ima netko ko radi auspuhe?

ToWaRR

Member
trazija san po forumu ali nisan nasa nista konkretno.
Uglavnom jel znate koga da radi ili prodaje jeftino topove, moze i bolt on?
Konkretno trazin auspuhe za dominatora 650, najjeftinije sta san nasa je kucelj za 2400 kn (jer su 2).
Da buden iskren to mi je puno jer mi se neulaze toliko u motor, pa ako znate nekoga ko radi jeftino auspuhe javite.
nemora bit neka extra kvaliteta i zavrsna obrada, trazin obicni okrugli auspuh moze cak napravit i kopiju mojih.
2u1 nezelin

thnx.  (y)
 
prodaje moj kompa iz zagorja napravljene od inoxa
potpuno nove...
a mogla bi se s njim dogovoriti i izrada
ove ti prodaje 2 kom za 200evra
 
nazovi 0981684620-ignjac
thunder auspuh
jako lijep i dobar
 
live-for-ride said:
imaš i lastovčića u samoboru.
thnx.
1200 kn po komadu, znaci 2400 kn jer su 2 to mi nekako puno za ulozit u ovi motor.  :wink:
 
digging bill said:
Nazovi Deak-a,u Makarskoj pa mu prenesi svoje želje , možda ti i složi neku dobru kombinaciju
Deaka necu ni zvat jer je on preskup, on radi inace jedan top po 2000 kn tako da pretpostavljam da za dominatora nebi isa ispod 3000 kn :)
 
MAFIJOZO said:
prodaje moj kompa iz zagorja napravljene od inoxa
potpuno nove...
a mogla bi se s njim dogovoriti i izrada
ove ti prodaje 2 kom za 200evra
jel mi mos dat neki kontakt br ili mail
 
zebarac said:
nazovi 0981684620-ignjac
thunder auspuh
jako lijep i dobar

800kn komad mozda se nesto i dogovorimo. thnx.
 
digging bill said:
Onda pratiš oglas pa možda i naleti nešto povoljno
A pratim tu i tamo ;)
 
najjeftinije ti bude ako daš nekom tko vari inox da ti otvori auspuh i izvadi jednu pregradu van i gotovo, koštalo te bude 200kn sve skupa (majstor), dobil budeš nekekav zvuk, na performansama nešto vrlo izgubit a ni dobit nećeš i gotovo, i sam veliš da ti se ne ulaže velike novce
probaj tak napraviti
Di živiš? Forumaši ti sigurno mogu nekog preporučiti u tvojoj blizini ko ti to može napravit (y)
A ovi homemade auspuhi...imal sam jednog homemade...i nikad više, pucal mi je ko blesav i bzvz, nikud nikam, 150 max brzina...prodal u roku 3 tjedna, kupil akrape i super zadovoljan (y)
 
dubravcic mi je 2400 kn (2 su topa)
sad cekam da mi thunder da mail da mu mogu poslat slike al se jos nejavlja i posla san par mailova al niko nista neodgovara.
@Lovro Vz : a valjda se nece raspast mislin ipak je to inox ka i svaki drugi
 
Možda je blesavo pitanje...Nisu to neki konji na Dominatoru..Mogu li se cijevi spojit u jedan top? Bilo bi jeftinije, a vjerovatno bi zvuk bija bitno drugačiji...
 
Bob Rock said:
Možda je blesavo pitanje...Nisu to neki konji na Dominatoru..Mogu li se cijevi spojit u jedan top? Bilo bi jeftinije, a vjerovatno bi zvuk bija bitno drugačiji...

Pa nisan ni spominja konje....
1 top necu jer onda sa druge strane ostaje rupa, a to da bi zvuk bia drugaciji vjerovatno i bi al sa 2 topa je bolji :)
 
bob the biker said:
znam da Ivica Jakopec ima na svojem dominatoru 2 u 1  i radi dobro...

E al onda ostane rupa koju je ruzno vidit :(

Probaj u Bege povise Skvera,radija je auspuh za Transalpa i nije ispalo lose a ni skupo
 
Branko-ST said:
E al onda ostane rupa koju je ruzno vidit :(

Probaj u Bege povise Skvera,radija je auspuh za Transalpa i nije ispalo lose a ni skupo

ma nije ni ta rupa tak strašna, tak i tak je motor na nogari na toj strani pa se niti ne vidi, a u vožnji se ne skuži...sretno u potrazi