Indians MC Croatia - Poreč 6-8.7.2007. Golden Valley - Tar

Added to Calendar: 06-07-07, 07-07-07, 08-07-07

BLACK BEAST

New member
Indians MC Croatia


Poziva sve prijatelje, klubove i ostale bikere
na svoj već tradicionalan motosusret
Golden Valley - Tar
koji će se ove godine održati
6-8.7.2007.
 
prosle godine sam bio sprijecen , ali ove ne propustam sigurno .Pozdrav svim bikerima i bikericama gdje god bili!!!!!!!!!!!
 
Bok
Cujem da su Blue Knightsi nepozeljni na moto susrrtu odnosno da su na prijasnjem susretu bili osteceni za pivo. Neznam da li je to tocno pa na ovaj nacin pitam. S obzirom da sam jedan od njih i da se vozim po susretima diljem lijepe nase a do sada nisam imao nikakvih ni od nikog problema (mada to ne znaci da necu) htio bih cuti vase misljenje ili komentare.
Napominjem da smo i mi bikeri i da smo na motorima svi jednaki mada ne i brzi.
Ride with pride
 
Na njhovoj stranici piše, da susret počinje 5.8. dali neko zna koji je datum pravi. Zanima me isto dali se može kampirati u njihovom kampu, tamo gde imaju ljetnu rezidencuju.
Ajd
 
Wilson said:
Na njhovoj stranici piše, da susret počinje 5.7. dali neko zna koji je datum pravi. Zanima me isto dali se može kampirati u njihovom kampu, tamo gde imaju ljetnu rezidencuju.
Ajd
 
zagor70 said:
Bok
Cujem da su Blue Knightsi nepozeljni na moto susrrtu odnosno da su na prijasnjem susretu bili osteceni za pivo. Neznam da li je to tocno pa na ovaj nacin pitam. S obzirom da sam jedan od njih i da se vozim po susretima diljem lijepe nase a do sada nisam imao nikakvih ni od nikog problema (mada to ne znaci da necu) htio bih cuti vase misljenje ili komentare.
Napominjem da smo i mi bikeri i da smo na motorima svi jednaki mada ne i brzi.
Ride with pride

Kaj se ti želiš nekome jako dopasti kada to napominješ? To ne trebaš napominjati, to je svakome jasno. Mada, da se te napomene cijene, ne bi niti bilo nekakvih podjela...

Imaš potrebu za time dopadanjem pokraj toliko klubova i susreta u Hrvatskoj, a pogotovo u inozemstvu, gdje su BK uvijek poželjni i dobrodošli? Nemoj se gurati svugdje pod svaku cijenu, niti oni se neće gurati k nama. Svatko ima svoje mjesto pod suncem. Ako poznaješ scenu, onda ne znam zašto si postavio to pitanje...

Bross, Ride With Pride!!
 
Bok
Ne zelim se ja nikome dopasti a pogotovo ne tebe.
Pitam cisto onak, jer ne zelim s nikim neugodne situacije jer mi to nije ni cilj vec zabava i opustanje.
Ride with Pride!!!
 
zagor70 said:
Ne zelim se ja nikome dopasti a pogotovo ne tebe.

Kaj si želio reći sa time?? Meni se ne trebaš truditi dopasti, jer ja prezirem one koji mi se na silu žele dopasti. A to ne želiš.

Dečec, malo se informiraj prije nego se izložiš tome da ti se ljudi smiju ovdje, jer jedan Blue Knights ( :misli: :misli: :misli: ) postavlja pitanja koja niti mala djeca više ne pitaju... mogao si to pitanje postaviti u svom Chapteru (ako si uopće BK i ako znaš kaj Chapter je), a ne ovdje...
 
A da se ti za promjenu probaš držati teme i suvislo odgovoriš na pitanje.
Naravno, ako ga znaš.
Odgovor zanima i mene koji nisam nikakav B.K.
 
To je već raspravljano na brdo drugih tema, od razlika među klubovima, pa nadalje... a neću temu klati sa raspravama  o 1% i 99% klubovima, zašto i zato...
 
Sledgehammer said:
To je već raspravljano na brdo drugih tema, od razlika među klubovima, pa nadalje... a neću temu klati sa raspravama  o 1% i 99% klubovima, zašto i zato...

Sorry, ali si smiješan, reci jeli to istina ili ne i gotovo, ako neznaš priznaj i gotovo.

zagor70 said:
Bok
Cujem da su Blue Knightsi nepozeljni na moto susrrtu odnosno da su na prijasnjem susretu bili osteceni za pivo. Neznam da li je to tocno pa na ovaj nacin pitam.
 
