iskustva s KMS-om

GPz1000RX

New member
da vidimo kakva su iskustva? dobra, losa, nikakva? ja sam u 10 mjesec narucio neke sitnice koji su trebali doc za max 3 tjedna....jos ih nema, nemam nikakva saznanja ni informacije kad bi mogli doc uopce, niti mi ko odgovara na mail....  :neznam:

da ne zaboravim, nisu toliko kasnili sa slanjem predračuna koji je placen odmah....
 
GPz1000RX said:
da vidimo kakva su iskustva? dobra, losa, nikakva? ja sam u 10 mjesec narucio neke sitnice koji su trebali doc za max 3 tjedna....jos ih nema, nemam nikakva saznanja ni informacije kad bi mogli doc uopce, niti mi ko odgovara na mail....  :neznam:

da ne zaboravim, nisu toliko kasnili sa slanjem predračuna koji je placen odmah....
sa tim vecina imaju jako losa iskustva  :palacdolje:  ...neki i po 3 mjeseca nisu znali kad ce im roba doc. servis im svi hvale,ali oko isporuke robe u roku imaju problema  :palacdolje:  ....
 
luka737 said:
sa tim vecina imaju jako losa iskustva  :palacdolje:  ...neki i po 3 mjeseca nisu znali kad ce im roba doc. servis im svi hvale,ali oko isporuke robe u roku imaju problema  :palacdolje:  ....

sad i vise nikad  :nono:
 
ljacmi said:
Još dok ti to dođe do Japana  :D  I jesi li možda morao i platiti cijeli iznos toga naručenog  :misli:
iskreno nisam siguran, poslan mi je predračun s punom cijenom dijelova
 
GPz1000RX said:
jesan vise puta i danas nakon pola dana zvonjave se jave i na upit odgovaraju kako su ti moji dijelovi u zadnjoj turi koja je zapela na carinjenju...zamisli...  :no: :palacdolje:

Isti slučaj sam ja imao i na kraju nakon par mjeseci sam otišao i tražio povrat novca jer više nije bilo smisla čekati petak, isti dio sam našao na e bay-u za jeftinije...
Također sam prvo morao platiti da bi dio uopće bio naručen...
 
ljacmi said:
Pa jesi plati to ili nisi ?

citiram prvi post : nisu toliko kasnili sa slanjem predračuna koji je placen odmah....

(y)
 
sehrz said:
citiram prvi post : nisu toliko kasnili sa slanjem predračuna koji je placen odmah....

(y)

Po meni to je čisto pljačkanje ljudi jer zašto bih ja trebao platiti cijeli iznos u koji je uračunata marža, a ne dobijem to odmah na ruke . Shvačam da ekipa nešto naruči pa odustane , ali zato uzmi neku akontaciju koliko ti taj proizvod vrijedi u veleprodaji tako da nisi u gubitku, a ne oni zarade na nekom proizvodu kojeg još nemaju u dučanu. Uj fuj tjedna i nikakvo poslovanje :palacdolje:
 
srica pa je 200 € a ne 20,000 € ... ali sve u svemu 0 bodova... nebi vise u njih kupio niti potkapu....  :eek:pakoljut:
 
ne znam gdje je zapelo,kad se naručujem za servis nema nikakvih problema,kažem šta trebam
i nema problema.sam dogovorimo datum kad mi paše i to je to.......  ne vole oni baš kad neko drugi šarafa.
 
ništa novo.
neću opet pisat o njima al znam da me neće više nikad vidit.  :palacdolje:
 
n i n đ a said:
ne znam gdje je zapelo,kad se naručujem za servis nema nikakvih problema,kažem šta trebam
i nema problema.sam dogovorimo datum kad mi paše i to je to.......  ne vole oni baš kad neko drugi šarafa.

ne govorim o servisu jer o tome nemam pojma niti me briga niti ce me bit dok je barba Blaz ziv, govorim o dijelovima koji su trebali doci na moju kucnu adresu... 0 bodova ljudi...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Ja sam tamo kupio prosli motor 2010. godine (platio odmah gotovinom). Zapravo, uplatio pocetkom 12. mjeseca 2009., a preuzeo ga 18.03.2010.  :mrgreen:
OK, bilo je receno da nece tako skoro. Spominjao se pocetak 2. mjeseca. Srecom, tada se ne vozim pa nije bio problem kao da se radilo o sezoni voznje.


A sa servisom sam jako zadovoljan i nastavit cu tamo sa redovnim servisima i sa ovim motorom (kojeg sam u ZG kapario sredinom 11. mjeseca i 15 dana poslije preuzeo i platio ostatak).
 
znali su i duze cekati na motor, pa cak i ne docekati... evo taman zovem, niko se ne javlja (mozda su na godisnjem ljudi, zvat cu posli praznika)

sve u svemu S R A M O T A, preko Jote san poslao prednje vilice u wilbers u D da mi ih sloze po mom gustu i sloze i posalju svoje zadnje amortizere i za 3 tjedna je sve bilo gotovo....a ovima 2 miseca triba za dobavit jedan pisljivi dio jednog kawasakija..... 
 
Hehe ima istine. Prijatelj mi rekao da mu pogledam po netu neke djelove za Z7. Našao sve u USA, ali da mu je vele čekati 20tak dana.
Da će on ovdje preko KMS nešto skuplje ali brže.
Evo prošlo dva mjeseca i sad traži da mu vrate lovu da ne može više čekati.  :mrgreen: