije mogao ni očekivati da će u uvjetima otežane vidljivosti iz suprotnog smjera dojuriti slabo vidljiv motocikl (vozač automatizmom često promatra realno dolazno područje), prednji desni dio kombija uništiti kao da ga je pogodio kamion i teško ozlijediti suvozačicu (ukazuje na visoku troznamenkastu brzinu). U Ilici se vozač osobnog automobila, izvjesno i samo formalno, pogrešno prestrojio, jer nije vidio, a vjerojatno nije ni mogao vidjeti da mu sa stražnje ‘dolijeće’ motocikl. A rizik da će biti uhvaćeni u prekršaju i kažnjeni je ‘nula’!"

Nama svima je taj Marušić "idiot",ali pored nekih gluposti ima dosta istine u tim izjavama.
 
Ovaj motor u ilici je vozio bez prednjeg svjetla jer je bio ostecen pred malo. Teško je u autu vidit nesto straga da se približava bez svjetla po noći.
 
Ima istine al stoji da je budaletina..uzrok se zna..oduzimanje prednosti..kao sto rekoh to sto je neko iso brzo ili ga nisi vidio radi magle ili sto nisi gledo to ce im bit olaksavajuca okolnost kod sudije i pred savjescu da mogu lakse zaspat, a momaka nema
 
Problem kod motora je da te ne vide po dana a kamoli po noći bez svjetla. Ja dođem na rep auta i onda me skuze i idem ih obić. A ako doletim 30-50km/h brze od auta i idem ga pretec 90% vozača te ne skuži vjerojatno...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Nemojte davati za pravo idiotu da u formi stručnjaka iznosi osobne, nakaradne stavove a time u određenoj mjeri utječe na mišljenje javnosti jer još malo pa ispada da je u redu oboriti motoristu kad su i onako svi divljaci…

Prvo kao stručnjak ne bi smio iznositi bilo kakve zaključke bez da je obavio očevid ili vještačenje a o preporukama da ne govorim.

Drugo opravdavati vozače koji su skrivili nesreću ili umanjivati njihovu krivnju floskulama tipa “formalno prestrojavanje” ili “realno dolazno područje” bez ikakvog uporišta u zakonu je teški debilizam i zbog toga bi ga u najmanju ruku trebalo pozvati na odgovornost za izrečeno.

Ne branim niti okrivljujem nikoga ali svaka nesreća ima svoju dinamiku koju je nužno utvrditi a onda i u potpunosti razumjeti da bi se donosili zaključci a sve drugo je birtijsko naprdivanje….
Tužno je da dotični za isto redovito dobija medijski prostor…
 
lucky guess.. ti se sa svime slažeš?
Gospodin se poziva na istraživanja od pred 50 godina? Nisam stručljak, al mi se čini da je teknika napredovala od onda..od motora s absom do opreme. Istina je jedino da mozgovi nisu. Viđam svako malo da se ljudi voze po noći bez svjetla, izađu s njive pa ostave kubik blata na cesti, do šodra s bankine na sred ceste....al je bitno da nas jebu da smo divljaci...
 
  • Like
Reactions: Village
lucky guess.. ti se sa svime slažeš?

da pratiš i pamtiš znao bi da se ja u jako malo stvari slažem sa njima i rekoh da je sramota da netko tko je profesor i doktor znanosti prodaje tako plitke, milicijske retorike linije manjeg otpora, umjesto da ponudi konkretna rješenja kakova se on nekoga njegova ranga i očekuju... zašto si pomislio da bih se ja sa time složio?? Pretpostavka je majka svih zajeba, a na žalost veliki dio funkcionira pretpostavljajući...
 
Evo na. Posto je i pomorski i vojni stručnjak.