Osobno sam načuo neke stvari o tome, ali to je ionako nevažno znam li ja za tu epizodu sa pivom ili ne. Zato me nemoj prozivati. Velim sada da ne znam što je točno bilo, ali želim znati da li je istina, kao i zašto...

Smješan si ti sa tim zaobilaznim obrađivanjem teme; umjesto mene, mogao si pitati da li je istina da su BK oštećeni za pivu i zašto, te reći slažeš li se sa time ili ne.

Naravno, to što je bilo pitaj pokretača teme, on ziher zna što je bilo.
 
Sledgehammer said:
Osobno sam načuo neke stvari o tome, ali to je ionako nevažno znam li ja za tu epizodu sa pivom ili ne. Zato me nemoj prozivati. Velim sada da ne znam što je točno bilo, ali želim znati da li je istina, kao i zašto...

Smješan si ti sa tim zaobilaznim obrađivanjem teme; umjesto mene, mogao si pitati da li je istina da su BK oštećeni za pivu i zašto, te reći slažeš li se sa time ili ne.

Naravno, to što je bilo pitaj pokretača teme, on ziher zna što je bilo.

Pa ti si se obrušio na tipa ne ja.

Uglavnom, ako je istina, mene nema tam iz principa, ne radi solidarnosti s policajcima nego jer ne trpim takva preseravanja.
 
Orin said:
Pa ti si se obrušio na tipa ne ja.

Pa kaj se onda javljaš i glumiš njegova advokata?

A za ostalo se slažem s tobom glede preseravanja.

A i riječki orao bi mogao odgovoriti na naše postove.
 
Umjesto da se ovdje svađate, mogli ste za to vrijeme lijepo otići na stranice MC Indians Croatia, lijepo izvući broj telefona ili e-mail adresu, lijepo poslati pitanje ili lijepo nazvati i lijepo bite saznali odgovor.
 
Ma ja se ne svadjam sa nikim niti se zelim svadjati to sam vec napisao.
Oprosti sto sam zapoceo tu temu izgleda da ti smeta.
Mislim da mi je ovo dobra pouka na koga se mogu oslonit na cesti.
Ride with Pride
 
zagor70 said:
Mislim da mi je ovo dobra pouka na koga se mogu oslonit na cesti.
Ride with Pride

Mislim da izvlačiš krive zaključke, jer ako će ti itko, kao Blue Knightsu i policajcu pomoći, onda sam to ja, kao i drugi članovi BK.

Nemoj se ljutiti, ali si postavio krivo pitanje.

A einsteine, zašto bih ja nekoga, tko je ovdje pokrenuo temu, nazivao ili tražio? Pa zar pokretač teme ne sudjeluje u istoj???  :misli: :misli: :misli:
 
Ma ne ljtim se sve je ok Sledg, samo neznam zasto si se ti tako zapalio za to tako da nisam znao dali si ti onaj za kojeg sam mislio.
Znas onu tko pita ne skita.
Nisam tako cesto na forumima i ne raspravljam o mc i bk, pa sam htio cuti njihovo misljenje ili stajaliste a ne tvoje.
Lijep pozdrav Cro VI
Ride with Pride
 
Sledgehammer said:
Mislim da izvlačiš krive zaključke, jer ako će ti itko, kao Blue Knightsu i policajcu pomoći, onda sam to ja, kao i drugi članovi BK.

Nemoj se ljutiti, ali si postavio krivo pitanje.

A einsteine, zašto bih ja nekoga, tko je ovdje pokrenuo temu, nazivao ili tražio? Pa zar pokretač teme ne sudjeluje u istoj???  :misli: :misli: :misli:
Ma nisam mislio na tebe, nego na onoga tko je postavio pitanje da li su BK dobrodošli na susret. Pa sam mislio da je najbolje da nazovu nekoga od organizatora i da pitaju...
I, koliko vidim, pokretač teme ne sudjeluje u njoj...
Nisam mislio ništa loše, samo sam dao svoje mišljenje o najjednostavnijem rješenju problema(pitanja)...  (y)
 
Wilson said:
Na njhovoj stranici piše, da susret počinje 5.8. dali neko zna koji je datum pravi. Zanima me isto dali se može kampirati u njihovom kampu, tamo gde imaju ljetnu rezidencuju.
Ajd
Piše ti u prvom postu kada je susret, taj datum je točan. Kampirati se može na susretu, na mjestu koje je za to predviđeno.