Isčitavanje greške SV650 u Istri

snoopyx

Active member
Pozdrav,

na povratku iz Italije mi se počela paliti povremeno ABS lampica na mojoj Suzi SV650 2016.g. Jučer sam se zaletio do benzinske, natočiti goriva i napraviti mali krug da provjerim da li mi se i dalje pali ABS lampica. Uglavnom nakon 15 km mi se upali i Check Engine light I pojavi FI (Fuel Injection) greška i počinje display ispadati.
Danas zovem Suzuki u Puli, ali njihov tester je u kvaru i novi čekaju negdje u srpnju. Pitanje, ima tko tester u Istri za isčitavanje greške ili moram put Trsta?

Cheers

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk
 
Jesi ga pokušao staviti u "Dealer Mode" i očitati grešku?
Obično bude Cxx (xx su neki brojevi).
U manualu pročitaj o kojoj se grešci radi, možda je neka glupost.
 
Vidio sam za taj dealer mode, ali upute varira za 2. generaciju i Gladius. A nisam našao upute za Gen 3. Imaš ti neki link?

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Ja imam V Stroma, ali trebao bi biti isti postupak.
Probaj samo žicom ili spajalicom kratko spojiti na onom konektoru ispod sica, neće ti motor eksplodirati....valjda. [emoji16]
 
Samo što točno spojiti? Koliko sam vidio u raznim uputama treba premostiti 2 specifične žice.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Ovo je od 2 generacije pa ako zatreba.

 

Attachments

  • error_codes sv650.jpg
    error_codes sv650.jpg
    110.2 KB · Views: 97
I sada mi netko objasni što znači greška C16? [emoji848]

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Ja isto iviccaa. Sada baš pokušavam naći OEM broj i vidjeti koja je cijena i zamijeniti.č

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Jesi li ga provjerio kako izgleda?
Jel tu uopće, jel se odvidao malo (ima točan raspon udaljenosti od one ploče od abs-a na kolu), jel ta ploča čista...itd?
 
Na izgled mi se čini sve ok. Novi senzor u Njemačkoj stoji cca 130€ [emoji50]

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk