Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

A zasto je idiot ako je napisa da nema sta 20godisnjak vozit auto od 200KS? I to legalno...
mozda zato jer svaki auto sa 75 KS juri 150 bez beda?

jer sudare ne izazivaju auti nego vozaci?

jer nikakve mjere nemaju praktickog utjecaja na statistiku?


kretencina je idiot, jebe nas sve u mozak sa svojim glupostima, sve zato jer nikog drugog pametnijeg za medije nemamo




Srki
 
mozda zato jer svaki auto sa 75 KS juri 150 bez beda?

jer sudare ne izazivaju auti nego vozaci?

jer nikakve mjere nemaju praktickog utjecaja na statistiku?


kretencina je idiot, jebe nas sve u mozak sa svojim glupostima, sve zato jer nikog drugog pametnijeg za medije nemamo




Srki
Cemu onda A1, A2 dozvole... Dajmo odma A... I sa A1 bez problema uvatis 100kmh... Ne vozi motor, nego vozac...
Ne kazem da je doticni pametan, al cim nesto napise on je idiot...
Ovo sa B dozvolom je napravljeno da tatini pizdeki mogu vozit bjesna auta... Nekada su postojala ogranicenja...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Cemu onda A1, A2 dozvole... Dajmo odma A... I sa A1 bez problema uvatis 100kmh... Ne vozi motor, nego vozac...
Ne kazem da je doticni pametan, al cim nesto napise on je idiot...
Ovo sa B dozvolom je napravljeno da tatini pizdeki mogu vozit bjesna auta... Nekada su postojala ogranicenja...

Kakva ograničenja, koji je bio smisao, i zašto su ukinuta?
 
Cemu onda A1, A2 dozvole... Dajmo odma A... I sa A1 bez problema uvatis 100kmh... Ne vozi motor, nego vozac...
Ne kazem da je doticni pametan, al cim nesto napise on je idiot...
Ovo sa B dozvolom je napravljeno da tatini pizdeki mogu vozit bjesna auta... Nekada su postojala ogranicenja...
Prema ovome sto predlaze, "tatini pizdeki" bi i dalje mogli voziti sto hoce, a rasprave bi se opet vodile o Skodi 1.9 tdi sa 105ks kao jedinom autu u obitelji, koji dijete onda nemre voziti. I onda, jedite kolace.
 
  • Like
Reactions: ZP1993
12god. djevojčica dođe u posjed auta (nebitno kojeg) ili
bilo koji klinac npr. nekog oružja i napravi sranje

hoće li kazneno odgovarati – neće

da li je bitan auto, pištolj, itd. – naravno da ne
 
Pa to će ići po principu "davanje na uporabu neprimjerenog sredstva", iliti roditelji trebaju odgovarati ako djeci daju (namjerno ili nenamjerno, nebitno) na korištenje stvari za koje je jasno i njima da ih ne smiju koristiti, a vozila, oružje itd spadaju baš u tu kategoriju...
 
  • Like
Reactions: prpa
mislio sam na ono što je Srki napisao, ali i općenito,

ne ubija pištolj... nego čovjek

a sad; da li je taj imao 80 god. 12 bio zdrav i sl. to je sasvim druga stvar, tj.
manjkavost zakona, tj. kako je sve regulirano


- svaki auto danas je "pištolj" ;)
 
veće kazne, pitanja generalne i specijalne prevencije, itd.

ja bih npr. normalnom klincu, (od 16 god.) bez problema dao voziti i
300+ks ili "formulu 1", što naravno se i radi, ako misli ostvariti
neki sportski uspjeh

uzgred rečeno (a što mi nije struka) najteže pitanje je po meni:
kako procijeniti koja osoba, bilo mlada ili prestara je sposobna za
nešto ili ne

možda više od zakona je činjenica i kako je sustav loš
 
Danas je za sve kriv sustav. Lik se zabio u naplatne i najebo. Ali problem su njegove godine i jaki auto. Prošli udarac u naplatne je bio onaj drogirani lik. Prije toga, kad je poginuo djelatnik, lik je valjda bio pijan ili je zaspao. Sve jedna do druge greške sustava. Ali toga ne bi bilo da su stavili 100 novih kamera, da nisu imali potrošene gume, da nisu bili mladi vozači, da je bilo policije na svakih 100 metara...
 
Cemu onda A1, A2 dozvole... Dajmo odma A... I sa A1 bez problema uvatis 100kmh... Ne vozi motor, nego vozac...
Ne kazem da je doticni pametan, al cim nesto napise on je idiot...
Ovo sa B dozvolom je napravljeno da tatini pizdeki mogu vozit bjesna auta... Nekada su postojala ogranicenja...
Kaj znači bjesni auto? Danas za par tisuća eura kupiš ''bijesni'' auto, sam, bez tate i mame ako ćemo bijesni računati nekaj preko 150KS, istina bit će to nepouzdana krampina sa puno kW.
Primjer
 
Vraćamo se na elementarno pitanje od kojeg sve kreće, kako procijeniti tko bi smio imati djecu... :mrgreen:
:unsure: ne znam,

u čem je fora, (nisu moreplovci :mrgreen: ), ali svaki
dan prolazim kraj vrtića gdje majke staju s autima
od stvarno puno love, :cool: i neka, ali uvijek mobiteli u rukama,
a klinci između auta, malo/malo pretrčavaju

pa JBTi, bar uzmi to dijete za ruku bar tih par min.
kad ga već ne paziš cijeli dan
 
  • Like
Reactions: Village and Feis123
edit :mrgreen:

htio sam napisati;
sve je nekako povezano: auti, ljudi, nemar…

niti će one te makine voziti iznad ograničenja,
što svojih, što zakon propisuje,

niti će biti krive, ako neko pukne klinca, jer za
čudo; nema čak ni znaka, (ispod 50km/h, klinci ili sl.)

ali "vrag" je tu