Iridium viziri legalnost

panda35

New member
Pozdrav. Zna li netko kak naša policija gleda na zatamnjene vizire i one krom, plave i to? Po sunčanom danu nebi trebali radit probleme ili?
 
jel me netko trazio? :ROFLMAO:




btw, samo sa full tamnim vizirom i vozim vec 15+ godina (po danu, po noci ne vozim ni sa prozirnim), a godisnje oko 20.000km zadnjih godina i to barem 95% po HR. Nikad problema sa policijom u tom smislu.
Mozda ce to pocet kontrolirat kad se rijese svi aupusi, nosaci tablica, sva oprema na motorima pa ce ostat samo jos viziri da drzava ubere koji euro kad vec ne moze na druge nacine :D
 
Last edited:
jel me netko trazio? :ROFLMAO:




btw, samo sa full tamnim vizirom i vozim vec 15+ godina (po danu, po noci ne vozim ni sa prozirnim), a godisnje oko 20.000km zadnjih godina i to barem 95% po HR. Nikad problema sa policijom u tom smislu.
Mozda ce to pocet kontrolirat kad se rijese svi aupusi, nosaci tablica, sva oprema na motorima pa ce ostat samo jos viziri da drzava ubere koji euro kad vec ne moze na druge nacine :D
po Zagrebu ili samo po selima voziš? :mrgreen::ROFLMAO:
 
Stalno vozim sa 'krom' vizirom, i skoro svaki dan prodjem pored marice nista - ali ipak okrenu glavu vidjeti dal imam tablicu iza.
Ne vozim brzo pored njih i i nisu me jos ni jednom zaustavili ..prozirni vizir nosim samo po kisi il kad se planiram vracati doma po mraku radi svoje sigurnosti.
 
  • Like
Reactions: Nexie and panda35
Ne-bi dao prozirni bili vizir, ni za jedan taj mutni...