Istarski đirevi

S FB

1000091696.jpg
 
To iznad Barbara, hvala Bogu brzo ugašeno, čuo se o tome i sa puncem koji je cijelo ljeto u Istri, on je Marčanac pa mu je to doživljaj kada se tamo nekaj događa jer se ima o čemu pričati...
 
Diesel , zbog jednih planinara koji su mi došli na moto susret a htjeli bi doći do mjesta gdje si bio na ovim fotkama i do mjesta Mala Učka , kako je najjednostavnije doći ?
 
Diesel , zbog jednih planinara koji su mi došli na moto susret a htjeli bi doći do mjesta gdje si bio na ovim fotkama i do mjesta Mala Učka , kako je najjednostavnije doći ?
Egg Kremenjak ili izvaljeno jaje upisi u gugl od Sv Jelene je lagan makadam par km dovest cete na krizanje makadama s planinarskim putom i onda pjeske 30 min hoda dosta uzbrdo po planinarskom putu. Ja sam isao s druge strane od Velike Učke prema Sv Jeleni do tog krizanja s planinarskim putem po makadamu.

Dolazim i ja u Pulu danas oko 18 i sutra isto :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zvjerko rider
Diesel , zbog jednih planinara koji su mi došli na moto susret a htjeli bi doći do mjesta gdje si bio na ovim fotkama i do mjesta Mala Učka , kako je najjednostavnije doći ?
ako idu i do male ućke.....
onda ovako riješe sve iz šuba....
do male učke ti asfalt...


ja nedavno za pokoru od teškog pijanstva iša pjehe od mošćenice do kremenjaka i do jaja...
dojaja otpala mi jaja....