IndianOil Grand Prix of India

moze link za stream.. stari mi je otkazao poslusnost
 
Imate stiki temu za linkove za stream..

Screenshot_20230923_131318_Chrome.jpg
 
  • Like
Reactions: snake123
jel to sportklub općenito penosi iz srpskog studija il samo meni na bosanskoj televiziji

lik je hyper naporan i neslušljiv
 
Bezecci i Martin (y) ostali talasika :ROFLMAO: steta sto je utrka skracena za krug bio bi Bezz mozda i drugi iako je ljosno 💪
 
  • Like
Reactions: bolcic
jel to sportklub općenito penosi iz srpskog studija il samo meni na bosanskoj televiziji

lik je hyper naporan i neslušljiv
stari moj Srđan je jackpot za hrvatske komentatore. a i ne znam, meni sta i podcast njegov pratim je ok. zna pun kufer o sportu. a ne da gadja ko je pao ko nasi
 
jebemliga do točnosti njegovih informacija nisam ni došel jer su mu kreveljenje, glas, i izrazi otprilike.kao da pokušava izasrat tilvu od 4 kile i nejde mu

brutalno iritantno

tako iritantni nisu ni hrvacki precjednici sabora zadnjih 25 godina
 
odlicna trka, martin klasa, bezz sa 17 u prvom krugu do 5, strasno. markeza na postolju mi je cak fora za vidit. mir isto klasika, covjek ima vise padova nego krugova. ali mislim da u ducatiu razbijaju glavu jer su uzeli bestiju umjesto martina
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Bolji je Bešo od Srđana, i više znanja ima.
Mislim da će sutra Bezzechi izdominirati.
I da, cool je kako je ostao s rossijem a nudili su mu najbolje od najboljeg što postoji u trenutnom gp-u
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Ne znam koji ste vi MotoGP lani pratili, ali Bestia zavrsio 3. sa 219 bodova i 4 pobjede, a Martin 9. sa 152 boda i bez pobjede.

Stvarno nevjerojatno koliko mrznja moze potaknut neukost 😪

Forza DUCATI !!!

Ima i boljih paketa u GP svijetu od onog ca je bilo za veceru na meniju pul VR72 ;)


Meni staza bezveze, a i publike nigdje 🤥 sve silne milijarde, puno motorista, a ono vise indijaca bilo na utrci va Qatru ...
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Ne znam koji ste vi MotoGP lani pratili, ali Bestia zavrsio 3. sa 219 bodova i 4 pobjede, a Martin 9. sa 152 boda i bez pobjede.

Stvarno nevjerojatno koliko mrznja moze potaknut neukost 😪

Forza DUCATI !!!

Ima i boljih paketa u GP svijetu od onog ca je bilo za veceru na meniju pul VR72 ;)


Meni staza bezveze, a i publike nigdje 🤥 sve silne milijarde, puno motorista, a ono vise indijaca bilo na utrci va Qatru ...
Fala kaj si umjesto mene odgovorio👍
 
  • Like
Reactions: bolcic