Istra i malo Slovenije, 19.-20.04.2008.

miha_vg

New member
Ovaj vikend Paola i ja proveli smo u vrlo ugodnom društvu. Prvo bih se zahvalio Hog1-u što nas je širokih ruku primio u svoj stan u Opatiji. Renco, hvala lijepa na smještaju, ručniku i  espresu  :thumb_up: Hvala i Sanji, Beeny-ju i DKovi na društvu i vožnji!  :thumb_up:

Sad bih krenuo sa fotkama i kratkim izvještajem s vožnje VG-Opatija-Ljubljana-VG.

DAN 1.:

Prva fotka je s Tifona u Karlovcu iz kojeg ustvari i počinje put, jer smo došli dosadnom autocestom
DSC07684.jpg


Cesta je djelomice bila mokra, kiša nas nije zalila, ali smo joj cijelim putem bili za petama
DSC07691.jpg


Toliko priča o serpentinama... Ova je bila i mokra i začinjena šljunkom... Prošli smo ju bez problema, stoga, mlad i neiskusan, ali ''tehničar''  :icon_mrgreen: Skrad, prema Zelenom Viru
DSC07693.jpg


Prema Zelenom Viru, trening za... hm... Rumunjsku? Slovačku? Alpe?  :misli:
DSC07704.jpg


Zeleni Vir. Ljubav... prema sendvičima  :icon_mrgreen: Najjače mi je ovako klopat!  :thumb_up:
DSC07719.jpg


Malo mene  :icon_mrhappy:
DSC07726.jpg


Samo za dr.Chalu, mogu i ja kroz vodurinu - ovo mi je naj offroad iskustvo :icon_wink:
DSC07734.jpg


Lokve
DSC07749.jpg


Pogled prema Fužinama, jezero Bajer
DSC07760.jpg


Evo i naših super-domaćina! Dočekaše nas u Opatiji i odmah nas poveli na Lido na kavicu i čavrljanje! Navodno je Lido fensi šmensi dio Lungo Mare-a gdje se svi samo pokazuju  :baeh:
Redom s lijeva na desno: Beeny, Sanja i Renco (Hog1)
DSC07775.jpg


Nisam mogao ne dići ovu fotku - evo razloga zašto nick Hog1  :icon_wink: 1450 kubika.  :bur2:
DSC07781.jpg


Pizzeria Delfino, večerica... Kad se sjetim slavonske... odmah mi zamiriši...  :060:
DSC07801.jpg



DAN 2.:

Jutro, Rencov stan u Opatiji, naš super smještaj, 8.30h, Paolica se priprema za kavu dogovorenu za 8.30h  :icon_confused:  :icon_mrgreen:
DSC07822.jpg


Ekipa se nakon kavice priprema za polazak prema Rovinju.
DSC07828.jpg


Prema Plominu - odlična, zavojita cesta s pogledom na more. Ma da bi riječ rekao.  :thumb_up:
DSC07878.jpg


Znate kako nam je bilo kad i jedan iskusni lisac uživa u vožnji rutom koju je prošao valjda milijun puta  :1c835733:
DSC07887.jpg


Plomin, vidikovac.
miha_vg


Kako od ''velikog'' postati ''tehničar''. Grubo.  :icon_mrgreen:
DSC07926.jpg


Zašto sam odabrao Stroma? Nikad ne znaš kakva te cesta može snaći.  :icon_wink: Stromiću je ovo malo grublji asfalt.
DSC07947.jpg


TDR - Tvornica Duhana Rovinj
DSC07988.jpg


Miami Beach? Ne, nego prilazna cesta Rovinju. Zakon.
DSC07991.jpg


Rovinj
DSC08015.jpg


Cugica na rivi, a na fotki je i DKova, koji nam se priključio u Plominu.
DSC08017.jpg


Hog1 i DKova nas sada napuštaju.
DSC08020.jpg


Za sve BMW-aše  :icon_biggrin:
DSC08031.jpg


Za sve ''velike'' igrače. Kažu Amerikanci: ''There is no replacement for displacement''
Chevrolet Camaro, američki ''muscle''.
DSC08034.jpg


Ferrari... hmm... koji?  :misli:
DSC08046.jpg


Ljepotica. Alfa Romeo Spider, ako se ne varam. A
DSC08048.jpg


Jeste li ikada šetali u moto opremi na +25°C i nosili karton trajnog mlijeka?
DSC08050.jpg


Ima jedna ovakva i na tenkovskoj cijevi.  :wink:
DSC08091.jpg


Crkva Sv. Eufemije
DSC08096.jpg


Isplatilo se oznojit noseći onu tankicu. Pogled za 10!
DSC08105.jpg


Jedna naša  :kiss2:
DSC08111.jpg


Limski kanal poznat po uzgajalištu školjki
DSC08145.jpg


Limski kanal
DSC08149.jpg


Vrsar, fotka iz vožnje
DSC08160.jpg


Umag, teniska ''loptica''
DSC08190.jpg

 
Još malo fotki:

Umag
DSC08197.jpg


Ah, zar nisu lijepi par?  :biggrinlove:
DSC08205.jpg


''Trljam dlanove, trljam dlanove, stigli ćevapi, stigli ćevapi!!! Mmmmmm!!! Mmmm, kak su dobri, masni... Mmmm... Ma neka, neka, treba mi energije za vožnju, ima još puno km do doma'' 
DSC08208.jpg


Mislim, šta je je, ćevapi su bili vrhunski, baš su prijali...
DSC08210.jpg


V-strom HR ekipa u Portorožu! Lude '70-e je Tompa, a ovaj do njega putnik koji se zapalio za Nepal... Lud čovjek jedan. Taj dan napravio cca 1500 km. Legenda. Krešo! Krešo!
DSC08234.jpg


Stigla i V-strom SLO ekipa! Vidi IB koliko nas je! Jesi zadovoljan?  :icon_mrgreen:
DSC08241.jpg


Još fotki.

Fotke iz vožnje

DSC08301.jpg


DSC08304.jpg


DSC08308.jpg


Krešo Š. - ASQ
DSC08313.jpg


Ofsajd mi je lijepo rekao kako se zovu ova jezera, a ja zaboravio...  :misli:
DSC08320.jpg



Bilo je suuuper!
 
Svaka cast miha, odlicno izgleda taj dir!!  (y)
Jos malo pa se i ja pohvalim nekim fotkama, jedva cekam peti mjesec...
 
Pregledah opet  :wink:

Asq me prebio s MMS-ovima gdje je i kako mu je lijepo s vama  (y)

Sada smo bas bili na piću i poslušala sam sve u živo.  :mrgreen: Super.  :)
 
Svaka čast Miha.

Uvijek pročitam i pogledam tvoje đirade, još od malog motorčića, pa evo sada kad imaš makinu s kojom možeš stvarno kamo ti srce poželi.


Stvarno lijepi đir, odlične fotke..., ma neću ti više ništa reći osim toga da javiš kad si opet u Opatiji da platim cugu  (y)
 
Linza, kažem ti, moj si uzor. Polako. Jedino me muči što imam bolji motor od tvoga.  :jesus:
 
miha_vg said:
Linza, kažem ti, moj si uzor. Polako. Jedino me muči što imam bolji motor od tvoga.  :jesus:

Daleko ces dodji sa takvim razmisljanjem  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sve 5 samo ,ste umjesto tih cevapa trebali na skoljke kad ste vec u Limu bili...ali ispravit cemo to uskoro...  (y)
 
odlicno miha, paola i ostali sudionici...  (y)



zao mi je sto vam se nisam pridruzio...  :(

al' sljedeci put....  :wink: