iskrivljena felga

postolar tripper

New member
nedavno mi se desilo da sam u vožnji naletija na jedan oveći kamen i od udarca mi se skrivila zadnja felga.ima li ko da ispravlja felge od motora :(
 
postolar tripper said:
nedavno mi se desilo da sam u vožnji naletija na jedan oveći kamen i od udarca mi se skrivila zadnja felga.ima li ko da ispravlja felge od motora :(

Time se bavi serdarevic na forumu mu je nick drugabrzina samo ti nije bas blizu al u splitu neznam . Nego kako zadnja felga ako si udrio kamen al si u rikverc vozia  :mrgreen:
 
iluvatar said:
Time se bavi serdarevic na forumu mu je nick drugabrzina samo ti nije bas blizu al u splitu neznam . Nego kako zadnja felga ako si udrio kamen al si u rikverc vozia  :mrgreen:

ma biće vozia na zadnje  :mrgreen:

nego, ima jedan stari čovik iz dugog rata, kažu majstor ipo, ispravlja felge za malu lovu, jako kvalitetno, broj nemam ali nabavim  tu tokom dana,,, nek se javi neko drugi ako ima broj da ne tražim sad, nero?  :misli: :?
 
da je bio na zadnjem ima bi malo vise ravnanja  :mrgreen: .

ima i neki u Dugopolju, evo broj: 098 433 158

U auto antonia to rade, a ima i jedan ispod auto antonia- Teo Stanic
021/374-004
 
PA BILO JE U OKUCI DOK SAM BIJA NAGNUT,PRVIM KOLOM SAM PROŠA A ZADNJE JE PREŠLO PREKO KAMENA-UDARAC JE BIJA TAKO JAK DA SAM SKORO PA SA MOTORA.REZULTAT,MALO ZAREZANA GUMA I MALO ISKRIVLJENA FELGA.INAČE ONAJ U DUGOM RATU NEMOŽE ISPRAVLJAT FELGE OD MOTORA :palacdolje:
 
EVO NAŠA SAM BROJ PRIKO AUTO ANTONIA,IMA JOŠ JEDAN ČOVIK U DUGOM RATU KOJI ISPRAVLJA I OVO JE NJEGOV BROJ-0915431184 PA AKO KOME TRIBA
 
postolar tripper said:
EVO NAŠA SAM BROJ PRIKO AUTO ANTONIA,IMA JOŠ JEDAN ČOVIK U DUGOM RATU KOJI ISPRAVLJA I OVO JE NJEGOV BROJ-0915431184

Si proba zvat ovoga tea? Kazu po forumima da dobro radi i da nije skup cca.150 kn po felgi
 
postolar tripper said:
a neznam njegov broj

Mislim da je 374 004  (y)

teo stanic bia je ispod auto antonia jos ti je u gradu

(stavio sam broj i gore al imam skajp pa mi ga stalno tako prikazuje mozda zato ne vidis )
 
iluvatar said:
Mislim da je 374 004  (y)

teo stanic bia je ispod auto antonia jos ti je u gradu

(stavio sam broj i gore al imam skajp pa mi ga stalno tako prikazuje mozda zato ne vidis )
to je broj baš od auto antonia,i oni su mi dali ovaj broj u dugom ratu.svejedno hvala (y)
 
postolar tripper said:
to je broj baš od auto antonia,i oni su mi dali ovaj broj u dugom ratu.svejedno hvala (y)

:shock: tako mi je tip da broj preko drugog foruma bice se zajeba. Jebiga nije ni bitno
 
taj u dugon ratu je gabric,i nije bas ni jeftin,prijatelju je uzea 600kn za jednu felgu 15cola od auta dricat :palacdolje:
 
duje87 said:
taj u dugon ratu je gabric,i nije bas ni jeftin,prijatelju je uzea 600kn za jednu felgu 15cola od auta dricat :palacdolje:
nije bitno koliko je skup,samo da dobro napravi.je to je gabrić,meni je reka cca 250-300 kn za ovu felgu,to se može izdržat nekako :mrgreen:
 
postolar tripper said:
nije bitno koliko je skup,samo da dobro napravi.je to je gabrić,meni je reka cca 250-300 kn za ovu felgu,to se može izdržat nekako :mrgreen:

a ono ,felga je sad relativno ok,je da malo teze upada na glavcinu,a i felga vizualno i nije toliko lose izgledala,al je srce bilo krivo,al opet 600kn mislin da nije bas malo s obziron da je on moga kupit polovnu felgu za te pare,samo te upozoravan da prije pitas cijenu,jer on nije pita za cijenu prije nego je da felgu (y)
 
duje87 said:
a ono ,felga je sad relativno ok,je da malo teze upada na glavcinu,a i felga vizualno i nije toliko lose izgledala,al je srce bilo krivo,al opet 600kn mislin da nije bas malo s obziron da je on moga kupit polovnu felgu za te pare,samo te upozoravan da prije pitas cijenu,jer on nije pita za cijenu prije nego je da felgu (y)
bija ja danas kod njega i kaže čovik 200 kn.to je ja mislim ok (y)
 
ima lik u rijeci (iako ti je to daleko) stari majstor, nema greške.
tel. 098 629093. večerina. znam da je daleko ali pitao si pa kome trjavascript:void(0);eba... :macevanje: