Italjet Dragster 559 Twin

neki svršavaju na talijane...i onda kad fali po" motora.
pošto nisam baš "upućeni" fan italjeta koja je priča sa ovim da fali pola motora ?
ima to neki smisao ili se pošto poto žele biti drugačiji ?
 
Last edited:
pošto nisam baš "upućeni" fan italjeta koja je priča sa ovim da fali pola motora ?
ima to neki smisao ili se pošto poto želi biti drugačiji ?
Ovo je prvi italjet dragster koji je izasao 1998, skroz drugaciji dizajn u moru dosadnih skutera, a tako se i nastavilo...al nije samo dragster, imali su oni i formulu(skuter) koji je tad imao masinu 125ccm 2t sa dva cilindra
 

Attachments

  • italjet dragster.jpg
    italjet dragster.jpg
    42.1 KB · Views: 0
  • italjet-formula-125-cm3-slika-36908852.jpg
    italjet-formula-125-cm3-slika-36908852.jpg
    64.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ovo je prvi italjet dragster koji je izasao 1998, skroz drugaciji dizajn u moru dosadnih skutera, a tako se i nastavilo...al nije samo dragster, imali su oni i formulu(skuter) koji je tad imao masinu 125ccm 2t sa dva cilindra
Dap, ali mislim da je dragster 180 2t ipak najpopularniji/najrjeđi 😁
 
  • Like
Reactions: prpa and ODST
Dap, ali mislim da je dragster 180 2t ipak najpopularniji/najrjeđi 😁
Definitivno, tih 180 su cijene otisle u nebo...ja svako malo bacim oko po oglasnicima ako ima kakav 50ccm...fora mi je i formula al ima onu losu morini masinu, dragster je minarelli
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Definitivno, tih 180 su cijene otisle u nebo...ja svako malo bacim oko po oglasnicima ako ima kakav 50ccm...fora mi je i formula al ima onu losu morini masinu, dragster je minarelli
Morini je s 3 lagera kolko se sjecam, problematicno dosta da…
A milsil da bi ovaj 300 mogel imat takvu reputaciju ko taj 180 2t, provjerena mehanika u fora odijelu.
Bilo bi jbno da stave 400 masinu od beva, ali to je samo ocito piaggio exclusive 🤷🏻‍♂️
 
  • Like
Reactions: ODST
Morini je s 3 lagera kolko se sjecam, problematicno dosta da…
A milsil da bi ovaj 300 mogel imat takvu reputaciju ko taj 180 2t, provjerena mehanika u fora odijelu.
Bilo bi jbno da stave 400 masinu od beva, ali to je samo ocito piaggio exclusive 🤷🏻‍♂️
Da da, ovaj 300 je bas pogođen 👍
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ovo je prvi italjet dragster koji je izasao 1998, skroz drugaciji dizajn u moru dosadnih skutera, a tako se i nastavilo...al nije samo dragster, imali su oni i formulu(skuter) koji je tad imao masinu 125ccm 2t sa dva cilindra

Takav žutko mi je jos u garazi

TOP 70 na njemu ispod mene je isa 105 a ja imam kila za dva mulca

Zadnji put viđen prije 10 godina

Neka ga tamo jer ga je lipo vidit
 
Takav žutko mi je jos u garazi

TOP 70 na njemu ispod mene je isa 105 a ja imam kila za dva mulca

Zadnji put viđen prije 10 godina

Neka ga tamo jer ga je lipo vidit
Imam nekih tuning dijelova za minarelli pa ciljam na dragster..bas top 70 kit, gianneli auspuh, malossi variomat, kvacilo i tako to...
 
Imam nekih tuning dijelova za minarelli pa ciljam na dragster..bas top 70 kit, gianneli auspuh, malossi variomat, kvacilo i tako to...
Imam i gianneli puvalicu na njemu
Kad uhvatim vrimena napravit ću koju slikicu
 
  • Like
Reactions: ODST
Nije ti ni Ice los 👍
Ice je isto 70 sa TOP gizanom garniturom
To ti je ona traktorska sta puca od snage na manjim okretaja ali se ne vrti nebu pod oblake
Za grad idealna i trajna

Inače ta ledena je zakon za vozit šta se tiče ciklistike kod malih skutera
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ice je isto 70 sa TOP gizanom garniturom
To ti je ona traktorska sta puca od snage na manjim okretaja ali se ne vrti nebu pod oblake
Za grad idealna i trajna

Inače ta ledena je zakon za vozit šta se tiče ciklistike kod malih skutera
Dragster, formula, ice, benelli 491, phantom, beta ark i zip su meni najbolje 50ice