Iskustva sa SYM GTS 250

gremlin

Member
Pozdrav svima.

Evo upravo prije dva dana kupio navedeni skuter.Pošto nisam baš upučen u ovu marku skutera bio bih zahvalan sa nekim vašim
iskustvima sa tim modelom,gdje se mogu nabaviti dijelovi,kakav je agregat opčenito  kakav je skuter,inače ovaj što sam kupio je 2005.god i ima 20000 km.

Zahvaljujem svima na pomoći.
 
evo nešta al je 125 ccm
http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T068/068TS_Sym_GTS125Joymax.pdf
 
Ima ga frend i kad ga počne namotavat s hvaljenjem....... :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: udavi nas sve i svi pomislimo da i ne postoje neki drugi skuteri!! Uglavnom nema nikakvih problema  (y) s njim, uredno ga mazi i pazi ,a nakon toga gazi!!!
 
da ne povjeruješ, Đakovo je oaza Sym gts-ova, valjda sa ih 10-ak vidio.
Nema problema sa kvalitetom definitvno, ali pošto se prodajom bave raznorazni obrti za očekivat je probleme sa dijelovima ....
 
pozdrav društvo,

evo sam i ja danas naiša na sym gts 250 naravno na netu i zaintrigiralo me kako to da naše tržište nije više upoznato sa istim,

na netu šta sam naša na hrv bilo je do 125 cc a vani na sav glas hvale SYM kao brend sa Tajvana osnovan od Honde prije 40 godina i u glavnom proda u prosjeku pola milijuna skutera godišnje uglavnom 50 cc,

ima li tko kakva iskustva sa 250, naravno zastupnici i cijene, pozzzz
 
Da neotvaram novu temu dižem staru

Dali možda neko zna o SYM joymax gts 250 iz 2008g.
- kakve rolice idu (grama,fi)


Pronašao - kupio    19g orginal