Izgubih tablicu

miromax

Member
Šta da kažem, otpala mi tablica s motora, ZG-9404 AZ. S obzirom gdje pretpostavljam da sam je zgubil, mislim da bi mi bilo bolje da stavim na ribički forum :LOL:. Svejedno --- nagrada slijedi... :naklon:
 
Dobro, a gdje je- barem otprilike???
 
Zagreb, možda Rudeš-Jankomir ili najvjerojatnije južni nasip Save u smjeru istoka (prema motelu Plitvice). Prošao sam rutu 3 puta, ali sam shvatio da je besmisleno pošto mi je putanja prilično cik-cak i gore-dole :). Možda kad snijeg okopni... :LOL:
 
ja kak sam dobil tablicu od hrvoja onak zamotanu u celofan nisam je ni otpakirao i opet ne znam di je vec zavrsila =)
 
jesi probal zvat u eko selo?
oni svasta pronadju...
:mrgreen:
 
rednyaW said:
ja kak sam dobil tablicu od hrvoja onak zamotanu u celofan nisam je ni otpakirao i opet ne znam di je vec zavrsila =)
:rofl: :rofl:

:hug:
eto vidiš što je dobar drug. tako brižno pazi na poklon od prijatelja!  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:rofl: :rofl:

:hug:
eto vidiš što je dobar drug. tako brižno pazi na poklon od prijatelja!  :mrgreen:
e, jel mož i meni riješiti jednu ?  :?
 
:nono:
strah me je da ne napravim nešto krivo!

 
Enigm@ said:
Eno na h.r.m. ti se spominje tablica  :mrgreen:

Upravo sam to htjeo C/P, al vidim da nisam jedini koji je to vidio !!!


C/P:
najve?a policijska potjera u Hrvatskoj i dalje traje, jer Zagrebom juri
motorist sa registarskom oznakom ZG 9404 AZ, u potjeru je ukljuceno preko 40
policijskih vozila i helikopter

  :LOL: :LOL: :LOL:
 
miro said:
nije sramota izgubiti tablicu, sramota ju je imati, a ne imati na motoru.  (y) (y) (y)
:lolcry:
 
miro said:
nije sramota izgubiti tablicu, sramota ju je imati, a ne imati na motoru.  (y) (y) (y)
:lolcry: