Imamo vozača na utrci Svjetskog prvenstva u Brnu 14.-16.08.

piranello

New member
Samo za one koji nisu znali....Ivan Višak - Picek je dobio wild card za Svjetsko Prvenstvo u Brnu za klasu 125GP!  :D :D :D
 
(y) (y) (y)
a kak stoji njegov rumi u odnosu na konkurenciju :misli:
 
:naklon: :naklon: svaka cast
 
Eto ima i dobrih vijesti iz ,rvacke! (y)
Svaka čast!
 
:naklon: :naklon:
 
samo da ne vozi onako brzo ko juče na grobniku jer bude problema ili se on pak malo čuvao več ,e da mi je znat na koju foru je dobio poziv
 
jolly the roger said:
hmmm ide tko u brno :misli: :mrgreen:
Mi iz Križevaca idemo! :mrgreen:
racing 18 said:
samo da ne vozi onako brzo ko juče na grobniku jer bude problema ili se on pak malo čuvao več ,e da mi je znat na koju foru je dobio poziv
Budeš nam ti nadam se jednog dana pokazao....pa ćeš vidjeti na temelju čega se dobiva poziv!! ;)
 
piranello said:
Mi iz Križevaca idemo! :mrgreen:Budeš nam ti nadam se jednog dana pokazao....pa ćeš vidjeti na temelju čega se dobiva poziv!! ;)
JA 100% ne budem ali mislim ono fora je pozvat nekog da priredi iznenađenje a ne da ga svi naperu ili se pak i on slikao za playboy ili tak slično nešto
 
racing 18 said:
JA 100% ne budem ali mislim ono fora je pozvat nekog da priredi iznenađenje a ne da ga svi naperu ili se pak i on slikao za playboy ili tak slično nešto
Malo skromnosti ti fali! :wink:
Nitko od nas ne očekuje neki rezultat. Bitno je nastupiti, dat sve od sebe i pokušat se kvalificirati i ono što je najvažnije promovirati svoju zemlju! (y)
 
piranello said:
Malo skromnosti ti fali! :wink:
Nitko od nas ne očekuje neki rezultat. Bitno je nastupiti, dat sve od sebe i pokušat se kvalificirati i ono što je najvažnije promovirati svoju zemlju! (y)
ako je tako onda ok