imali neko

wege

New member
imali kakvo  društvo da ide nekud bar 200km da im se pridružim jasam zg z1000  50 god. sad za vikend  04 05 06 2010
 
wege said:
imali kakvo  društvo da ide nekud bar 200km da im se pridružim jasam zg z1000  50 god. sad za vikend  04 05 06 2010 samo preko 200 km krace više ne palim motor
 
wege said:
imali kakvo  društvo da ide nekud bar 200km da im se pridružim jasam zg z1000  50 god. sad za vikend  04 05 06 2010

Da si bliže brodu mogao bi za vikend samnom krug po slavoniji, ja ispod 250 - 300 km nepalim motor  :wink: (y)
 
da probaš ovo ... ali to je vikend kasnije...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,178952.msg2750924.html#new
 
dasi u zg nebi se opće mislio ovako dise nać u sarajevu imaš nekog iz zg
rado bi išo


 
wege said:
dasi u zg nebi se opće mislio ovako dise nać u sarajevu imaš nekog iz zg
rado bi išo

A hebi ga, ja ujutro krecem, rutu si vidio, ako imas volje mozes nas stic gdje ti najmilije :mrgreen:
Svaki vikend kada vrjeme dopusta ja okolo kruzim
Iduci  vikend je u planu Istra.

Sto se tice Sarajeva, ja cu prespavati u motelu MIS, pa se mozemo tamo naci.
 
cemu vam služi ovaj forum da serete po njemu nemeš nać ama baš nikog dase oće vozit samo serete i pišete bez veze
ovaj iz zadra zove u sarajevo ali dase nađemo u sarajevu a i ovo za mrkonjić daj bože da bude išta čisto sumnjam

 
sorry stari, ali meni kad se vozi, ja sjednem na motor i odem se voziti ...

prije toga možda (a možda i ne) stavim temu na forum ... idem tad i tad, tu i tu ... oće ko samnom....

oće-neće... *ebe mi se, ja ode ...

iskreno, uopće ne kužim šta ti ustvari želiš ...  :misli:
 
wege said:
cemu vam služi ovaj forum da serete po njemu nemeš nać ama baš nikog dase oće vozit samo serete i pišete bez veze
ovaj iz zadra zove u sarajevo ali dase nađemo u sarajevu a i ovo za mrkonjić daj bože da bude išta čisto sumnjam
wegec, daj se opusti i naj se sekirati. Sigurno će te netko pozvati ako će ići nekud i biti će mu potrebno društvo. Pa neće sad netko planirati vožnje da bi tebi udovoljio. Mnogi niš ne planiraju pa ih ujutro pukne i odvezu 300 -400 km za otići na kavu i ne žele se dogovarati jer ne znaju da li će moći to i odraditi. S druge strane, mnogima je 200 km puno (nažalost), a ti ispod toga ni ne pališ motor.

Forum je takav kakav je i postojao je puno prije nego si ti postao član....stoga si imao prilike vidjeti kakav je i odlučiti da li se želiš učlaniti ili ne. Nebumo se sad mi mjenjali sa svojim glupim komentarima radi tebe (pa makar i ti otvorio temu)..

A Mrkonjić.....vjeruj mi, na kraju će ti biti žao ako ne odeš, a pogotovo kad vidiš fotke. Ako je suditi po Rastokama prošle godine, biti će nas puno (ako neće padati kiša). Ako misliš da nikog ne znaš, nemoj se sekirati, pridruži se meni..i ja znam malo ljudi....jedino ako misliš da versysti nisu neko društvo...jbg, meni je ta ekipa baš mrak...kaj buš...
 
strasilo said:
sorry stari, ali meni kad se vozi, ja sjednem na motor i odem se voziti ...

prije toga možda (a možda i ne) stavim temu na forum ... idem tad i tad, tu i tu ... oće ko samnom....

oće-neće... *ebe mi se, ja ode ...

iskreno, uopće ne kužim šta ti ustvari želiš ...  :misli:


:mrgreen: (y)