Isle Of Man - Ide li ko, kako, cime, koliko kosta put?

DrazenG

Member
Znaci sve pise u naslovu, zanima me imaju li kakve agencije koje oraganizuju odlazak na utrku, ima li ko da je isao? Koliko kosta put do gore?

  Ove sezone sam se zainteresovao za odlazak, preskocio bi ljetovanje zimovanje i ostalo da vidim TT

  Hvala na odgovorima  (y) (y)
 
tRRažilica je čudo 8)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,143110.0.html
 
tibor_zg said:
tRRažilica je čudo 8)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,143110.0.html
A tek google...

http://www.iomtt.com/

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
DrazenG said:
Znaci sve pise u naslovu, zanima me imaju li kakve agencije koje oraganizuju odlazak na utrku, ima li ko da je isao? Koliko kosta put do gore?

  Ove sezone sam se zainteresovao za odlazak, preskocio bi ljetovanje zimovanje i ostalo da vidim TT

  Hvala na odgovorima  (y) (y)
Oni ti tamo tako brzo jure da ustvari nećeš ništa vidjeti.
 
makarije said:
Oni ti tamo tako brzo jure da ustvari nećeš ništa vidjeti.

Trebalo bi stavit lezece policajce tak da se neki vrag i vidi. Neki Bandicev kum neg se gore uguzi i rijeseno istog trena
 
kasnite. za to su vam već u 2mj rezevacije popunjene.
 
Znaš da "balkanske " veze uvik  skrpaju nešto. Pa i  tamo. :LOL:    :LOL:
 
Proučavao par puta. Tvrdi smještaj jaaaaaaaako teško, gotovo nemoguće jer doista ljudi rezerviraju godinu dana unaprijed. ali u kampovima gotovo uvijek moguće. Naime svaki stadion, školsko igralište i razne druge površine pogodne za kampiranje otočani pretvaraju u kampove. Iako i tu treba biti brz na rezervaciji.  Hmmmm . . .no obzirom da je kraj travnja vrlo upitno. A na divljaka bacit šator je možda isto moguće ali . . . da li je? :misli: :misli: :misli:
 
barba said:
Znaš da "balkanske " veze uvik  skrpaju nešto. Pa i  tamo. :LOL:    :LOL:

joooj barba .... ajmo skrpat neku balkaniše vezu, pa zapaliti gore .... sanjam o tome ..  :0648:
 
ma ko misli kamparit tamo
dođeš vidiš popišaš se i odeš  8) :mrgreen:
 
strasilo said:
joooj barba .... ajmo skrpat neku balkaniše vezu, pa zapaliti gore .... sanjam o tome ..  :0648:
   
Dany   
Samo da mi je izač iz ove situacije,nisan radija godinu dana pa mi se sve nagomilalo,al slijedeču ču več nekako otpahutati.To mi je san,vidit one "luđake" kako skidaju prašinu sa zidiča prolazeći samo koji milimetar od njih.     
Odma sam se sjetio stare Preluke di su prolazili kacigama blizu kamenja, par zavoja prije ciljne ravnine. (y)
 
barba said:
   
Dany   
Samo da mi je izač iz ove situacije,nisan radija godinu dana pa mi se sve nagomilalo,al slijedeču ču več nekako otpahutati.To mi je san,vidit one "luđake" kako skidaju prašinu sa zidiča prolazeći samo koji milimetar od njih.     
Odma sam se sjetio stare Preluke di su prolazili kacigama blizu kamenja, par zavoja prije ciljne ravnine. (y)

ma čitaš me kao knjigu ..  (y)
 
kolko god sam mlad, Island of Man mi je na "Bucket list" :)
 
ja idem, cim zatvorim financijsku konstrukciju  :mrgreen:

2-2,5 tisuce eura bi trebale bit dovoljno...bez aviona...renta car ili sa svojim prijevozom ...
 
već dugi niz godina se dogovaram s frendom, pred dvije godine smo se čak i ozbiljnije raspitivali i planirali, ali on nikak da kupi neki normalan motor s kojim bi mogao doći bar do švabije, a sam bogami nejdem, a još manje da se prikrpam nekome koga prvi put vidim :mrgreen:
 
Kaj ne to je dodatno uzbuđenje :D
 
moj frend je išao , i do 2 godine unaprijed treba sve organizirati, smještaj, kartu za brod i tako ... njemu uletio slučajno smještaj, uglavnom veli neponovljivo iskustvo  (y)
 
RSfreak said:
moj frend je išao , i do 2 godine unaprijed treba sve organizirati, smještaj, kartu za brod i tako ... njemu uletio slučajno smještaj, uglavnom veli neponovljivo iskustvo  (y)
ma bar 5