Ima li na forumu ko iz Berlina

ZOKA

New member
Jednostavno sam kupio nesto u Berlinu preko Ebay-a, i osoba se vise nejavlja radi se o 140Eur-a. Stvar je u tome sto je ta osoba kontaktirala s menom dok nisam uplatio novce. Osoba je s Balkana i prica na nas. Zelio bi upozorit sve koji misle trgovat s bilo kime s balkana nek se nezavaraju bit ce prevareni sigurno.
Molim za pomoc od bilo koga ili kako se obratiti Ebay-u ili ako neko moze da mu pokuca na vrata.
Ljudi padnu s motora i popravak je prskup pa se hvatas za bilo koju slamku nade kako bi prosao sto bolje i kad ono prevara.
Najvise me boli sto sam trgovao s njemcima, belgijancima , austriancima.....
ljudi od povjerenja, sve dok se nepojavi neki Balkanac koji sve to zajebe.
Pozdrav i Hvala
ZOKA
 
ZOKA said:
Jednostavno sam kupio nesto u Berlinu preko Ebay-a, i osoba se vise nejavlja radi se o 140Eur-a. Stvar je u tome sto je ta osoba kontaktirala s menom dok nisam uplatio novce. Osoba je s Balkana i prica na nas. Zelio bi upozorit sve koji misle trgovat s bilo kime s balkana nek se nezavaraju bit ce prevareni sigurno.
Molim za pomoc od bilo koga ili kako se obratiti Ebay-u ili ako neko moze da mu pokuca na vrata.
Ljudi padnu s motora i popravak je prskup pa se hvatas za bilo koju slamku nade kako bi prosao sto bolje i kad ono prevara.
Najvise me boli sto sam trgovao s njemcima, belgijancima , austriancima.....
ljudi od povjerenja, sve dok se nepojavi neki Balkanac koji sve to zajebe.
Pozdrav i Hvala
ZOKA

ajd detalje na PP

i nisu svi balkanci isti :mrgreen:

 
Ak mi u maju ne dofuraš onaj model Z-a ne razgovaram više s tobom  :wink:
 
speed attack said:
ajd detalje na PP

i nisu svi balkanci isti :mrgreen:

A i kam se ti guraš u balkance?
Balkanci su ovi prek Save :wink: :mrgreen:
 
gigi said:
Ak mi u maju ne dofuraš onaj model Z-a ne razgovaram više s tobom  :wink:

koju boju ste rekli da bi hteli
 
Kako si platio?
Ako je preko paypala, to možeš dobiti nazad, al znam da švabe slabo koriste paypal...