Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

>>>Za motocikliste do 24 godine treba uvesti odredbu Mladi vozač, s ograničenjem snage motora na 20 kW (27 KS), privremenom vozačkom dozvolom (trajna bi se izdavala nakon 24. godine ako ne bi skupili 6 kaznenih bodova) i nultu toleranciju na alkohol.

Sto su sad krivi mladji vozači motora , po njegovom ne bi smjeli ni na jači skuter sjest , a auto može i 500 ks sa 18 g (ako se ima para )… Bas pizdarije.
 
Ako sam danas dobro vidio prilikom ukrcaja motora na šlepu motor je na sebi imao vilice. Da je udario 200 u auto od motora bi ostao goli penis. Ovog debila treba ukloniti iz medija jer njegove izjave su dokaz da je psihijatrijski slučaj i zreo za zatvaranje u ustanovu u zapadnom dijelu Zagreba
Ja sam sa slika isto zaključio. Ali mi u toj računici stvarno nije jasno kak je auto na krovu završio.
 
Da, postoji nešto što se zove fizika, pa nije problem izračunati sile potrebne da se auto izvrne na krov, kao i koliko brzo mora ići motocikl da bi izgenerirao silu potrebnu za takav rad...
 
Sve to stoji ali sa 200 km/h volio bi vidit i sliku auta i mjesto udara. Priča mi nekako ne drži vodu
 
E moj mario x, bio sam na licu mjesta kad je lik strišo sa Jeepom, na potezu od ulaza u Atlasov parking na Pilama do sadašnjih semafora (do onih skalina gdje se spustiš u park), znači zakačio trotoar, izgubio kontrolu i preokrenuo se ! Bilo je mokro, lik nije vozio nešto brzo, ali neiskustvo, bio je to UNPROFOR-ovo vozilo, 90-te, sreća nije bilo ljudi okolo, noć, ali je moguće !
 
Nekad je dovoljno nezgodno zakaciti rinzol i auto zavrsi na krovu. Znam dva takva slucaja od frendova u centru Zg a pun ih je jubito.
Ovdje ga je mogao okrenuti i tijelom ako se poklope stvari. Pomaknuo sam tako Golfa za 90 stupnjeva a nije bile velika brzina.
 
Nekad je dovoljno nezgodno zakaciti rinzol i auto zavrsi na krovu. Znam dva takva slucaja od frendova u centru Zg a pun ih je jubito.
Ovdje ga je mogao okrenuti i tijelom ako se poklope stvari. Pomaknuo sam tako Golfa za 90 stupnjeva a nije bile velika brzina.
Podsjetilo me ovo 90 stupnjeva....
Kad sam polozio B kat i taj dan izvadio dozvolu, htio van navecer s autom, al nisam mogo iz dvorista izac zbog nepropisno parkiranog auta koji je zagradio ulaz/izlaz, bio je Peugeot 205 ak se dobro sjecam. Digao sam mu jedan zadnji kotac (mozda u potpunosti, mozda samo dovoljno odteretio) u zrak tako da sam uhvatio blatobran i u par pokreta guranjem tijelom i istovremenim dizanjem ga zarotirao za 90 stupnjeva, a nisam neki snagator, dapace :D
 
IMG-dd23a5b8f0219ae6f434e977bb3af1ce-V.jpg
 
Podsjetilo me ovo 90 stupnjeva....
Kad sam polozio B kat i taj dan izvadio dozvolu, htio van navecer s autom, al nisam mogo iz dvorista izac zbog nepropisno parkiranog auta koji je zagradio ulaz/izlaz, bio je Peugeot 205 ak se dobro sjecam. Digao sam mu jedan zadnji kotac (mozda u potpunosti, mozda samo dovoljno odteretio) u zrak tako da sam uhvatio blatobran i u par pokreta guranjem tijelom i istovremenim dizanjem ga zarotirao za 90 stupnjeva, a nisam neki snagator, dapace :D
Ljudi su zbog pičke radili i luđe stvari... 😎
 

Spustanje drasticno brzine, lezeci na magistrali...
Jedino sta me vise od idea ovog debila zasmetaloe da se drugom sugovorniku iz Kastela ne smie otkrit identitet zbog straha od politike?! Jadne ti majke...
Eto sta tie straj🙄
 
I što sad ima reći ćelavi genije?


Nista, presutit ce. Mozda nebi da je balavac vozio auto jer ima pik na mlade vozace.
Ali isto tako, veli murija da je covjek stao na semaforu, cekao, i onda krenuo na crveno - netko je ovdje vec napisao ako se ne varam da taj semafor cesto ne otvara zeleno svjetlo nego se tamo cesto zaglavi i ceka unedogled. Ali svejedno nije opravdanje za vozaca auta. Nadam se da ce se to krizanje rijesit po tom pitanju, a mozda tu ima i osnova za progon odgovornih.
 
Last edited:

Spustanje drasticno brzine, lezeci na magistrali...
Jedino sta me vise od idea ovog debila zasmetaloe da se drugom sugovorniku iz Kastela ne smie otkrit identitet zbog straha od politike?! Jadne ti majke...
Eto sta tie straj🙄
Još kad bi napravili prave ležeće (usporivače) umisto razbijača amortizera.
 
Još kad bi napravili prave ležeće (usporivače) umisto razbijača amortizera.

Neki dan morao do ZG bolnice Dubrava iz svog kvarta, vidio na guglu da mi je uobicajena ruta u prometnom kolapsu i otisao okolo iako je ista udaljenost zapravo, ali vremenski 3-4x brze. Na jednom (od milion) lezecem pri mozda 20 km/h (autom) mislio da sam napravio neku stetu na autu koliko je jak udarac bio, a ne pretjerujem kad kazem da sam imao mozda 20 km/h, vise od toga sigurno ne, a ogranicenje 40.
 
  • Like
Reactions: JosipS
I što sad ima reći ćelavi genije?

Kreten svako malo pokušava šokirati izjavama o brzini od 200 kmh i time opravdati oduzimanje prednosti, u ovom slučaju i prolazak kroz crveno svjetlo, ali sve i da je motorist vozio 200 kmh i da je vidljivost samo 300 metara bio je vidljiv vozaču automobila skoro 6 sekundi. U konkretnom slučaju je i laiku jasno da je brzina bila daleko ispod 200 kmh a samim time je motorist bi vidljiv puno duže od 6 sekundi…
Fascinantno kako je krelac pun razumjevanja i bez zadrške opravdava teška kršenja prometnih propisa koja čine vozači automobila, a koja su u stvarnosti teži prekršaji od brzine kretanja motorista…
 
idem često goričkom,skretanje za Odru,Hrašće, semafor nekad zapne i stoji, li stoji.Ima kamera koje nema,skrećem kroz crveno ulijevo, ali treba jako dobro gledati pošto su debili stavili okrugli prometni znak točno u sredinu vidnog polja,iz kontra strane.
 
Neki dan morao do ZG bolnice Dubrava iz svog kvarta, vidio na guglu da mi je uobicajena ruta u prometnom kolapsu i otisao okolo iako je ista udaljenost zapravo, ali vremenski 3-4x brze. Na jednom (od milion) lezecem pri mozda 20 km/h (autom) mislio da sam napravio neku stetu na autu koliko je jak udarac bio, a ne pretjerujem kad kazem da sam imao mozda 20 km/h, vise od toga sigurno ne, a ogranicenje 40.
Ceste po Remetama su toliko pune zakrpa i kratera da ne stvarno nema potrebe za lezecim policajcima.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3