imali neko

wege said:
zagorec gdje ideš u nedelju da dođem date upoznam
u nedjelju nejdem nikam :( Upravo se vratio iz Ljubljane, vodio dragu u šoping u BTC, ali u subotu se negdje nađemo svi skupa. Bijela kaciga, srebrni gsr.
 
nema ovdje dogovora za vožnju ovdje je samo pisanje  ima za subotu b i h budem vidio oće biti od toga išta
 
wege said:
nema ovdje dogovora za vožnju ovdje je samo pisanje  ima za subotu b i h budem vidio oće biti od toga išta
wege, nemoj coprat :mrgreen:
Ja idem pa makar sam. U Jajce na janječe čevape i doma :mrgreen:
 
wege said:
nema ovdje dogovora za vožnju ovdje je samo pisanje  ima za subotu b i h budem vidio oće biti od toga išta

cista istina
ti stari moj piskaras i nema nista od toga

a mi smo napravili svojih 20 km

novi2.jpg


na brojcaniku ispred kuce je na kraju stajalo 425 km


pa ti i dalje cekaj i glancaj motor

LP
 
budemo vidjeli koliko če nas biti jasam našo sebi jednoga koji se neće ni upisivati na listu mi iz mrkonjića idemo u knin odi snama
 
Eto juče na brojčaniku malog kawca 636 i VN900 ukupno 376 km, mogo si iz prve ruke upoznat ljepote slavonije, save, drave, dunava, pojest vrhunski grah sa kobasicom i jebeno dobru platu mjašanog mesa za malo para, popit par piva i uživat ko beg  (y)
 
wege said:
cemu vam služi ovaj forum da serete po njemu nemeš nać ama baš nikog dase oće vozit samo serete i pišete bez veze
ovaj iz zadra zove u sarajevo ali dase nađemo u sarajevu a i ovo za mrkonjić daj bože da bude išta čisto sumnjam

Mogli smo se nac u Zadru, to ti je dva sata voznje od Zagreba i tu si...
No nisi pokazao volju, zato sada nemoj na druge prebacivati krivnju, ja sam uredno odradio, citaj uzivao dva dana u voznji i delicijama  :mrgreen:
 
strasilo said:
sorry stari, ali meni kad se vozi, ja sjednem na motor i odem se voziti ...

prije toga možda (a možda i ne) stavim temu na forum ... idem tad i tad, tu i tu ... oće ko samnom....

oće-neće... *ebe mi se, ja ode ...

iskreno, uopće ne kužim šta ti ustvari želiš ...  :misli:


Tocno tako, i ja sam imao kandidata da mi se pridruze, no itzgleda samo virtualci jer su svi u zadnji cas pronasli milion razloga da odustanu od puta.
No kako kazes, znam se ja i sam voziti :jesus:
 
Bubbica said:
Tocno tako, i ja sam imao kandidata da mi se pridruze, no itzgleda samo virtualci jer su svi u zadnji cas pronasli milion razloga da odustanu od puta.
No kako kazes, znam se ja i sam voziti :jesus:

Ako slučajno vikendom zalutaš na područje slavonije javi se, ja sam uvijek za, u biti neda mi se ni palit motor za ture ispod min 200 km  (y)
 
opet ja idem u utorak ili srjedu do mostara pa ako ima neko za malo dužu vožnju neka se javi imam po potrebi i besplatno noćenje sa garažom za motore
 
evo sutra ja i prijatelj idemo do senja na kupanje ako ima neko danam se pridruži bićemi drago
 
strasilo said:
sorry stari, ali meni kad se vozi, ja sjednem na motor i odem se voziti ...

prije toga možda (a možda i ne) stavim temu na forum ... idem tad i tad, tu i tu ... oće ko samnom....

oće-neće... *ebe mi se, ja ode ...

iskreno, uopće ne kužim šta ti ustvari želiš ...  :misli:
Takvi spontani djirevi na kraju ispadnu najbolji...
 
Odkud svima motori, pa nitko ništ ne radi, samo se vozikate :mrgreen:

A kad već svi daju oglase, ja u subotu idem ZG - Vir, pa eto, ako se nekom voza ;)
Napomena: tempo je 'normalan', nemam para za plaćat kazne! :D
 
47 said:
Odkud svima motori, pa nitko ništ ne radi, samo se vozikate :mrgreen:

A kad već svi daju oglase, ja u subotu idem ZG - Vir, pa eto, ako se nekom voza ;)
Napomena: tempo je 'normalan', nemam para za plaćat kazne! :D
štati to znači od kud svima motori ne kužim
 
A kad već svi daju oglase, ja u subotu idem ZG - Vir, pa eto, ako se nekom voza

Meni se voza... Jesi mislio ić na kupanje ili samo do Vira i natrag?
 
chasingdog said:
Meni se voza... Jesi mislio ić na kupanje ili samo do Vira i natrag?

Mala promjena plana nažalost, najvjerojatnije idem sutra poslije posla oko 4, ostajem do nedjelje kod frenda.