Italjet Dragster 559 Twin

Cek cek, skuter na kojem sjedis k´o na R-u, koji nije automatik i nema mjesta pod sjedalom? Ne kuzim kome je ovo palo na pamet, ali i ja bih malo toga sto on konzumira
 
Cek cek, skuter na kojem sjedis k´o na R-u, koji nije automatik i nema mjesta pod sjedalom? Ne kuzim kome je ovo palo na pamet, ali i ja bih malo toga sto on konzumira
Pa upravo to, nema smisla ni malo 😆
 
85f2de.jpg


Al moram priznati da me potajno malo i privlaci da ga mozda probam. Ne Sredju nego Dragster :mrgreen:
Nesto tipa ona mega popularna zenska iz srednje skole sa kojom ni u najludjim snovima nisi imao sanse tada, a sad je ruzna i debela, ali bi je mozda svejedno opalio da ispunis si zelju.
 
Last edited:
Nije za tebe dragster, dođi kod mene i srkija u firmu, kad bi ti polir vifio leđa, dobio bi duplu platu i lopatu za snijeg
 
Cek cek, skuter na kojem sjedis k´o na R-u, koji nije automatik i nema mjesta pod sjedalom? Ne kuzim kome je ovo palo na pamet, ali i ja bih malo toga sto on konzumira
I meni malo neobično. Lanac, brzine klasične. Skuter je radi centralnog stupa?
 
Na YTu sam sad gleda razgovor sa Masimom Tartarinijem o novom Italjetu. Kaže da sa Malossi kitom će ići preko 80 ks. A razvijat će ga još na trkama dok ne krene prodaja krajem iduće godine. Zanimljivo!!!
 
A cijena ide od 13000 do 15000 eura , zavisno od Akrapa i pustih karbona itd.
 
Skuter koji to nije,ali ni motor koji to isto nije....znaci ni vrit ni mimo za veli šoldi..... sad pocinju dobivati smisao oni nabrijanci na skuterima sta drze noge na fuzicima od suvozaca dok jure vrtoglavih 90 do 97 km/h :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: prpa
Prema zadnjim navodima, ovaj 300 HPE agregat iz Vespe će biti naknadno mapiran kako bi potencijalno izvukli dodatne konjske snage izvan prvobitno navedenih specifikacija što uz bitno bolje podvozje, ciklistiku i 30kg manju masu u odnosu na Vespu GTS (koja btw. s ovom mašinom zaista ide vrhunski) djeluje poprilično optimistično i obećavajuće.
 
Oslo sve u 3pm .. motori izgledaju ko skuteri i automatici, skuteri dobili mjenjac izgledaju ka ...:sick::ROFLMAO::LOL:
 
Gledam po italiji dragster 200 je polovni nesto malo ispod 5000e, pa koliko je novi taj skuter 🤔