Info: moto oprema od dubrovnika do rijeke gdje god, zenska

crnogorac

New member
ljudi u avgustu dolazim 15 dana da se vozam s kraja na kraj primorja i treba mi dosta neke opreme dodatne za djevojku, pantalone, cizme za mene i nju neke kratke i slicno, gdje sve imaju prodavnice nausput od dubrovnika do trsta recimo svejedno je , da pogledam ?
 
Obzirom da vozis Apriliu vjerojatno ce riknut pa svratis u ovlasteni servis u Sibeniku koji ima i dosta opreme.  :mrgreen:
 
aaaaaaaaaaaaahahhaahhaahhahahahahahahaha niskoo, no dobro vidjecemo vidjecemo ;) dje u sibeniku  ? jel zisto ima opreme il me zezas again  ?
 
poco loco said:
iz smjera DU, odmah prije Šibenika, Brodarica

Znam ja , ne zna on  :jesus:

Crnogorac , pogledaj i u Promota , te u P@B , oni su ti u Splitu , u 100 metara (y)
 
A nakon sto prodjes Brodaricu prema Šibeniku, na prvom semaforu kod Plodina skrenes lijevo i imas jos jedan P&B sa solidnim izborom, a na izlazu iz Šibenika prema Zadru ti je Iljadica-Rapo (na cesti ispod magistrale i ispod Plodina) isto sa dosta opreme, pogotovo kaciga, jaketa...

U Zadru na samom ulazu imas Piaggio salon sa slabim izborom ako se ne varam, zatim na obilaznici ima moto shop Lerga sa malo vise opreme, te u blizini mosta prema starom dijelu grada imaju jos 2 trgovine, sa nesto opreme http://www.autohrvatska.com/ i Rent AH Zadar sa opremom od http://genero.hr cini mi se.

Na izlazu prema Zagrebu je salon Yamahe (TROFEJ AUTO) i preko puta ako se ne varam ima http://www.ninovitale.com
 
Moto Gama u Trogiru :mrgreen:
Vlasnik je tu, na forumu :mrgreen: ima svega,posebno za bablju populaciju :LOL:
 
ovo za sibenik mi odgovara mozda i najvise mislim da cu blizu sibenika i bit smjesten , jer bi nekako da ganjam cijelu istru a i po korculi da se vozam
 
crnogorac said:
ovo za sibenik mi odgovara mozda i najvise mislim da cu blizu sibenika i bit smjesten , jer bi nekako da ganjam cijelu istru a i po korculi da se vozam

Javi se kad budeš oko Šbk-a pa možemo na piće a i pokazat ću ti di je Motobean i ostali
 
crnogorac said:
ovo za sibenik mi odgovara mozda i najvise mislim da cu blizu sibenika i bit smjesten , jer bi nekako da ganjam cijelu istru a i po korculi da se vozam

ako se điraš Istrom,www.lavado.hr  ti je nekako nezaobilazna stanica  :LOL:
 
floyd said:
Javi se kad budeš oko Šbk-a pa možemo na piće a i pokazat ću ti di je Motobean i ostali

vazi buraz plan mi je nekako obici korculu dan, biti u vodicama mozda 2 dana ostatak u umagu, nesto tako za 9 dana vremena obuhvatim cio taj gornji dio, najvise me zanijau rijeka i umag, al kad sam u vodicama zhbenk mi blizu pa da obavim trgovinu ;)
 
crnogorac said:
vazi buraz plan mi je nekako obici korculu dan, biti u vodicama mozda 2 dana ostatak u umagu, nesto tako za 9 dana vremena obuhvatim cio taj gornji dio, najvise me zanijau rijeka i umag, al kad sam u vodicama zhbenk mi blizu pa da obavim trgovinu ;)


pod prvo "moto art", pa imaš "a.f. motori", "ruting honda", "mali moto Lovran", "cvajko motori Crikvenica"...  ima toga još    (y)
 
lavado said:
ako se điraš Istrom,www.lavado.hr  ti je nekako nezaobilazna stanica  :LOL:


da to ne smi proć a da ne stane bar na čašicu ugodnog razgovora, pa usput obavi i trgovinu... :LOL:
 
karadolo46 said:
da to ne smi proć a da ne stane bar na čašicu ugodnog razgovora, pa usput obavi i trgovinu... :LOL:

... a nisam baš siguran da će se razumijet, ali možda ima sreće pa bude Goga u butigi :misli:
 
dje ga je onaj stetni administrator da ga udavim, crko mi motor, cekam da nadjem lancanik iz hr , pa do hr na dijagnostiku pa na zamjenu bombina, istra ce me cekat svega 7 dana ;((((((((((((((((((((((
 
crnogorac said:
dje ga je onaj stetni administrator da ga udavim, crko mi motor, cekam da nadjem lancanik iz hr , pa do hr na dijagnostiku pa na zamjenu bombina, istra ce me cekat svega 7 dana ;((((((((((((((((((((((

Otvorim temu i citam redom...nasmijao se na post od Mate, a kad sam ovo procitao skoro sam sa stolice pao  :LOL: