Isle of Man TT & other road races

zamisljen pogled. :mrgreen:

 

Attachments

  • 000.jpg
    000.jpg
    211.9 KB · Views: 0
superbike.
peter hickman 133.22 zanimljivo je gledati kako iz dana u dan podize brzinu,jebeno.

mcguinness za sada razocarenje,rutter kao da je izgubio ostricu u brzini ili godine ipak polako stiskaju,huchy takodjer za sada neprepoznatljiv.
Mene bi više čudilo da je obrnuto. Već su bili na zalasku a ove dvije godine su dodatno puno toga promijenile. Ali nema veze, svejedno mi je drago da voze i da sve bude ok.
 
sta se nije hillier povukao? vidim da je na r1 ove godine. meni je hutchy daleko najdrazi vozac, ali mislim radi svih operacija da ne moze ponovit prijasnje uspjehe
 
nije se povukao,nisam nigdje procitao da o tome razmislja,mada bi mu zena itekako voljela da ne vozi,a sto se tice R 1-ce izjavio je da ima potencijala,pa cemo vidjeti sto ce biti.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Zek@n
Mene bi više čudilo da je obrnuto. Već su bili na zalasku a ove dvije godine su dodatno puno toga promijenile. Ali nema veze, svejedno mi je drago da voze i da sve bude ok.

cinjenica je da dolaze novi vozaci,a ovi stariji bude jednu dozu nostalgije jer ih se navikne gledati duzi niz godina,ali kao sto kazes nek su ok i opet ih je lijepo vidjeti u utrci ili okolo nje.
 
  • Like
Reactions: prpa
glenn irwin jebeno dobro napreduje,dunlop se probudio i nemilosrdno grize,hutchy odlican danas,Conor Cummins ovih par dana jako dobar,prijasnjih godina je polako opadao u brzini,harrison i hickman brutalni od prvog dana,novaci voze sve bolje,to je to,idalna kombinacija za sutrasnji race day,uh,biti ce jebeno uzbudljivo.
edit,ne zaboravilmo i ostale zvijeri koje vrebaju,cekaju protivnikovu slabost da napadnu:mrgreen: pod ostale mislim na todda,lee-a,hilliera itd.

 
Last edited:
prvi krug-john za sada 10-ti,vodi hickman,iza njega harrison,pa cummins,todd,dunlop...

todd van utrke,ok je ali honda je vjerovatno prdnula kao za vrijeme kvala,jebo te, te honde su postale smece,sorry hondasi ali netko treba i to reci.:mrgreen:

pitt stop,sad ce biti zanimljivo.
lee johnson(bmw) van utrke,vjerovatno problemi,steta,gary johnson van utrke,sweaney takodjer.

cummins kasni,zar jos jedna honda prdnula????da cummins van trke,dvije honde prdnule u utrci,pa gora nego bmw,sorry hondasi,i to netko mora reci :mrgreen:

trenutno u trecem krugu
hickman,harrison,dunlop,mcguinness,hutchy,hillier,rutter...

nakon pit stopa broj 2 poredak u petom krugu je hickman,harrison,dunlop,hutcy,mcguinness,coward,hillier.......

zadnji krug u tijeku,hutchy povecao vodstvo sa 3 na 5 sekundi razlike izmedju njega i johna u borbi za cetvrto mjesto,michael rutter osmi,glenn irwin na odlicnom 9 mjestu ako uzmemo u obzir da je ovo njegov prvi tt.

gap izmedju harrisona i hickmana,se malo smanjio,ali to nece utjecati na hickmana,kao sto komentator kaze,hickman je u cruise modu sada,dunlop i dalje treci.

i na cilju-hickman prvi,zatim harrison i treci dunlop,hutchy cetvrti,zatim mcguinness,coward,hillier,irwin.

dobra trka. (y)
 
Last edited:
ipak je problem u gumi.

Clive Padgett says rear tyre issue with Todd's bike. Tyre not in good shape apparently. Going to be some questions about this.