IndianOil Grand Prix of India

Screenshot_20230924-095141_Google Play Store.jpg
 
  • Like
Reactions: mico
Kad su birali 2. vozaca za Ducati ko je bio bolji Bestia li Martin?
Ne znam koji ste vi MotoGP lani pratili, ali Bestia zavrsio 3. sa 219 bodova i 4 pobjede, a Martin 9. sa 152 boda i bez pobjede.

Stvarno nevjerojatno koliko mrznja moze potaknut neukost 😪

Forza DUCATI !!!

Ima i boljih paketa u GP svijetu od onog ca je bilo za veceru na meniju pul VR72 ;)


Meni staza bezveze, a i publike nigdje 🤥 sve silne milijarde, puno motorista, a ono vise indijaca bilo na utrci va Qatru ...

besttija je rasturao proslu godinu, ali samo pogledaj koliko ozlijeda ima ove godine i koliko radi njih nazalost izbiva sa utrka. dodaj tome jos psihu. ja se nadam da ce bit onaj stari jer mi se jako svida njegov stil voznje i on mi je super kao vozac. samo gledam da mozda ni druge godine nece moc parirati za prva mjesta
 
  • Like
Reactions: bolcic
Dobro, šta je sada...
moram priznat da je Bolcic u pravu što se tiče Enee. Sad kad gledamo rezultatze na osnoviu prošle godine. Meni je Martin bio nekako uvjerljiv na manjim klasama (jer mi se čini da je bio na manje konkurentnim paketima)
Za danas se nadam zanimljivojoj utrci, što je vjerojatno, jer neki će možda ići na mekšoj zadnjoj, a mogao bi se mjenjat ritam vožnje kroz punu trku
 
  • Like
Reactions: bolcic
Peh nevjerojatan, stvarno steta, ali je mjesto definitivno zasluzio.

Sve info iz centrale govore da vjeruju u njega i vec sada se na puno sprema slijedeca sezona.

Isto tako se suska da je komitet slomio MMa i da je Jocker pristao na dvogodisnji ugovor. Sve bi trebalo brzo bit jasno i definitivno.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Sparoga koji svakome sere za start i guranje danas napravio isto sranje :ROFLMAO:
Mislim da su ga Austrijanci cufiknuli Brasnaru, na godinu rezerva i test vozac :mrgreen:
Bagnaia je cijeu utrku trazio belaja i dobio ga na kraju :mrgreen:
Aprilia :poop: KTM uz srecu ispred Honde ostali nisu ni vozili mescini :p
Bezz, Martin, Frtaljko i Djokerica 💪(y)
 
CF moto ljudi ga guraju, komedija.
Kako će Sinu objasniti urlanje, lupanje i šutanje?
Nekultura
Penalty za nesportsko ponašanje, nije ovo UFC i WWW.
 
Aj super (y)..ipak se malo sad zakuhalo, izgledalo je već da je kraj sezone čista pušiona u režiji Banagnie... Bezz i Martin uredno praše, no kad bude trebalo još stisnut, ...treba vidjet kako će funkcionirat.
Dao bih se kladiti da je Bezz tu puno jači u glavi za razliku od Martina jer... neće ni Banania stalno padat i gubit bodove nemilice, mi se čini da je bonus ispunio, no pritisak je sad i na njemu, one stare grintave ojebine u boxu tipa Tardozzi i društvo mogu napravit kontraefekt...u svakom slučaju imao je super komotnu situaciju , sad da vidimo .... još uvijek je prednost debela 💪

Quatrić konačno na postolju , ma neka zaslužio je malo zadovoljstva , toliko mučenja kroz sezonu pa niš.... još više vrijedi za Mira , o.k. znam da ga nevolite jer je osvojio titulu tako kako je, no i njemu je sezona pušiona, Honda pušiona, ajd jučer je bar odvozio o.k. dok je MM ponovno zaplivao a onda vozio ko Bezz na 0.1 razlike kruga, fantastično...
trebaš nam MM!!!!!!!! ;)(y);)(y) ...
A na čemu...ma bilo na čemu, hondi, ktm-u, dukcu...nema veze, samo nek bude tu, nije da ga obožavamo ali fali tog špirijusa kojeg nam daje u utrci ....:cool:

Lomljavina kostiju se nastavlja, Alex Marquez, Luca Marini....sjetimo se da fali Rins, Pol vozi al je u qurcu kao i Bestia ... (nekoga sam zaboravio) ... dakle grid se jedva popuni sa Pirrom i Bradlom koji su tu gdje jesu ...rekli bi druga motogp liga.

Sad je već definitivno jasno da Miller više nije za ovaj sport :cry:o_Oo_O, borbi za vrh, nek ode negdje (ssp, sbk, moto2) gdje će svako toliko posisat šampanjac iz smrdljive čizme, jbg... valjda je svima jasno da je njegovo vrijeme passe ...ili ćemo ga morat trpit još neko vrijeme .. ok tip je simpa ali hoćemo te vidjeti u borbi a ne propadanju za vrijeme utrke....;)
 
Last edited:
Sve ok, ali "da je prednost još debela!" i ne. 13 bodova... A koliko, 37 nosi samo jedan vikend