Ing-kart & Magnetix

MarkoZg

New member
Pozdrav svima, a posebno onima koji se neće odmah narogušiti jer se jedan "skuteraš" drznuo javiti na forum. Javljam se kako bi s vama podijelio više nego pozitivno iskustvo prve kupnje dvokotača i dodatne opreme. Nakon burnih obiteljskih rasprava kao svojevrstan kompromis kupio sam Apriliu Sporcity 200. Moje zadovoljstvo kupnje tog solidno ocjenjenog skutera pojačala je ekipa iz Ing-Karta koja je strpljivo i iscrpno davala inforamcije o dotičnom skuteru te ga na koncu kombijem isporučila na moju adresu, besplatno (ne znam je li to praksa i drugih trgovaca, ali mene je oduševila) ponudivši se pritom da mi na ljeto pomognu pri prijevozu skutera na jug. Uzbuđenje novim skuterom nastavilo se pri izboru kacige. Nakon što sam pročitao svu gomilu postova i testova na tu temu krenu sam u obilazak dučana i isprobavanje raznih modela. Nakon više ili manje ljubaznih/upućenih trgovaca došao sam u Magnetix, potaknut velikim brojem testova Nitro kaciga na www.svijetkutera.com. Taj čovjek (Darko?) stvarno ima strpljenja. Ne znam jesam li napravio grešku, ali u kupnju sam se uputio sa suprugom. Kada sam se odlučio nakon 15-tak minuta na kacigu, moja draga je krenula sa igrom pobuđivanja sumnje koja je rezultirala sa 1,5 satnim biranjem kacige. Konačno uz popust i dogovor da ćemo se opet vidjeti, zadovoljan sam otišao sa svojom novom kacigom doma. Jedva čeka da se otopi ovaj snijeg pa da krenem u guštanje i isprobavanje. Pozdrav.
 
MarkoZg said:
Pozdrav svima, a posebno onima koji se neće odmah narogušiti jer se jedan "skuteraš" drznuo javiti na forum. .

Eh, kada bi se na takvo što narogušili, pa gdje bismo već do sada bili. :mrgreen:

A što se tiče tvojih iskustva, eto, lijepo je znati da nisu sve stvari (uvijek) crne.
 
MarkoZg said:
Ne znam jesam li napravio grešku, ali u kupnju sam se uputio sa suprugom. Kada sam se odlučio nakon 15-tak minuta na kacigu, moja draga je krenula sa igrom pobuđivanja sumnje koja je rezultirala sa 1,5 satnim biranjem kacige.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Napravio bi grešku da si izašao bez kacige iz dućana :wink:
 
Lijepo je to čut. Samo pitanje je da ti je slučajno trebalo nešto za stariji model aprilije. Moj primjer: kad sam pitao za moj motor (1989g.) rekli su da mi ne mogu dobavit djelove, da je prestaro itd. Međutim, kad sam se potrudio i našao kataloške brojeve dijelova, te ih korigirao s novim kataloškim brojevima, dobio sam što sam trebao.
Ali, "with pain in the ass", ako me razumiješ.
Dalje je pitanje slučajnosti što sam za taj model imao katalog rezervnih dijelova /dobiven od rotaxa/, što možda neko drugi nebi uspija pronać.
U svakom slučaju, u Splitu su me ODJEBALI, zato sam zvao Ing-Kart.
znači - imati apriliu /staru/ ili ne?? novo uvijek ima podršku i smješak prodavača jer ide više toga s lagera.
 
Kupi Hondu, moja je stara (1984) i nije bas cesta (XLV 750 r), ali dio koji god hoces stize za par dana!