Izašao Moto Pulsov katalog za 2005...

Eustahije

Active member
...i ima puuuuuuuuuuuno lipih stvari...
 
Jel' je? Moram onda svratiti do kioska... :cool:
 
Stvarno je...

KATALOG.jpg
 
To je sigurno fin katalog meni se i onaj prosli svidio pa moram sto prije uzimat i ovaj
 
možda si priuštim, iako su me malo razočarali s prethodnim izdanjem gdje je malo neorganizirano tehničko opisivanje i podaci. a da ne pričam za komentare o najmeni motora svakog za ponaosob... :|
 
ovaj ti je isti, samo su stari modeli zamjenjeni novima, i dodano je još stvari.

Biblija za 2005. godinu 8) 8)
 
E ja ipak imam primjedbu, i to sto se tice Aprilie. U katalogu za 2004.god. su stari modeli RS, a u ovom novom je za RS izasao model od 2004. a ne '05! :shock: Mislim, kupila sam novi motor u 6.mj. i on je sada kao za 2005.? To im je mislim propust!
 
Čini mi se OK, kupio sam ovaj i prošli. Napokon da ima više motora nego reklama. Al cini mi se da ima dosta gresaka, npr. Honda CBF 500 i 600, VTR Fire Storm, VTX i Gold Wing se ne uvoze u Hrvatsku. Mislim da je to krivo...
 
A nisu stvari bas najbistrije ni s Cagivom Mito 125 (znam da je netko htio kupit ali su rekli da se ne uvozi u RH) i mislim da se RS 125 vise ne proizvodi....
 
RSbikerica said:
A nisu stvari bas najbistrije ni s Cagivom Mito 125 (znam da je netko htio kupit ali su rekli da se ne uvozi u RH) i mislim da se RS 125 vise ne proizvodi....
od kud ti to? rs 250 se vise ne proizvodi, vec 2 godine
 
Shokrefumi said:
RSbikerica said:
A nisu stvari bas najbistrije ni s Cagivom Mito 125 (znam da je netko htio kupit ali su rekli da se ne uvozi u RH) i mislim da se RS 125 vise ne proizvodi....
od kud ti to? rs 250 se vise ne proizvodi, vec 2 godine
Sine moj... :no: :no: pa jel tu lipo pise 125? A koliko sam cula ne bi trebao biti u ponudi...
 
demza said:
Kad smo kod toga, kako to da se Falco ne uvozi i gdje je nestala Futura???

Pravo pitanje :cool:
Nikad nigdje nisam pročitao ni riječ o tome da se Falco neće uvozit isto tak i za Futuru me čudi kaj je nema u katalogu.
 
RSbikerica said:
Shokrefumi said:
RSbikerica said:
A nisu stvari bas najbistrije ni s Cagivom Mito 125 (znam da je netko htio kupit ali su rekli da se ne uvozi u RH) i mislim da se RS 125 vise ne proizvodi....
od kud ti to? rs 250 se vise ne proizvodi, vec 2 godine
Sine moj... :no: :no: pa jel tu lipo pise 125? A koliko sam cula ne bi trebao biti u ponudi...

Također evo prvi glas da se 125 više ne bi trebao proizvodit. Za 250 sam odavno znao, kako je i Shok napisal, ali za 125.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: