INTERKOM

Sledgehammer said:
Sve je to u redu, samo što nisam pristalica bilo kakvih "žičanih" rješenja... jerbo u "ne-daj-Bože" situaciji te iste žice mogu debelo pogoršati situaciju.
Moguće, ali mislim da bi se prije jednostavno 'ištekale' iz kučišta.
 
darkovsky said:
Moguće, ali mislim da bi se prije jednostavno 'ištekale' iz kučišta.

Ili ištekale tvoja uha od glave, ili razderale ušnu školjku...

Ištekale bi se ako bi sila bila po dužini kabla, ali ako bi bila poprečno na kabel i njegovo ukopčanje...  :misli: :misli: :misli:
 
Sledgehammer said:
Ili ištekale tvoja uha od glave, ili razderale ušnu školjku...

Ištekale bi se ako bi sila bila po dužini kabla, ali ako bi bila poprečno na kabel i njegovo ukopčanje...  :misli: :misli: :misli:

ukljuci punjac u mobitel te ga baci na pod pa vidi dali ce se ištekati ili razvaliti šteker
Meni je spoj kao kod slušalica za discmen i vjerojatnije ce se sve to potrgati ili iskopcati nego najgora opcija koja je uvijek moguca

To ti pripremaš opet nekakav test o svojoj kacigi i bežicnom povezivanju sa njom jer moraš opravdati 500€ za kupiti ga a to i nije puno kad pridonosi tolikoj sigurnosti  :mrgreen:
 
[quote author=STobulj]
ukljuci punjac u mobitel te ga baci na pod pa vidi dali ce se ištekati ili razvaliti šteker
Meni je spoj kao kod slušalica za discmen i vjerojatnije ce se sve to potrgati ili iskopcati nego najgora opcija koja je uvijek moguca

To ti pripremaš opet nekakav test o svojoj kacigi i bežicnom povezivanju sa njom jer moraš opravdati 500€ za kupiti ga a to i nije puno kad pridonosi tolikoj sigurnosti  :mrgreen:
[/quote]

Uopće nisam imao niti na kraj pameti bilo kakav test moje kacige, a pogotovo ne Schuberthovog BlueSonic sustava, iz prostog razloga što ga još nisam niti vidio uživo, a kamoli da ga imam.

Usporedba koju si dao nije usporediva sa činjenicom da ti je na drugom kraju kabela drugo tijelo, ono suvozačice, te da su te naprave uglavljene u tijesno uho, dodatno stisnute u uskoj kacigi.

Test možemo provesti i tako da si ti utakneš slušalice u uho, nabiješ kacigu na glavu, a ja uzmem drugi dio kabela i naglo isčupam te slušalice iz uha, simulirajući padanje (što se sve desi isto u djeliću sekunde). A onda reci da ti nije ništa.
 
Sledgehammer said:
Uopće nisam imao niti na kraj pameti bilo kakav test moje kacige, a pogotovo ne Schuberthovog BlueSonic sustava, iz prostog razloga što ga još nisam niti vidio uživo, a kamoli da ga imam.

Usporedba koju si dao nije usporediva sa činjenicom da ti je na drugom kraju kabela drugo tijelo, ono suvozačice, te da su te naprave uglavljene u tijesno uho, dodatno stisnute u uskoj kacigi.

Test možemo provesti i tako da si ti utakneš slušalice u uho, nabiješ kacigu na glavu, a ja uzmem drugi dio kabela i naglo isčupam te slušalice iz uha, simulirajući padanje (što se sve desi isto u djeliću sekunde). A onda reci da ti nije ništa.

Ne ljutiti se se bila je šala  :mrgreen:  (kalkuliram da je i ja kupim)

Što se tiće da ju uglavljene u uho , moj koji je realno shit ne ulazi u uho već je debel 1-1,2 cm te širok 3-4cm i ako uzmemo u obzir tvoju opasku koja ima logike znaci da mu je to prednost
Maloprije sam baš nešto gledao i ustvari on meni stoji ispod uha u onim udubljenima gdje izlaze trake za vezanje kacige
Zato sam u gornjom postu i stavio da je u stvari to više kao mali zvucnik jer kada go pojacaš do kraj možeš najnormalnije slušati glazbu 1m udaljen od njega a kamoli u kacigi

Mislim da kad bi povukao kabel prije njega strgao nego mi izvukao iz kacige zvucnik