Ispuh

Ruđa

Member
Pozdrav svima

Imam u planu preko zime malo pojacati zvuk mog V2 agregata  :mrgreen:
Za sada sam suzio izbor na MIVV i Pipe Werx.
Da li ih neko nabavlja kod nas ili se mogu nabaviti samo preko ebay-a?
Sto bi ste vi preporucili, a da nema neku astronomsku cijenu?

btw da li je potrebno prestelavanje karburatora kod izmjene ispuha? :misli:
 
Ruđa said:
Pozdrav svima

Imam u planu preko zime malo pojacati zvuk mog V2 agregata  :mrgreen:
Za sada sam suzio izbor na MIVV i Pipe Werx.
Da li ih neko nabavlja kod nas ili se mogu nabaviti samo preko ebay-a?
Sto bi ste vi preporucili, a da nema neku astronomsku cijenu?

btw da li je potrebno prestelavanje karburatora kod izmjene ispuha? :misli:

Terminioni  (y) ili povoljnija varijanta wings
 
motor-d said:
moj savjet ti je uzeti novi mivv u italiji
ili tu kod nas polovni termignoni

Ima li kod nas netko da uvozi MIVV?

Polovni termignoni za Cagivu kod nas? Mislim da je to nemoguca misija
 
Ruđa said:
Ima li kod nas netko da uvozi MIVV?

Polovni termignoni za Cagivu kod nas? Mislim da je to nemoguca misija
Javi se na ovaj broj Sandi 091-2062 756. (y) Nabavit će ti šta hočeš. Ja imam V2 i MIVV GP a čuje se bolje od svih razvikanih, naročito kad se skine db-killer.  www.mivv.it
 
Sinna said:
Javi se na ovaj broj Sandi 091-2062 756. (y) Nabavit će ti šta hočeš. Ja imam V2 i MIVV GP a čuje se bolje od svih razvikanih, naročito kad se skine db-killer.  www.mivv.it
Hvala ti za broj. Nazvati cu covjeka pa cu se raspitati
 
Ruđa said:
Pozdrav svima

Imam u planu preko zime malo pojacati zvuk mog V2 agregata  :mrgreen:
Za sada sam suzio izbor na MIVV i Pipe Werx.
Da li ih neko nabavlja kod nas ili se mogu nabaviti samo preko ebay-a?
Sto bi ste vi preporucili, a da nema neku astronomsku cijenu?

btw da li je potrebno prestelavanje karburatora kod izmjene ispuha? :misli:
nije potrebno prestelavanje karburatora... :wink:
 
Ruđa said:
Hvala ti za broj. Nazvati cu covjeka pa cu se raspitati

    iiiiiii....... :misli:, jesi zvao.......imam sličnih problema.... :mrgreen:
 
sonny said:
    iiiiiii....... :misli:, jesi zvao.......imam sličnih problema.... :mrgreen:

Planiram ici u ovu investiciju nakon sezone (sad sam malo na Vi sa lovom  :mrgreen:), pa jos nisam zvao covjeka. Mislim (nadam se) da bi se cijena trebala kretati oko 2-3kkn. Poslao sam mu upit na mail, ali mu je inbox pun pa nije dobio mail :mrgreen:
 
sonny said:
    iiiiiii....... :misli:, jesi zvao.......imam sličnih problema.... :mrgreen:

Da, Sonny, onda ćeš staviti MIVV i opet ćeš sliniti za Termignoni kanticama  :mrgreen:, improvizirat ćeš, a priča će završiti sa stavljanjem Termignoni kompleta i MIVV slip-on kanticama u oglasniku.
Radije pričekaj, skupljaj lovu, pa kupi ono kaj stvarno hoćeš. Mislim, kad smo pričali, dobio sam taj dojam vezano uz Termignoni. Da, MIVV vezija GP zvuči famozno, nisam čuo uživo, ali na "jubito-u" (http://www.youtube.com/watch?v=nDruCQL_uao) se čuje zvjerski, čak bolje od Termignoni kompleta. Postavi si pitanje, kupuješ li kantice samo zbog zvuka, ili hoćeš malo promijeniti performanse motora. Termignoni paket (ECU+otvoreni filter i air-box+kantice) je drugačije mapiran od stock ECU-a, pa motor drugačije radi u niskim okretajima i nestaje ti ono zacukivanje koje tebe muči po gradu. Ako staviš samo slip-on drugog proizvođača, ostaje stock ECU, mapiran na zatvorene auspuhe s db killerom i katalizatorom, a kako će taj setup raditi ne može ti reči nitko osim onog tko je to probao.
Priče proizvođača  da se njihov slip-on samo navuče i da je to sve super smatram čistim marketingom, glavno da se proda, pa se ti onda s time zajebavaj, ali vodi računa da je stock ECU na M696 nemoguće programirati !!!! Kupiš li MIVV i ako ti neće biti OK, poslije ćeš kupovati i DP ECU koji će te zasebno koštati isto kao i slip-on komplet. Pa ti sad promisli  :misli: . Imaš i novu soluciju, stock ECU, slip on po želji i ovo......  http://www.protune.it  .......no , sprava je nova, ali obećava. Uglavnom, na tebi je hoćeš li ići Termignoni provjerenim putem ili ideš alternativnim putem. Mene osobno bi zanimalo da netko proba alternativu, ali siguran sam da alternativa neće biti plug and play. Pozdrav.
 
Ruđa said:
Planiram ici u ovu investiciju nakon sezone (sad sam malo na Vi sa lovom  :mrgreen:), pa jos nisam zvao covjeka. Mislim (nadam se) da bi se cijena trebala kretati oko 2-3kkn. Poslao sam mu upit na mail, ali mu je inbox pun pa nije dobio mail :mrgreen:

sta ti misliš kupiti novi auspuh sa homologacijom za 3 tkn i to jos dva komada ako sam te dobro razumio za raptora 650
 
motor-d said:
sta ti misliš kupiti novi auspuh sa homologacijom za 3 tkn i to jos dva komada ako sam te dobro razumio za raptora 650

Da, malo sam se preracunao. Evo ipak je Sandi odgovorio na mail

Cijena tog modela vam je 3600 kn,placanje pouzecem

Garancija 2.god

Isporuka 10/15 dana

Pitao sam ga za model C.002.LX1 stainless steel