Inicijativa sastanka klubova Slavonije i Baranje

zvonko situm

New member
smatram da bi se po regijama svi moto klubovi bez imalo problema mogli dogovoriti oko svih iole bitnih stvari...naravno uz samo malo dobre volje!! npr.istočna slavonija + baranja + zap.slavonija organizira sastanak predstavnika svih moto klubova koji postoje u tim regijama i oni dođu na taj sastanak sa pripremljenim planovima rada za naredni vremenski period..ili npr.predstoječu godinu i usaglasili bi se u roku odmah...to garantiram jer znam večinu ljudi u tim klubovima i nevidim razlog  nesporazumima !
evo...možemo iskoristiti i ovu temu da se javno izjasnimo tko je za sastanak predstavnika klubova ovih triju regija pa ako je odaziv ok.organizirat čemo i nekoliko tih dogovornih sastanaka !!

Sad bih još samo zamolio našeg budnog nike-a da ne zaključa  ovu temu ili ako baš mora ključati neka nam bar otvori novu temu sa naslovom "sasranak moto klubova istočna + zapadna slavonija +baranja" i u prvi post prebaci ovo gornje boldano  :starac:
 
deep said:
Ja se javljam i bilježim se u ime našeg kluba

Uhvatite Iggy-a u Osijeku sljedeći vikend, pa ga pitajte, mislim da ne cunja ovdje po forumima :mrgreen:
 
ZEKAN_OS said:
Uhvatite Iggy-a u Osijeku sljedeći vikend, pa ga pitajte, mislim da ne cunja ovdje po forumima :mrgreen:
dečko...kad vlak krene putnici trče za vlakom a ne vlak za putnicima....
:misli:što mu ti nebi rekao za inicijativu pa neka se oglasi ukoliko je zainteresiran !?
 
ZEKAN_OS said:
Hehe, ono prvo  :nasilni: sam naveo da je moje osobno mišljenje i ne odražava stav javnosti :mrgreen: A ovo drugo da je klub pokušao  :wink: Al ovo o okupljanju klubova je bilo prije i prijedlog se nije odnosio da se boje mjenjanju, već da npr stavimo na prsluke sa prednje strane pleter od žita ili neko prepoznatljivo slavonsko obilježje :wink: Klubovi ostaju samostalni, ali ako neki klub ima problema svi pokušavamo pomoći, itd...itd...  :wink:
ovo nije tema o povijesti (o kojoj nemam pojma) i molim da se slični komentari ne postaju pod ovaj naslov... hvala !!
 
zvonko situm said:
ovo nije tema o povijesti (o kojoj nemam pojma) i molim da se slični komentari ne postaju pod ovaj naslov... hvala !!

nisam ja :wink:
 
zvonko situm said:
dečko...kad vlak krene putnici trče za vlakom a ne vlak za putnicima....
:misli:što mu ti nebi rekao za inicijativu pa neka se oglasi ukoliko je zainteresiran !?

rečeno, dečko :wink:
 
Rocker za  (y)

Kako se neki brzo dogovorise sa svojim klubovima  :misli:   :misli: :shock:  :LOL:


Sada ozbiljno:

Dio klubova koliko mi je poznato vec djelomicno saradjuje (npr.:eek:tvaranje, zatvaranje sezone ) ali sa malo dobre volje mislim da bi ozbiljniji klubovi u regiji mogli lijepo saradjivati...
 
               

                ......MK Racing iz Našica je za dogovor......... (y)



                                         
 
Kamikaze Donji Miholjac su za...
No imam jedno pitanje, o cemu bi se raspravljalo na sastanku?

Ja  bih za pocetak poveo raspravu tu na forumu, pa cemo vidjeti kuda to ide pa onda organizirati sastanak...
Jer sad skupit 20-30-50 ljudi predstavnika kluba, i sto onda?
 
Wrbex said:
Ja  bih za pocetak poveo raspravu tu na forumu, pa cemo vidjeti kuda to ide pa onda organizirati sastanak...

forum moze pomoc samo da se okupite, iako se i to moglo i na drugi nacin organizirat.
..a sve ostalo nebi tribali ovako raspravljat, jer dok ljudi skriveni iza avatara pricaju bez osnove sta im drago, tu nema napretka.
postoji drugi nacin. ne morate se sastat samo jednom, neka bude sastanaka; bit ce i prepirki, ali i dogovora  (y)
 
@nita said:
forum moze pomoc samo da se okupite, iako se i to moglo i na drugi nacin organizirat.
..a sve ostalo nebi tribali ovako raspravljat, jer dok ljudi skriveni iza avatara pricaju bez osnove sta im drago, tu nema napretka.
postoji drugi nacin. ne morate se sastat samo jednom, neka bude sastanaka; bit ce i prepirki, ali i dogovora  (y)

Ma jasno...no meni i dalje nije jasno o cemu bi se raspravljalo na tom skupu? Mislim nije da sad pametujem ili nesto, nego me interesira.
 
Wrbex said:
Ma jasno...no meni i dalje nije jasno o cemu bi se raspravljalo na tom skupu? Mislim nije da sad pametujem ili nesto, nego me interesira.

mamojebac ti je lipo napisa
zvonko situm said:
smatram da bi se po regijama svi moto klubovi bez imalo problema mogli dogovoriti oko svih iole bitnih stvari...naravno uz samo malo dobre volje!! npr.istočna slavonija + baranja + zap.slavonija organizira sastanak predstavnika svih moto klubova koji postoje u tim regijama i oni dođu na taj sastanak sa pripremljenim planovima rada za naredni vremenski period..ili npr.predstoječu godinu i usaglasili bi se u roku odmah...to garantiram jer znam večinu ljudi u tim klubovima i nevidim razlog  nesporazumima !
evo...možemo iskoristiti i ovu temu da se javno izjasnimo tko je za sastanak predstavnika klubova ovih triju regija pa ako je odaziv ok.organizirat čemo i nekoliko tih dogovornih sastanaka !!
 
(y) MK Kompresija Đakovo-za  :D (y)
 
MOTO KLUB BARANJA, JAGODNJAK SUDJELUJE.....

(y) (y) :) :) :D :D :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: (y) (y)

OVO JE JEDINI NACIN DA SE SJEDNE I AKO TREBA 10 SATI RAZGOVARA I DA SE SREDE NEKE STVARI....
TAKO DA VISE NE BUDE NESUGLASICA, PREPIRKI I SLICNO...
JA SAM UVJEK ZA SURADNJU, DOGOVOR, BILO STO..