Ispuh za Vekievu Hodnu CB 1300

VEKI

Active member
zokx said:
Meni se jako sviđa. Vidio sam ga i uživo i kvaliteta izrade je odlična. Po američkim BMW forumima je daleko najpopularniji zamjenski spuh. Mana mu je što je poprilično skup - u razini sa Akrom.
u mene se radi o tome da akrap,nema street legal verziju za moj motor,košta oko 4800 kn,a ni nizgledom mi nije baš lega :misli:
yoshimura također nema street legal za moj motor,bar po onome šta sam ja uspio doznat,a ovaj remus mi je baš simpa. :mrgreen:
uglavnom,nestavljam ga radi povečanja snage,115ks mi je dovoljno, više radi zvuka i estetike.
šminker,jebiga 8) :mrgreen:
 
na to sam jučer promislio, da misliš to za svoj motor, ali nebi ti do definitivo preporučio. tvoj motor je naked clasičnog izgleda (doduše honda ga je sje*ala sa vodenim hlađenjem), a ovi ispusi su svemirskog designa. nekako mi to ne ide uz tvoj motor.
 
Medo said:
Na njegov motor po mom ukusu je najljepše staviti oval od titana.

Sad kad si i ti tu :mrgreen: da samo napomenem da mi design ovog remusa neodoljivo podsječa na design originalnog topa na yamahi fazer 1000 kao što je ti imaš :?.
Btw ispuh koji ti preporučuješ i ima večina Buterflya koje sam ja vidio s aftermarket ispuhom
 
1. ti nemaš masku :mrgreen:
2. to bi bio akrap, bez obzira na homologaciju, to se može rješit
 
joke said:
1. ti nemaš masku :mrgreen:
2. to bi bio akrap, bez obzira na homologaciju, to se može rješit

nije problem,u tom sam poslu nabavit ču masku :mrgreen:

al nije mi lip :( :(
 
pa nije ti ni motor lip :misli:, baš zato i paše

nemoj me krivo shvatit, naked je ljep obožavateljima nakeda, kod tvog motora vodeno hlađenje odudara od pojma iskonskog nakeda, a design akrapa je maximalno moderan koliko to može biti a da ne nadvlada classic design honde
 
evo sad vidim ima i leo sbk, što znači da je to sličan izgled kao i akrap ali povoljnija cijena. vidim ti u pon kolika je
 
Meni ovi moderni hexo-trioval-kajtijaznam auspusi ne pašu na tvoj cb nikako!

Klasičan oblik spuha mi je pun pogodak za tvoj bike!
Možda bi čak carbon izgledao još bolje...
 
joke said:
pa nije ti ni motor lip :misli:, baš zato i paše

nemoj me krivo shvatit, naked je ljep obožavateljima nakeda, kod tvog motora vodeno hlađenje odudara od pojma iskonskog nakeda, a design akrapa je maximalno moderan koliko to može biti a da ne nadvlada classic design honde

dovoljno je šta je honda odma je lip
:prsti:

zadnji dio moje honde nema veze sa klasičnim dizajnom,prednji ima ako oduzmemo tu manu poput vodenog hlađenja :mrgreen:
a pošto auspuff dolazi odpozadi,pari mi se prihvatljiv moderniji auspuff
akrap



shark
 
Što se izgleda tice, od ovdje ponuđenih, definitivno onaj gore remus, znaci klasike nikako
 
a Nojima, ak se možeš ispružit  :mrgreen:

DSC_0043S.JPG
 
Nojima je super, ali mislim da je s granama i da je preskupa, a da veki ipak traži slip ili bolt on prigušivač.
Na kraju kad se malo promislim ispada da je najjeftinije poslati original Saši Shacalu i zatražit okrugli ispuh malog promjera lonca, od četkanog inoxa. :misli:

Nešto npr. ovakvog izgleda, bilo bi jeftino zasigurno u četkani inox verziji

r1-6a.jpg
 
koliko san skužija iz price bitno ti je samo da ti se motor cuje
onda lipo staviš golu cjev u obliku starog marvinga
e to ce zadovoljit i klasićare i ljubitelje dobrog zvuka :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ostecenko said:
koliko san skužija iz price bitno ti je samo da ti se motor cuje
onda lipo staviš golu cjev u obliku starog marvinga
e to ce zadovoljit i klasićare i ljubitelje dobrog zvuka :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ali to na žalost nebi zadovoljilo nekoliko ventila u agregatu Honde  :mrgreen:
 
joke said:
ali to na žalost nebi zadovoljilo nekoliko ventila u agregatu Honde  :mrgreen:
honda je kvalitetna izdržala bi ona (y)
 
joke said:
ali to na žalost nebi zadovoljilo nekoliko ventila u agregatu Honde  :mrgreen:

Bilo bi in jako veselo s takvim (ne)tlakovima u ispuhu  :LOL: :LOL: :LOL:
vruuuuuuuuum KAŠLJUC, KAŠLJUC !!! cici krep